Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ilyesmire vágynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ilyesmire vágynak a lányok?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom a lányok válaszaiban,hogy olyan pasit keresnek,akire fel tudnak nézni.Általában felnézni olyan emberre tudunk,aki jobb nálunk.

Szóval nők olyan férfit keresnek,aki mellett alsóbbrendűek lehetnek?


2014. aug. 6. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem, hanem akire büszkék lehetnek, hogy az "övék".
2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Ez valami zseniális levezetés, kérdező. Így neki ne indulj párt találni, mert visszarepülsz a fészkedbe, úgy fenéken leszel billentve.
2014. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló közelebb áll a valósághoz, mint te, kérdező... Ki akarná alsóbbrendűnek érezni magát? Van pár ilyen mazochista de a többségnek nem ez a célja.
2014. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%

Alsóbbrendű nem jó szó. Én pl. olyan férfit kerestem mindig, aki velem van egy szinten (legyen több diplomája, legyen okos, végezzen szellemi munkát, érdekelje a közélet, szeressen kiállításra járni, színházba), mert arra fel tudok nézni, aki elért annyit, amennyit én.


Ha valaki kevesebbet ért el, pedig a lehetőségei adottak voltak, csak éppen lusta vagy buta volt hozzá, az nem volt nekem sosem pálya.

2014. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt qrvára félre értetted. egy kapcsolatban mind két fél egyenlő. (Szerintem)
2014. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kerida ***** válasza:
100%

Felsőbb rendű az a férfi aki jó informatikába?

Aki átkísér egy idős nénit a zebrán?

Vagy aki minden nap lemegy kocogni?

Esetleg kiáll az igazáért?


Mert ezek mind olyan dolgok, amikért felnézek egy férfira. És semmivel sem érzem magam tőle alsóbbrendűnek.

Pont olyan férfi kell ahol egyenlőek vagyunk. Barátok és nemcsak szeretők.

2014. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Itt kezdődik a gond, aki normális nő az felnéz a férfira és ő az alárendeltebb fél a kapcsolatban ami nem azt jelenti, hogy egyenlőtlen hanem egyszerűen a nő, a férfi pedig a férfi :D
2014. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kérdező a logikádból kiindulva:

Általában felnézni olyan emberre tudunk, aki magasabb nálunk.

-.-" Valaki bíztat vagy egyedül vagy ilyen hülye?

2014. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 October15 ***** válasza:

Felnézni nem olyan emberre nézel fel aki jobb nálad.

Felnézni olyan emberre tudsz akiben van 1 olyan tulajdonság ami belőled hiányzik. Szerintem.

Ez pedig nem jelent alá-fölé rendeltséget.

2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#7


Manapság már nincs "alárendeltebb" fél, pajti.

2014. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!