Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ilyesmire vágynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ilyesmire vágynak a lányok?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom a lányok válaszaiban,hogy olyan pasit keresnek,akire fel tudnak nézni.Általában felnézni olyan emberre tudunk,aki jobb nálunk.

Szóval nők olyan férfit keresnek,aki mellett alsóbbrendűek lehetnek?


2014. aug. 6. 20:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De van, persze ha nem vagy férfi akkor nincs :/
2014. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy hü.lyének nézitek a kérdezőt, de én nagyon sok ilyen kapcsolatot látok, ahol a nő alárendelt, és a férfi az "úr". Szóval a kérdés még akár jogos is lehet.

Persze a nők egyből tiltakoznak, kb. mint mikor megkérdezik, hogy szeretik-e a bunkó kigyúrt pasikat. Ott is mindenki azt mondja, hogy "neeem". Aztán tudjuk mi a valóság, ezeknek a pasiknak mindig van nője. Akkor ez hogyvan ez? :D

2014. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgy van ez ahogy leírtam, egy normális kapcsolatban ahol egy férfinek nevezhető ember van egy nő mellett, ő az irányító fél, ennyi.
2014. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%

Jaj a kis szutyok nők egyből hogy tiltakoznak, hogy nincs. De ha elzárja a pasi a pénzcsapot, akkor még akár négykézláb is másznak...:D

Tapasztalat! :D

Persze a GyIk-en senki sem olyan, ezt tudjuk.

2014. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#12


Mert van aki szereti őket...? Talán? Attól még akik azt mondják, hogy nem szeretik őket, nem hazudnak csak mert sok ilyen csávónak van nője. Én is azt mondom, hogy nem szeretem őket, sosem ez volt a típusom, és nem is ilyen barátom van.


#11


Hát nálunk pl. nincs, bár sok nő szeret szolga lenni - rejtélyes okokból - a kapcsolatában még mindig, de a lényeg, hogy manapság ez már nem "kötelező" ahogy régen volt. Nekem nem is tetszik az alárendeltség szóval nem vagyok az, úgyhogy messziről kerültem mindig is az olyan csávókat, akikben az uralkodni, irányítani vágyás szikráját véltem felfedezni...

2014. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
9%
Tehát leszbi vagy, oké
2014. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16


Tehát te meg kretén, oké. :D

2014. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

14: anyukád a pénzéért van apukáddal? vagy nincsenek együtt és ezért vagy frusztrált? anyukád is egy szutyok?


mi ugyanannyit keresünk btw.

2014. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%

15. Jó, de itt mindenki azt mondja, hogy nem szereti őket.

Mint ahogy azt is, hogy ááá hát ő nem r.ibanc. (mert ki fogja bevallani?)

Közben meg tudjuk, hogy M.o-on a nők nagy százaléka riba.nc, a nők bevallása szerint is. Tehát statisztikailag lehetetlenség, hogy az itteni nők közül senki sem az, pedig mégis mind azt mondja, hogy ő nem az. Vagyis hazudnak.

2014. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Ez az alsóbbrendű elég hülye szó...


Úgy fogalmaznék akire felnéznek. Akitől érzik, hogy tanulhatnak magukról a világról vagy bármi másról. És látnak valami célt amerre tudnak haladni.

2014. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!