Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ilyesmire vágynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ilyesmire vágynak a lányok?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom a lányok válaszaiban,hogy olyan pasit keresnek,akire fel tudnak nézni.Általában felnézni olyan emberre tudunk,aki jobb nálunk.

Szóval nők olyan férfit keresnek,aki mellett alsóbbrendűek lehetnek?


2014. aug. 6. 20:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19


Persze, azt senki nem mondja magára, hogy ribi. De van egy rakás kérdés / válasz, amikből kiderül, hogy itt is van egy csomó ribi - csak nem így hívják magukat, hanem megmagyarázzák mindenfélével, hogy miért nem szabad őket így hívni...


Ettől még nem hazudik mindenki. A barátom egy kedves ember, sosem bunkózik és egyikünk sem az "úr" a kapcsolatban - mindketten a magunk urai vagyunk és ez így a jó. Ha közösen kell dönteni valamiről akkor meg az esetek 95%-ában egyezik a véleményünk úgyhogy olyankor sincs "elnyomva" senki.


Én mindig olyan barátot képzeltem el magamnak aki kb. ugyanúgy gondolkodik mindenről mint én, mert világéletemben utáltam amikor korlátozva voltam bármiben is amit akartam (szülők által pl.), akármilyen apróságról volt szó (pl. hogy nem szabadott sokáig ébren maradni vagy hogy a desszert a főétel után jön és nem fordítva), és el nem tudom képzelni, hogy bárki is van aki kinőve a gyerekkorból, felnőttként egy ilyen kapcsolatot keres, ahol a másik mondja meg neki, mi mikor hogyan legyen... Viszont én sem akartam elnyomni senkit, vagyis nyilvánvaló volt, hogy csak olyan emberrel éreznénk jól magunkat együtt aki általában egyetért velem mindenben (nem kényszerből, hanem tényleg!) vagy legalább is rám hagy egy csomó mindent mert neki mindegy.

2014. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!