Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarok gyereket, mert félek szülni?

Figyelt kérdés

Sok fájdalmas dolgon mentem már keresztül, már az is kész tortúra, ha csak megjön. Amiket meg anyutól meg más gyerekes nőktől hallottam a szülésről meg a fellépő komplikációkról (meg az utána elhidegülő házasságokról) inkább eldöntöttem, hogy nem is szeretnék gyereket.


Ez nagyon beteges?


2014. aug. 7. 21:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
58%
Sok fájdalmon mentem már keresztül, de valahogy sosem gondoltam azt, hogy nem szeretnék gyereket. Nem csak fájdalomból áll, csodálatos dolog az a 9 hónap. Amint megtudod, hogy egy kis szív dobog odabent, már nem fogsz félni a fájdalomtól. Amit a szülés alatt átélsz, azt azonnal elfelejted, amint a kezeidben tartod a gyermekedet. Az mindenért kárpótol.
2014. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy még, azért gondolod így. Én meg láttam már annyi mindent, de valahogy mégse félek. Sok minden történhet, de azért legtöbbször egészséges lesz a baba. :) Nem szabad negatívan gondolkodni :). A szülést meg ha nagyon félsz tőle lehet fájdalom mentesen is, bár én attól még jobban félnék, mint magától a szüléstől...


Az önzőségről meg annyit, hogy szerintem szegénységbe, vagy örökletes betegséggel, vagy csak "magunknak" szülni, na az az önzőség.

2014. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
38%
"Az elkövetkezendő 4-5 évben legalábbis biztosan nem." Ugyanígy gondolom én is, csak az a különbség, hogy én majdnem tíz évvel vagyok idősebb tőled, kérdező. Mielőtt elkezdené itt bárki is komolyan venni ezt az önzőzést, gondoljatok arra, hogy lehet, hogy az országnak, a magyarságnak, meg bla bla bla szüksége van arra, hogy gyerekek szülessenek, de a TE tested fog szétmenni, NEKED kell majd éjszakáznod, szart vakarnod, taknyot-pisit-kakit törölnöd, a TE karrierednek lőttek, stb. Senki, SENKI nem fogja átküzdeni helyettetek magát a nehezén, ez mind ránk vár csajok. Innentől kezdve szépen elhúzhatnak a halál f@ßára azok, akik szerint önzőség úgy dönteni, hogy kösz, nekem ez nem kell.
2014. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem vagyok jobb oldali, csak szerintem szánalmas gondolkodás azért nem szülni gyereket, mert fáj neki. Ne szüljön gyereket mert nem akarja a felelősséget, vagy mert nincs hozzá megfelelő anyagi körülménye. Ha egy életet csak úgy menthet meg hogy fájdalmat kell eltűrnie érte, akkor ő majd úgy dönt hogy hagyja halni veszni? És nem kell azzal jönni, hogy ez más, k**vára nem más.
2014. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondolom nem nőből vagy...


És írtam, hogy ha becsúszik véletlenül, akkor nem vetetném el, tehát az áldozathozás megvan. Csak vigyázunk, hogy ne csússzon be

2014. aug. 7. 21:30
 16/39 anonim ***** válasza:
39%

Rég baj, ha nyűgnek fogod fel a gyerek gondozását... senki se megy tönkre, ha nem hagyja el magát :) vagy a mi anyáink mind szottyadt, igénytelen okádékok voltak, miután minket meghozott a gólya? Nem.


A nővérem nagy karrierista volt, folyton hiú, nagyon szép, kényes. Jött a gyerek, meghízott, kevesebb ideje lett magára, karrier a sarokban, és még akkor se szólt egy szót sem, mikor hámyásos/pisis/kakis lett, vagy folyton éjszakázott, pedig aztán nagy hercegnő volt előtte. Mindent mosolyogva megtett, mert a gyerekéért tette.

Ma már dolgozik, visszanyerte a súlyát, idejét, kedvét, életét.

Van, aki nagyon anyának való, van, aki kevésbé.

2014. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
Mi van akkor ha nem nőből vagyok? Nekem is kellett már fizikai fájdalmat elviselnem. Tök mindegy mi vagyok, ez elképesztően szánalmas gondolkodás. Mert fáj ... Úristen. És még engem támadnak az emberek. Bezzeg ha valamelyikőtökkel történne bármi olyasmi, és ezért hagynának titeket ott, akkor kíváncsi lennék mint mondanátok egy ilyen embere. Nem vagyok isten így nincs jogom emberi életről dönteni! Ami nem öl meg engem, de megment mást azt megteszem másért! Jelen esetben tényleg nem az a gond hogy te nem akarsz gyereket, csak ez az undorító ok.
2014. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

#16


Miért lenne baj, ha valaki szerint ez nyűg? Talán nincsenek dolgok, amiket te nyűgnek tartanál, szerinted minden jó móka és BÁRMIT a világon szívesen megcsinálsz? Különböző emberek különböző dolgokat tartanak nyűgnek vagy nem nyűgnek és ezzel semmi baj nincsen - aki tudja, kerülje el azt amit nem élvez, szerintem.

2014. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Annyira imádom ezeket az okos embereket itt. "Egyet értek a kérdezővel, ő nem ... HMMM PONTOZZUK LE MERT CSAK EGY VÉLEMÉNY LÉTEZIK".
2014. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
17-es: A te világodban nem létezik olyan, hogy FOGAMZÁSGÁTLÁS? Basszus, akkor azért vagyok önző, mert nem leszek direkt terhes? Leszakad a pofám...
2014. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!