Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarok gyereket, mert félek szülni?

Figyelt kérdés

Sok fájdalmas dolgon mentem már keresztül, már az is kész tortúra, ha csak megjön. Amiket meg anyutól meg más gyerekes nőktől hallottam a szülésről meg a fellépő komplikációkról (meg az utána elhidegülő házasságokról) inkább eldöntöttem, hogy nem is szeretnék gyereket.


Ez nagyon beteges?


2014. aug. 7. 21:11
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
De nem a 29esnek egy racionális indoka van, ebbe nem kötök bele mert nincs mibe. Én nem álszenteskedem, csak nem vagyok egy önző barom. Az önzőség okozza alegtöbb problémát ezen a világon. Ez egy önző indok, szánalmas gondolkodás, csökönyös felfogás! Amit meg te mutatsz az a feminizmus mintapéldája! Csak egy vélemény létezik! A férfiak pusztuljanak ki, éljenek a nők! Ha minden nő ilyen lenne, nem lenne emberiség!
2014. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
31-es: Nem vagyok feminista, csak épp én magam vagyok a legfontosabb saját magamnak. Te butuska csacska-macska, hát nem tudtad, hogy a feminizmus nem egy szitokszó? De gondolj amit akarsz, nem számítasz, ennyi. Mártírkodj életed végéig, ha ehhez van kedved, nekem ettől az álszenteskedéstől felfordul a gyomrom. Ja, csak közlöm kislány, hogy nem te döntöd el, hogy mi az önzőség, hanem a Jóisten, aki még nagybetűvel sem voltál képes leírni jobbos létedre.
2014. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feminizmus, csak annak a kérdése, hogy ki mit akar bevállalni az életében. Mondjuk ezt meg lehetne fogalmazni (családpárti és karrierista oldalról egyaránt) normálisan, anélkül, hogy a gyereket vállalókat igénytelen, munkakerülő, felesleges nyűggel bajlódó hülyének, a karrieristákat pedig szívtelen, rideg, önző állatokká degradálnánk.
2014. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
7%
Én nem úgy hiszek Istenben, mint a vak jó nép, kinek hitre van szüksége! :)
2014. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Persze jogod van a véleményedre kisanyám, de arra nincs jogod, hogy itt bárkit letámadj, ahogy tetted a kérdés elején.
2014. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Egy sort tudtál írni a hozzászólásomra válaszként? Többet vártam volna 64%-os...
2014. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem fárasztom magam tovább magam más butasága miatt. Nem támadtam le, én csak őszinte véleményt nyilvánítottam. Nem fogom kinyomozni és lemészárolni azért mert ő így gondolkodik, tegye tőlem, engem nem zavar. Én csak kinyilvánítottam róla a véleményem.
2014. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37-es: XD
2014. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele.

Viszont talán az indokom a "nem akarok gyereket" súlyosabb.


Unokatestvérem szülésekor az orvosok elb*sztak valamit, és a gyerek agya sérült. Szellemi fogyatékos lett, 14 éves most, de még mindig pelenkázza a nagymamája. A nagymamája, mert az unokatestvérem ezt nem tudta feldolgozni, és alá ment a vonatnak. Azt hiszem az én okom nagyjából ennyi, mert ez mind a szemem előtt játszódott le mikor még fiatal voltam. Számomra nem öröm, hanem félelem, "mi van ha..."

2014. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!