Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarok gyereket, mert félek szülni?

Figyelt kérdés

Sok fájdalmas dolgon mentem már keresztül, már az is kész tortúra, ha csak megjön. Amiket meg anyutól meg más gyerekes nőktől hallottam a szülésről meg a fellépő komplikációkról (meg az utána elhidegülő házasságokról) inkább eldöntöttem, hogy nem is szeretnék gyereket.


Ez nagyon beteges?


2014. aug. 7. 21:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
16-os: Van, aki tudja magáról, hogy egyáltalán ne,, mert megelégszik azzal, hogy a munkája a kedvenc időtöltése is egyben. Ez karrierizmus? És miért is lett ez szitokszó? Ja tudom, mert így nem függünk a férfiaktól, és rájöhetünk, hogy valójában az egész családosdi nagyon, de tényleg nagyon túlértékelt.
2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a fogamzásgátlás ? :O Mi köze az egészhez ? :D
2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok isten így nincs jogom emberi életről dönteni! Ami nem öl meg engem, de megment mást azt megteszem másért! " hogy mentesz meg egy MEG SEM FOGANT gyereket, aki de facto nem is létezik?
2014. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Megértem én, kinek mi a preferancia: családosdi, vagy karrier. Csak itt akkora támadás van, ha valaki le meri írni, hogy össze lehet a kettőt egyeztetni, és van, aki szeretné...mert azonnal hajjaj, nem az a véleménye, mint a kérdezőé? Halál reá! Nekem van igazam, mert ez az egyéni véleményem! Mi ez a felfogás? Ez érett és diplomatikus?
2014. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy írtam drága válaszoló, nem a szülésről van szó, nem azon van a hangsúly hogy nem szüli meg a gyereket, HANEM A MIÉRTJÉN. A MIÉRTJÉT emeltem át. Nem tudsz értelmezni? Pedig még le is írtam, nem is egyedül kellett rájönnöd.
2014. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
24es köszönöm, végre aki felismeri az igazságot! MENT A DIPLOMATA KÉZ!
2014. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
25-ös: Neked nem mindegy, hogy miért nem? nem, oszt' nem, oszt' jóvan. Nem kell itt az álszenteskedés. Te támadtad le, mert nem olyan szemforgató álszent, mint te. És ha neki nem elég indok a szülésre, hogy háááát, izé, mert de jó is az?
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Még egyszer: Nem megszülni egy meg sem fogant gyereket? Te eszednél vagy?
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék látni valamit a szülésben, meg a családosdiban, ami nekem konkrétan előnyös, de semmi számottevőt nem tudok felfedezni. Na tessék, lehet rám köpködni!
2014. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező: Lehet fájdalommentesen is szülni, szóval nyugi, lehet még ettől gyereked.
2014. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!