Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ennyire mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire mások férfiak?

Figyelt kérdés
Most komolyan eszetekbe se jut felhívni a barátnőtöket magatoktól ? Sose hallottatok arról hogy a lány szeret virágot kapni ? meg ha ígértek valamit azt sokszor meg se teszitek... miért van ez ? valaki magyarázza már el nekem ...

2014. okt. 28. 11:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
54%
ha nincs velem örülök h nincs velem,ha meg virágot akarsz terülj el a mezőn....
2014. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
utolsó ezen legalább nevettem xdd de amúgy meg nem álalndoan de sztem havi 1-2 szál rózsába/tulipánba senki nem hal bele....
2014. okt. 28. 11:50
 23/44 A kérdező kommentje:
bocsi utolso elöttinek irtam amit legutoljára irtam
2014. okt. 28. 11:51
 24/44 Mr. Truth ***** válasza:
78%

De ez olyan dolog hogy nem a pasikkal van baj ha te ugy érzed, hogy csak akkor gondol rád ha felhiv... ez baromság... A háború alatt se twittereztek az emberek a lövészárokba mégis tudták a nők hogy a pasijuk akit épp most löttek ronggyá az gondol rájuk...

Ez már csak a modern társadalom agyhalott barátsága, hogy a nő azt gondolja hogy csak ilyen hülyeségekkel tudja egy pasi bizonyitani hogy gondolt a nőre...

Ha tényleg két perc alatt lezavarnád a telefonálást akkor hivnának... De ha 2 perc után bontja a vonalat amikor épp kezdtél volna belelendülni hogy a barátnőd milyen rúzst vett a guppijainak akkor megintcsak bunko és nem érdekled... Miért nem hivod fel te? Miért mindig a pasi kezdeményezzen... Itt rinyáltok évtizedek óta a flancos egyenjogúságotokért.... akkor ilyenkor hol van az egyenjogúság? Miért MINDIG a pasinak kell nyitni? Ja tudom mert a nőket lefoglalja a duzzogás...

2014. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

a kedvességetek és a megértésetek annyira határtalan

:DDDD

2014. okt. 28. 11:51
 26/44 A kérdező kommentje:
figylej sztem a legtöbben nem várják el h 2 percnél hosszabban keresee öket telón maga a tudat h kereste ez itt a lényeg érted? h gondolt rá. mert a lányok ilyenek tényleg ha nem hivják öket nem keresik akor azt hiszik h nem érdekli öket már a srác .oké de érted az egy teljesen más világ volt az akkor volt most meg most van
2014. okt. 28. 11:54
 27/44 A kérdező kommentje:
tudok egy emberről aki 1x se volt képes felhívni a barátnőjét a kapcsolatuk alatt pedig a a lány nem 1x kérte.. szóval itt meg már mi másra gondolhat az ember? mondjam azt a barátnömnek h te vagy a hülye mert ezt elvárod töle?
2014. okt. 28. 11:56
 28/44 Mr. Truth ***** válasza:
52%
Fogadd el hogy a pasik ilyen gyökerek... én a nőket szeretem... Sosem akartam megérteni őket mert ugysem lehet.. .csak szimplán szeretem őket és én nem rágodom ilyen butaságokon mint te... :D
2014. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
mondom most úgy általánosságban kérdeztem mert sok ismerősőmnél barátnál ez a gond van . de az a baj h sokan nem érzik azt h ez rosszul esik egy lánynak , nagyo figyelmetlenek sokan itt ez a baj
2014. okt. 28. 12:00
 30/44 Mr. Truth ***** válasza:
80%

Ha annyira rosz lenne ez a nőknek már elhagyták volna a pasikat.. .de nem mert igy lehet drámázni hogy milyen szörnyü az életük...

Rendes pasi meg nem kell nekik mert az nem olyan ecsetfejü diszb*i mint ami az etalon nálatok :D

2014. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!