Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ennyire mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire mások férfiak?

Figyelt kérdés
Most komolyan eszetekbe se jut felhívni a barátnőtöket magatoktól ? Sose hallottatok arról hogy a lány szeret virágot kapni ? meg ha ígértek valamit azt sokszor meg se teszitek... miért van ez ? valaki magyarázza már el nekem ...

2014. okt. 28. 11:19
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
én már volt h elhagytam ilyenek miatt valakit mert egyszerűen nem vett komolyan.,
2014. okt. 28. 12:12
 32/44 A kérdező kommentje:
sztem a legtöbb nő rendes pasira vágyik. szerecsére jelenleg én is egy elég figyelmes sráccal randizok
2014. okt. 28. 12:13
 33/44 anonim válasza:
70%
Mr. Truth ha ennyire a háborúval vagy elfoglalva akkor menjél csatába , neked is csak a szád a nagy te se érdemelsz meg egy törődő kedves hölgyet!
2014. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
95%
Hogy képzelitek hogy egy nő azok után minden este meleg étellel várjon benneteket , amikor egy hónapban egyszer sem vagytok vele figyelmesek , az ételt ne rágja meg helyettetek ?
2014. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
ez igy van . elöször a férfinek kell bizonyítania és persze utána a nőnek is is meg kell tenni a lépéseket
2014. okt. 28. 12:23
 36/44 Mr. Truth ***** válasza:
69%

ma 12:21


Ezt miből szürted le? Nem is ismersz és máris vagdalkozol? Igen, lehet nem érdemlem meg, de ezt döntse el az aki közelebb kerül hozzám a magadfajtáknál. :)

2014. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, én csak annyit szerettem volna egy lánytól, hogy szeressen, ahogy én szeretek, sajnos ezt nem tudja megadni, mert csak barátként gondol rám. De biztos lehetsz benne hogy én bizony azoknál amit te felsoroltál többet is megadnék neki, mindent az égvilágon amit csak tudok, amire van erőm, időm, pénzem. Szarok én rá az autóra, a telefonra, meg minden drága cuccra, én annak örülnék ha boldoggá tehetném akit szeretek. De ez nincs így, mert ő nem érzi ugyanezt. Ha találok egy másik lányt aki majd úgy szeret ahogyan én őt, meg is kap mindent, beleértve minden percemet.
2014. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
utolsó te akkor kilógsz a sorból és rendes fiú/férfi vagy :) . és nem próbáltál próbálkozni nála? lehet az a gond h barátként kezeled és így automatice barátzónába rakott . nem lehet ?
2014. okt. 31. 12:33
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoztam, tudja mit érzek :)
2014. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
és semmi? D: nem akar akkor töled semmit?
2014. nov. 1. 09:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!