Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ennyire mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire mások férfiak?

Figyelt kérdés
Most komolyan eszetekbe se jut felhívni a barátnőtöket magatoktól ? Sose hallottatok arról hogy a lány szeret virágot kapni ? meg ha ígértek valamit azt sokszor meg se teszitek... miért van ez ? valaki magyarázza már el nekem ...

2014. okt. 28. 11:19
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2014. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem az a meglátásom,hogy nem válogatod meg eléggé,kivel állsz szóba.Ha valakit tényleg érdekelsz és komolyan vesz,akkor bizony figyelmes és törődő veled.Ha valóban oda van érted,mindent megtesz,hogy boldoggá tegyen.Mindezek alatt én most nem az anyagiakat értem,hanem hogy áldoz rád időt és energiát.Mondjuk egy héten kétszer küld egy sms-t,vagy felhív fél percre,hogy vagy,hogy telt a napod,ilyesmik.Vagy néha spontán meglep egy tábla csokival.Ezek nem nagy dolgok vagy elvárások szerintem,és aki szeret,az megteszi.Nem elsősorban érted,hanem mert jólesik neki,ha örömet okozhat.A figyelmesség nem kerül sokba,de nagyon boldoggá tehet.

Szóval van olyan férfi,aki mindezekre képes,csak te nem jól válogatsz.Magamról tudom,aki nőként a csillagokat is lehozta volna annak,akit szeret.Cserébe durván elküldtek a fenébe.Tehát saját tapasztalat mondatja velem,hogy érdemes szelektálni,és annak nyújtani a szívedet,aki meg is érdemli.Akárki nem méltó rá.


Amúgy elmondom neked,hogy én nagyon beleszerettem valakibe,akit rendszeresen kerestem,mert érdekelt,foglalkoztam,törődtem vele,kedves voltam,igyekeztem.Hiszen eleinte ő is így kezdte velem,és ez kölcsönös volt.Aztán rámunt,és most olyan keményen küldött el,hogy majdnem én is elhittem,hogy egy idióta senki vagyok.Na pont ezért elhatároztam,hogy innentől nem fogok bárkinek megnyílni,és az nem is most lesz.Nem szabad kiadnod magad,mert a pasik visszaélnek vele.

2014. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!


Mert egy nő mit ad bele a kapcsolatba azon kívül, hogy néha szétteszi a lábát? Mi a szarról beszélsz, hogy egy nő több mindent tesz kapcsolatban?


Nők nem szeretnek virágot kapni. A legtöbb "romantikára vágyó a nő" körbe röhögné azt a férfit, aki virággal kedveskedne neki.


Nő nem tudja felhívni a paliját? Mi ez a baromság amúgy, hogy fel kell hívnia? Az őskorban élsz? Ott az internet, mindenki azon lóg, ha akar majd ír neki. Dugd fel magadnak a telefeonodat, ne itt rinyálj! Amúgy, ha már a telefonnál tartunk, akkor az sms megfelel? Vagy az is főbenjáró taplóság?


Végezetül mi a szarért hisztizel itt, ha állítólag neked "normális" barátod van?

2014. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Én nem ilyen vagyok a páromnak mindent...
2015. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!