Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ennyire mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire mások férfiak?

Figyelt kérdés
Most komolyan eszetekbe se jut felhívni a barátnőtöket magatoktól ? Sose hallottatok arról hogy a lány szeret virágot kapni ? meg ha ígértek valamit azt sokszor meg se teszitek... miért van ez ? valaki magyarázza már el nekem ...

2014. okt. 28. 11:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
52%
# 10: És otthagytad?
2014. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
mr truth talán valamennyire igazad lehet abban h a két nem félreérti egymást azáltal h ha nem keresi akkor elhanyagolja ha keresi akkor meg már nincs tere a nőnek . lehet itt van a félreértés . de abban nem h minden nő ara hajtana.. én sem például és ismerek sok nőt aki szintén nem . tehát a te meglátásood szerint a nő a férfinek csak arra kell?
2014. okt. 28. 11:33
 13/44 anonim ***** válasza:
56%

Most itt az a baj h "Miért vagytok ennyire mások férfiak" vagy h minden férfi egyforma és nem hív meg stb... o.O

Döntsd már el, bár úgy látszik neked minden baj, te idióta!

2014. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
jó 10 es ebben igazat adok ez nem volt szép. és én sem várnám el h egy csokrot kapjak . ha minden fiú ennyit megtenne jobb lenne a helyzet
2014. okt. 28. 11:36
 15/44 Mr. Truth ***** válasza:
73%

ma 11:33

most pontosan az ellen emelsz hangot hogy én miért általánositok... Te is ezt tetted... Ha a nő arra érdemes kap virágot... ha megéri akkor verset írnak neki... De ha arra érdemes csak hogy megdugják... akkor miért vár gyertyafényt?


Mutasd meg hogy te külömb vagy és nem rágódsz ilyen hülyeségeken mint amit kiirtál, válogasd meg a pasidat és ne legyél felületes... majd akkor kapsz normális pasit is és virágot is...

2014. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
figyelj én azt nem tudom megérteni h sok fiúnak miért nem jut eszébe h néha rácsörögjön a barátnőjére h él e még egyáltalán . engem az oka érdekelne úgy általánosságban h miért va ez mert eddig nem tudtam rájönni
2014. okt. 28. 11:37
 17/44 Mr. Truth ***** válasza:
79%

mert ha rácsörögne akkor a nő 50 percig pofázna telefonba hogy vett egy új cipőt.. .de csúcsidőben ez komoly anyagi költség lenne...

Most ez szemét dolog tudom de mi is pénzből élünk... és Te neked ikor jutott eszedbe kifizetni a telefonszámla felét amit elpofáztál? :D

2014. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
de a fiúnak az lenne a dolga h figyeljen a lányra és törödjön vele? érted? persze ennek kölcsönösen kell menni . ez alap . csak az a baj h sok fiú annyira figyelmetlen és nem regálnak arra pl amit a lány irt hanem a saját dolgukat irják és ez idegesitö tud lenni
2014. okt. 28. 11:42
 19/44 A kérdező kommentje:
én nem órákra gondolok h h a férfiak hívjáka nőket , hanem mondjuk időjközönként pl heti 1-2 x 1-2 percet . sztem senki ne várja el annyit dumáljon a telón. és eleve ez csak egy figyelmesség h az ilető pasi gondolt a nőre . ennyi .
2014. okt. 28. 11:43
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek értelmesebb lányt, aki nem szereti, ha letépkedjük a virágot, mert azzal megöljük. Szóval miért vagytok ennyire mások nők? Miért akartok virágokat tömeg gyilkolni?
2014. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!