Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdezem! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem! Egy fiúban mennyire fontosak az alábbi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Százalékosan kb. mennyire számít nálatok ismerkedésnél a:


- kinézet(arc)

- duma

- humor

- kinézet (öltözködés)


Melyik a legfontosabb?

Jöhet sok hozzászólás!;)


2010. jan. 30. 11:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Akárki akármit mond, úgyis az arc, a test, a ruha, az ápoltság, amit megnéznek a lányok. Ez biológiai ösztön, ez ellen nincs mit tenni.

A duma és a humor az persze nagyon fontos, de ezek után csak másodlagos. Ha büdös a szád, akkor hiába jó a dumád... :D

2010. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%

nekem a külső nem, hanem inkább a belső számít, hogy mennyire megértő, kedves...

kinézet: 45%

duma: attól függ, hogy érted....^^

humor: 75%

öltözködés: 55-60%-szeretem hordani a ruháit:)

2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100% osan számit mindegyik..
2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, legyen ápolt az illető
2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
akkor az miért van, hogy sok lánynak ápolatlan magára nem adó barátja van? ismerek ilyeneket, nem gazdag srácok, de fullos csajuk van. jó mondjuk én sem panaszkodom, eddig csak szép barátnőim voltak (nem csak én találtam szépnek őket, hanem nagyon sokan), de mindazonáltal én igényesen öltözködöm, adok magamra. Na de az eredeti kérdésnél maradjunk:)
2010. jan. 30. 11:19
 6/35 anonim ***** válasza:
a humor és kinézetbe az a fontos hogy ápolt legyen.
2010. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Öltözködés: nem kell atom trendinek lenni(nekem pl nem is tetszik) Tiszta legyen a ruha,nem szakadt...az sem baj ha duris,csak legyen normális!

Arc: nálam fontosabb,mint a test.

Duma: ne akarjon nagy dumás lenni,legyen választékos,és feleljen meg a nyelvi elvárásoknak,úgy értem ne nákoljon,vagy suk-süköljön!

Humor: ne erőltetett legyen,és ne akarjon egyfolytában poénos lenni!Csak ha a helyzet megkívánja!Persze fontos,h adott esetben tudjon jókat mondani!


Sorba téve : Arc,Humor,Duma,Ruha

2010. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Az ápoltság talán a legfontosabb, viszont abban nem teljesen értek egyet, hogy a külső is...

Felőlem nézhet ki akármilyen jól, ha szerencsétlen, önbizalomhiányos stb...

Nekem nagyon fontos egy pasiban, hogy magabiztos legyen..., az olyan szexi...:D

Meg a kisugárzás...ha valakinek nincs kisugárzása...fel se figyelek rá..lehet akármilyen helyes és jól öltözött...!


Persze én nem azt mondom, hogy nem számít a külső..., mert számít..., de nem lehet így meghatározni %ban, hogy mi a fontosabb..., az összkép a lényeg!!!


19/L

2010. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
na még a végén kiderül hogy normális lányokkal van tele az oldal :D
2010. jan. 30. 11:23
 10/35 A kérdező kommentje:

mondjuk a test mennyire fontos? legyen kigyúrt? vagy legyen egy kis pocak? sovány legyen?


tudom, hogy embere válogatja, kinek mi tetszik, de írjátok le:)

2010. jan. 30. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!