Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdezem! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem! Egy fiúban mennyire fontosak az alábbi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Százalékosan kb. mennyire számít nálatok ismerkedésnél a:


- kinézet(arc)

- duma

- humor

- kinézet (öltözködés)


Melyik a legfontosabb?

Jöhet sok hozzászólás!;)


2010. jan. 30. 11:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

- kinézet (arc) 90%

- duma 40%

- humor 40%

- kinézet (öltözködés) 40%


de minden ugyanúgy számit nálam :) de egy gyönyörű arc/haj nagyon begtud fogni

2010. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
*megtud
2010. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ahogy írták már az ápoltság nagyon fontos.

Arc - nekem annyira nem fontos, inkább a szem, de nem a színe a lényeg, hanem amit tükröz.

Duma - nem szeretem a nagy dumás srácokat, akiknek feltűnési viszketegségük van, és bele betegszenek ha nem beszélhetnek

Humor - na ez nekem nagyon fontos. persze nem olyan értelemben hogy lépten-nyomon nevettetni kell, de szeretek nevetni és szeretem ha tudok a barátommal együtt nevetni.

öltözködés - legyen normális öltözködésű, nem szeretem az ilyen répa nadrágos emberkéket. egyszerűen legyen férfias


Ami még fontos az a kisugárzás.


21/N

2010. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
oppalee 12:12-es vagyok összekevertem, azthittem először h csajokról van szó elnézést:)
2010. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

mindenki amit először megnéz az az arc, ha az nem jön be akkor az már az elején diff, ami viszont 1 idő után megváltozhat, ha picit jobban meg ismeri.

és kinek milyen arc jön be, ez is változó.

duma, humor elég partner függő.

öltözködés, az sem árt ha teccik az öltözködési stílusa,

az meg hogy vannak jó csajok förtelmes öltözési stílusú pasikkal, ezt is mindenki máshogy látja

és szerintem ez is a legkevésbé fontos

arc: az elején nagyon fontos, később már kisebb mértékben csak

duma/humor: ez az amitől az arc picit kevésbé lehet fontos, de ehhez partner is kell akivel eltudsz miről bohóckodni/beszélgetni

öltözködés: ez meg szerintem tök mind1, jó ne hót retkes cuccba járjon, ennyi

2010. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

hm, nagyon érdekesek ezek a kommentek, de szinte mindenki egyet ért abban hogy az arc a legfontosabb:)


akkor ismét felteszem a kérdést, amire nem válaszolt senki:


Ha az arc a legfontosabb, miért van az hogy sok gyönyörű nő, kövér, ronda pasikkal jár? (nem arra gondolok mikor a pénze miatt van vele a nő) Ha az arc meg a megjelenés egy fontos tényező, akkor miért vannak ilyen differenciák a párokban? egyre több ilyet látok. csúnya igénytelen pasas kontra gyönyörű igényes nő.

2010. jan. 30. 13:51
 27/35 anonim ***** válasza:

kinézet(öltözködés) a legfontosabb,meg látszódjon rajta hogy van önbizalma

a duma meg humor az hasonló kategória,fontos mindkettő

és utolsó az arc.az összhatás legyen jó,bár azért ne legyen ronda

2010. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Ha az arc a legfontosabb, miért van az hogy sok gyönyörű nő, kövér, ronda pasikkal jár?"


Független attól,hogy én még 1 ilyen párt se láttam..:D Szerintem ez a kevés pár neten ismerkedtek meg(ezt most nem fejtem ki,de ha chaten ismerkedtek meg,először belülről ismerték meg egymást..Ésha úgy meg"szerették" egymást..)Már írtam választ az alap kérdésedre is,deamúgy én úgyérzem szép vagyok,mert reggel kócosan,smink nélkül és hajvasalás nélkül is belemerek nézni a tükörbe és kitudom jelenteni,hogy nem vagyok csúnya..És a barátom is ugyanolyan szerelmesen néz rám,mint amikor full el vagyok készülve..:) max néha poénból megjegyzi hogy háhá hogy kiáll a hajad,de ezen csak nevetünk,mert tudom hogy így is tetszek neki,és tudom hogy nemzavarja mivel kiálló hajjal is átölel,elmondja hogy szeret,és megcsókol..:) És ezt nem egoból,mert nekem is vannak rossz napjaim,amikor legszívesebben ki se mozdulnék itthonról(vagy nem is mozdulok..).Evvel csak annyit akartam,hogy én nem jönnék össze csúnya pasival,mert nem érezném jó magam vele.Mint a legtöbb lányt,engem is meg kel hogy fogjon a külsőleg..

2010. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

kinek mi a szép,tetszetős arc

lehet ami neked nem tetszik az másnak igen

valamint ha 1 picit jobban megismered az illetőt az arc el is törpülhet a többi mellett

2010. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

azert mert masokat nem tudnak megszerezni.

pl en nm vagyok dagatt, es ronda se.. de megis eddig csak teltebb fiukkal voltam egyutt, mert nem tudom.. de a normalis alkatu fiukk vagy nem buknak ram, vagy nincs eleg ver a pucajukba h megszolitsanak

2010. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!