Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdezem! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem! Egy fiúban mennyire fontosak az alábbi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Százalékosan kb. mennyire számít nálatok ismerkedésnél a:


- kinézet(arc)

- duma

- humor

- kinézet (öltözködés)


Melyik a legfontosabb?

Jöhet sok hozzászólás!;)


2010. jan. 30. 11:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

- kinézet(arc) 90%

- duma 99%

- humor 99%

- kinézet (öltözködés) 30%


15/L

2010. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

öltözködés: 10% (legyen ápolt!)

humor: 15% (tudjon ő is nevetni-nevettetni!)

duma: 15% (tudjon értelmesen beszélni, és merjen is!)

kinézet-arc-kisugárzás: 60% (arc nagyon fontos, kimondottan élveznék valami angyalarcú, lányos kisugárzású James Dean vagy Jim Morrison alteregót, :D mindkettőnek különleges volt a kisugárzása, és finom vonásaik voltak)

(ha úgy nézzük, hogy összességében (100 %-ban) mi mennyire számít :D)

2010. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

humorban én 100%vok mindenkit röhögtetek, de most kérem. attól h valaki 1 kicsit pattanásos már nem jó pasi?

15/F

2010. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
tök jó kommentek voltak a lányoktól:)
2010. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nekem a legfontosabb, hogy romantikus legyen, mert én végletesen az vagyok, tudjon komoly lenni.

Persze legyen poénos is, de az nagyon nem jön be, ha valaki mindig csak azt keresi, hogy hol süthet el (sokszor nem is jó) poénokat.

A duma alatt attól függ, mit értünk. Én nem szeretem a nagydumás csávókat, de az fontos, hogy tudjunk beszélgetni.

Kinézet is fontos, elsősorban az ápoltság. Ne legyen büdös, legyen tiszta, ápolt. De nem kell ápoltabbnak lennie, mint nekem, többet foglalkoznia magával. A szolizott, sminkelt pasik gusztustalanok. Számomra a haj nagyon fontos, így ha hosszabb (ami számomra pozitívum), akkor mossa rendesen, ne legyen zsíros.

Az öltözködésből igazán nekem csak a metroszexuális, retrós, hű de gizdavagyok stílus nem jön be, az összes többi lehet. Nem kell hűűű de márkásnak lennie, csak legyen valamennyire igényes, és tükrözze az egyéniségét.

A testből nekem nem jön be a kigyúrt, inkább legyen vékony, ha nem túl izmos, az sem baj.

2010. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!