Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak nem tudom hogy mit csináljak, már az öngyilkosságon is gondolkodom?

Figyelt kérdés

tegnap este két barátnőmml mentünk el bulzni, de szinte semiböl sem emlékszem már arra sem.. Beszéltem azóta velük de nem mondtam el neki hogy mi történt csak megkérdeztem, hogy mikor láttak utoljára.. hajnal 1 körül amikor elindultunk haza külön, de egyáltalán nem emlékszem semmire sem hogy mi történt előtte utána hogy hogy jutottam... csak azért irok ide mert egyszerűen ki kell adnom magambol, egész nap sírtam szinte teljesen bezárkózva a szobámba egyedül, és nem tudom hogy kivel beszéljek... szégyellem és undorodom magamtol... :(

Itt keltem fel a saját panelakásunk kukatárolójában, nem tudom hogy hogy kerültem ide de megvan mindenem a pénztárcám és a telefonom is nem raboltak ki.. nagyon fáztam, tiszta mocsok volt a ruhám de szerencsére nem látott meg senki sem amikor bejöttem a lakásba. itthon anyu aludt nem akartam felkelteni pedig már akkor teljesen biztos voltam benne hogy... :(( az első dolgom volt a fürdőbe menni... egész végig azon agyaltam hogy mi történt velem pontosan, hogy kerültem haza, és még most is.. majdnem fél óráig fürödtem és már akkor elkezdtem sirni és azóta is szinte folyamatosan. bementem a szobámba felhívtam a barátnőm hogy mégis mit csináltunk, semmire nem emlékszem, közben már őt is felidegesítettem a hangommal mert hallotta hogy valami nincs rendben velem, de azt mondtam neki hogy csak nagyon megfázhattam... és utána megláttam a képeket a telefonomon. ahogy... utálom magam. nem tudom hogy mit csináljak. alig tudtam lefeküdni aludni most nemrégen egy kicsit de akkor is csak a képekre gondoltam és hogy.. Miért csinálnak valakik ilyeneket? Miért kell megerőszakolnotok másokat?? Miért kell bántani másokat? Miért?? :(( most azt sem tudom hogy mit csináljak mi van hogyha terhes lettem... én nem akarom ezt még iskolába járok egyáltalán nem tudom hogy mit csinálajk



2015. jan. 1. 18:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
27%

28-as! az első hat bekezdéseddel nagyon nagyon egyetértek! mintha a számból vetted volna ki a szót! sztem ez a csaj egy átlagos r*banc..engem 16 éves koromig nem engedtek sehova bulizni szilveszterkor, neki miért kell leinni magát?? azt hiszi menő? még hogy megerőszakolták, pff..

de ha netántán mégis megtörtént volna akkor viszont nem csoda h nem mer beszélni róla senkinek, meg feljelenteni, ez egy nagyon nagy trauma, feldolgozhatatlan!

viszont te csak egy hülye r*banc vagy, úghogy csá

2015. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
31%
utolsó vok, ha tényleg megerőszakoltak, akkor ne vedd magadra a leírtakat, akkor csak egy baklövés volt részemről, én csak tapasztalatból írtam, mert rengeteg ilyen korú csajjal történt már ilyen eset, és végül mindegyikről kiderült h akarták..
2015. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi lett végül? Beszéltél valakivel erről?

Egyébként ne figyelj ezekre a parasztokra, akit téged r.bancoznak le. Gondolom, elképzelhetetlen számukra, hogy van, akit bedrogoznak, és úgy erőszakolnak meg, mert egyszerűen nincs annyi IQ-szintjük, hogy ezt felfogják. A nemi erőszak a világ egyik legundorítóbb dolga, és aki az erőszaktevőket próbálja mentegetni, az számomra épp annyira gusztustalan, mint aki megerőszakolt egy csajt!

2015. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
57%

#33 Az egyik paraszt vagyok. :-) Én viszont nem süllyedek a te szintedre, és nem minősítelek téged.

Nagyon sok, és jellemző a férfiak erőszakkal való hamis vádolása. És pont a hozzád hasonlók miatt tudják, ezek a lányok ténylegesen tönkretenni ártatlan emberek életét. Úgy, hogy csak jó kislánynak akarják beállítani magukat, és csak apuci előtt. Beléjük beszélitek, hogy ők az áldozatok, ők meg röhögnek a markukba, hogy nekik még csak hazudniuk sem kell, csak sírni, és csak úsznak az árral.

A lány története elég tipikus, és ellentmondásos is, ezek egy részét meg is említettem.

Ha ez esetben valóban erőszakról van szó, akkor igen is feljelentést kell tennie! De ő (elmondása szerint) eltüntetett minden bizonyítékot, és szándékosan, a kérések ellenére sem, ment el orvoshoz. Én nem hiszek a struccpolitikában, az nem old meg semmit, és csak baj van belőle. A problémákkal szembe kell nézni, ha kell akkor segítséggel. És továbbra is felelősnek tartom, a többi lány megerőszakolásáért, ha "önző" érdekből nem tesz feljelentést.


És közben eszembe jutott a nagy felháborodást, és nyilvánosságot kapott rendőrségi videó is. Összevetve azzal, hogy a kérdező leírta, hogy "többet nem iszok". Ezek szerint józanul ez nem történt volna meg? Akkor meg hol az erőszak? Jaaa, a törvényben. De mi van akkor, ha a fiúk is be voltak rúgva? Akkor a lány erőszakolta meg őket? Vagy most hogy is van ez a törvény??? Hol is van az egyenlőség???


Kedves kérdező!

Úgy gondolom, hogy ideje lenne reagálnod.

Bármi is az igazság, itt, névtelenül lehetsz őszinte, senki sem fogja tudni, hogy ki vagy.

Látod, hogy két táborra osztódtunk. Mindegy, hogy mi az igazság az egyik fél azt fogja mondani a másiknak, hogy nekem volt igazam, te tévedtél.

2015. jan. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

34.

Én is elítélem az olyan lányokat, akik hamisan vádolják meg a férfiakat nemi erőszakkal, hiszen pont miattuk nem hiszik el sokan, ha valóban erőszakról van szó. Viszont nézd meg azt, ahogy a kérdező ír az esetről! Tipikusan úgy, ahogy egy nemi erőszak áldozata szokott. Az meg, hogy eltüntette a bizonyítékot, nem feltétlenül arra utal, hogy benne volt, sőt! Szégyenli magát, undorodik magától, mert megerőszakolták, ezért minél kevesebb dolgot akar magánál tudni, ami bizonyíthatná. És ugyanezekért nem megy el orvoshoz. Az meg, hogy részeg volt/bedrogozták, nem jelenti azt, hogy joga van bárkinek is ezt tenni vele! Egyébként meg bárhogy is nézzük, ha nem emlékszik rá, valószínűleg nem volt teljesen magánál, tehát a törvény szerint igenis nemi erőszak, ezen nem változtat a te megítélésed.

Elnézést, hogy személyeskedtem, de nagyon fel tud húzni, amikor az erőszaktevőket védik, főleg, mivel egyik barátnőmmel történt ilyesmi, mint a kérdezővel, csak őt (barátnőmet) 100%, hogy bedrogozták, de ez már más történet.

2015. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Én is elítélem az erőszaktévőket. És főleg nem védem őket.

Viszont próbálok a tényeknél maradni, és higgadtan reagálni. Rávilágítani, hogy az éremnek két oldala van.

A törvényt én is "ismerem". Viszont pont ez az egyik része, amivel nem értek egyet, csak abban az esetben, de akkor súlyosbító körülmény, ha szándékosan kábítják el a lányt.

Megértem, hogy ez rossz, stb., az áldozatnak, de a törvény ellenében meggyőződésem, hogy igen is, észnél kell lennie, segítséget kell kérni, és feljelentést kell tennie. Van lehetősége mindegyikre, sőt még támogatják is benne.

Azt is tudjuk mind a ketten, hogy nagyon sok lány, hasonlóan veszti el a szüzességét, és utána szintén hasonlóan éli az életét, tele egy éjszakás kalandokkal. Ha minden férfit, gondolkodás, és bizonyíték nélkül agyonlőnénk, aki a "törvény" szerint erőszaktevő, akkor az emberi faj, nagyon komoly veszélyben lenne.

Megértem, hogy érintett vagy, de akkor én is az vagyok. Csak az érem mások oldalán. Fiatal koromban, szórakozóhelyeken én is "megerőszakolhattam" volna rengeteg ilyen lányt. Csak én autóval jártam, és antialkoholista is vagyok. Egyszóval, szó szerint undorodtam tőlük. Pedig több ilyen kislány, is "erőszaktevővé" akart tenni. Velük csak az ittas nőhiányos, "macsók" mennek el, akik a józan lányoknak nem kellenek, pont ezért bánják meg, és a terhességtől, és apuci tekintetétől is rettegnek...

Viszont ha a fiúk is kábák voltak, akkor lehet, hogy a lány erőszakolta meg őket. Hiszen velem is kikezdtek akkoriban.

2015. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Szerintem az eroszak akkor is eroszak, ha szandekosan rugott be a lany. Nekem is sikerult mar egyszer-ketszer berugnom annyira, hogy nem emlekeztem ra, mit csinaltam (pedig en sem vagyok nagy ivo, csak nem tudtam beloni a hatart), csak nekem normalis ferfiismeroseim vannak, es nem tettek velem semmi olyat. Egyebkent nekem is volt egyszer egyejszakas kalandom, amikor reszeg is voltam, de nem annyira, hogy ne emlekezzek, csak be voltam csiccsentve. Eszembe nem jutott volna rakenni a sracra, hogy megeroszakolt, pesig igy utolag visszanezve nem tennem meg, mert nem olyan nagy szam, es en azert erzekelem a kulonbseget (lanykent) akozott, hogy ugy szexelek valakivel, hogy ugyan reszeg vagyok, de megis tudok magamrol, es akozott, hogy ugy csinalnak velem ilyeneket (foleg tobben), hogy annyira reszeg vagyok (meg akkor is, ha szandekosan ittam), hogy kb nem is tudok magamrol.

Egyebkent en is varom a kerdezo valaszat, mert erdekel, mi lett vegul.

2015. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak akkor erőszak, ha egyértelműen kinyílvánította, hogy nem akarja. Lehet akármilyen kába valaki, amíg képes mozogni, addig védekezik a fejlövés ellen. De addig, amíg ő maga tolja le a bugyiját, addig nem ismerem el erőszaknak. Viszont ha nem képes magától levetkőzni, az már szerintem is minősíthető úgy, hogy erőszak. De ebben az esetben már csak, a valóban dege..., beteg ember közösülne vele.

Az meg egyenesen felháborít, hogy az alkoholos befolyásoltság miatt felmentjük a felelősség alól, átruházva a felelősséget másra. Mindenki vigyázzon magára! Ebben az esetben a fiúk csak kihasználják a lehetőséget. Ha nyitva hagyom a lakást, és betörnek akkor én vagyok a hibás, hogy lehetővé tettem a betörést.

Arról nem is beszélve, hogy a törvény is kimondja, hogy a "feladatra" alkalmas állapotban kell megjelenni. Ha ittasan halálos balesetet okozok, akkor sem mentenek fel, mert kába voltam, sőt.

Látod te is (mint minden nő) átestél ezen. De lehet, hogy te is megvádoltad volna, ha úgy éreznéd, hogy bajba kerülhetsz miatta. Tehát a törvény szerint téged is megerőszakoltak. Pedig a valóságban szó sem volt róla.

A kérdező már nem fog reagálni, vagy azt mondja, hogy tényleg erőszak volt. Szerintem annyira beijedhetett, hogy még névtelenül sem meri bevállalni, hogy eddigi élete legjobb buliján van túl. Persze, ha tényleg nem bántották.

A párod tud a kalandodról, elmondtad neki? Csak mert nekem a barátnőm sokáig letagadta hogy "megerőszakolták".

2015. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Nincs párom jelenleg, és akkor sem volt, szóval nem tartozok senkinek se elszámolással emiatt. :D Ezt nem tudom, honnan szedted, hogy van, tudtommal nem írtam ilyesmit.

Én nem mondtam volna, hogy erőszak, mert mondom, hogy nem voltam olyan részeg (be voltam csiccsentve inkább), és teljesen egyértelmű volt, hogy akartuk mindketten. Akkor se találtam volna ki ilyeneket, ha lett volna párom akkor (bár ha van párom, akkor eleve bele se mentem volna ilyenbe). A kérdező esetében viszont szerintem nem arról van szó, hogy "ő húzta le a bugyiját", ahogy te fogalmazod, inkább mások vették le róla, hiszen ha olyan állapotban volt, hogy nem emlékszik rá, akkor nem hiszem, hogy magától le tudott volna vetkőzni részegen/bedrogozva. Attól is lehet nemi erőszak, hogy az elkövetők képeket csináltak, a barátnőmről is csináltak, akit tényleg bedrogoztak (ezt közös ismerőstől tudta meg), és ez nem azt jelenti, hogy benne lett volna.

Nem arról van szó, hogyha megdugsz egy részeg csajt, aki teljesen tudatában van azért, hogy mit csinál, akkor erőszaktevőnek mondalak. Akkor nem vagy az, hiszen a csaj is benne volt. Viszont ha egy olyan csajt dugsz meg, aki annyira részeg, hogy nincs magánál, tehát egyáltalán nincs tudatában, mi történik vele, akkor erőszaktevő vagy. Fordított esetben is azt mondanám (tehát ha téged erőszakolna meg bárki, legyen az férfi, vagy nő), hogy nem te vagy a hibás, szóval nem csak a lányokat védem.

2015. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem az, aki így nyilatkozik az esetről, mint a kérdező, nem valószínű, hogy élete legjobb bulijának érzékeli azt, hogy megerőszakolták. Inkább azért nem válaszol, mert akadtak itt, akik támadták.
2015. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!