Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak nem tudom hogy mit csináljak, már az öngyilkosságon is gondolkodom?

Figyelt kérdés

tegnap este két barátnőmml mentünk el bulzni, de szinte semiböl sem emlékszem már arra sem.. Beszéltem azóta velük de nem mondtam el neki hogy mi történt csak megkérdeztem, hogy mikor láttak utoljára.. hajnal 1 körül amikor elindultunk haza külön, de egyáltalán nem emlékszem semmire sem hogy mi történt előtte utána hogy hogy jutottam... csak azért irok ide mert egyszerűen ki kell adnom magambol, egész nap sírtam szinte teljesen bezárkózva a szobámba egyedül, és nem tudom hogy kivel beszéljek... szégyellem és undorodom magamtol... :(

Itt keltem fel a saját panelakásunk kukatárolójában, nem tudom hogy hogy kerültem ide de megvan mindenem a pénztárcám és a telefonom is nem raboltak ki.. nagyon fáztam, tiszta mocsok volt a ruhám de szerencsére nem látott meg senki sem amikor bejöttem a lakásba. itthon anyu aludt nem akartam felkelteni pedig már akkor teljesen biztos voltam benne hogy... :(( az első dolgom volt a fürdőbe menni... egész végig azon agyaltam hogy mi történt velem pontosan, hogy kerültem haza, és még most is.. majdnem fél óráig fürödtem és már akkor elkezdtem sirni és azóta is szinte folyamatosan. bementem a szobámba felhívtam a barátnőm hogy mégis mit csináltunk, semmire nem emlékszem, közben már őt is felidegesítettem a hangommal mert hallotta hogy valami nincs rendben velem, de azt mondtam neki hogy csak nagyon megfázhattam... és utána megláttam a képeket a telefonomon. ahogy... utálom magam. nem tudom hogy mit csináljak. alig tudtam lefeküdni aludni most nemrégen egy kicsit de akkor is csak a képekre gondoltam és hogy.. Miért csinálnak valakik ilyeneket? Miért kell megerőszakolnotok másokat?? Miért kell bántani másokat? Miért?? :(( most azt sem tudom hogy mit csináljak mi van hogyha terhes lettem... én nem akarom ezt még iskolába járok egyáltalán nem tudom hogy mit csinálajk



2015. jan. 1. 18:22
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

nem én csináltam a képeket hanem ők de az nem látszik hogy kik ők már a telefonomat is földhözvágtam nem akarom megint nézegetni...

15 vagyok, de nem akarok anyuékkal erröl beszélni hogyha pedig elmennék orvoshoz így akkor felhívnák őket és nem akarom hogy mindenki tudja hogy mi történt velem

2015. jan. 1. 18:32
 12/44 anonim ***** válasza:
43%
9. A nagy bulizásban azért nem árt erre is figyelni.
2015. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
97%

Először is szólj anyukádnak, mondd el neki mi történt, utána pedig irány a kórház egyből. Minél előbb kell egy esemény utáni.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a telefonon lévő képeken látszik-e, aki ezt tette. Illetve miért készültek képek, ha utána nem vitte magával a telefont?

Sajnos ez is nagyon "jó" példa arra, hogy miért nem kell tizenévesen szétpartizni magát valakinek, és KO-ig inni. Ha valamilyen szert tettek volna az italába, akkor sztem nem sétált volna hazáig. Gondolom én.

2015. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy csak berúgtál, mint az albán szamár, de a törvény szerint magatehetetlen személlyel szexelni is erőszaknak számít. A baj az, hogy rendőrség nem igazán foglalkozik ilyesmivel, szinte mindig megússzák az elkövetők, szóval szerintem csak akkor tegyél feljelentést, ha vállalod a fárasztó procedúrát, vallomástételt, stb.

Ami viszont fontos, hogy esemény utáni tablettát minél előbb szerezz!

2015. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz. Szülőknek vagy barátnőknek, valakinek mond el mindenképpen.

Vannak képek az illetőkről? (de lehet, hogy te is benne voltál.)

A helyedben elmennék eseményutániért (72 órán belül lehet).

2015. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

1) vegyél erőt magadon, és beszélj a szüleiddel!

2) irány az orvosi ügyelet, ott előadni röviden a lényeget, a többit ők már tudják!

3) irány a rendőrség, feljelentés.

A leírtak alapján GINA lehet a dologban...

2015. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
7%

Abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy a hiba az ivás volt. Ennyire azért nem kellene.


Viszont ezért még ne legyél öngyilkos. Inkább tanulj belőle hogy többet nem iszod magad a padlóig nőként.


Ha terhes lettél akkor se kellene a picit bántani. Ő nem tehet a fogantatása körülményeiről. És sokan vannak akik a vacok diplomájukat inkább lecserélnék egy gyerekre. Pl én is...

Egyébként lehet tanulni gyerek mellett is. Pl levelezőn.

2015. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

15 éves és gyereke legyen?? Még egy gyerek szenvedjen a szulei miatt? Mert szerintem nem kéne. A lánynak is a kisbabának is jobb lesz ha beveszi a tablettát szerintem.


Amúgy sajnálom a torténteket :(

2015. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
#16 Egyetértek veled de a feljelentés igazából nem tudom mennyit számítana mert ismeretlen tettes ellen lenne amellett meg ki tudja mikor lenne vége a nyomozásnak.Ez az 1 hátulütője van a buliknak :/
2015. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki irt üziben is. Tényleg nagyon sokan irtatok... köszönöm. Nem tudok mindenkinek válaszolni mert semi hangulatom nincs most hozzá de köszönöm.

Holnap el fogok menni egyedül eseményutániért még reggel a sürgősségire de nem fogok erröl beszélni senkinek sem, nem akarom, hogy bárki is meg tudja. A képeken nem látszik senki sem hogy hogy néz ki de nem is érdekel törölm nemsokára az öszeset látni sem akarom soha többé de most nem akarom öszerakni a telefnomat mert ma már vagy 3szor földhöz vágtam anniyra ideges voltam vagyok. soha többé nem fogok inni 1 kortyot sem

2015. jan. 1. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!