Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak nem tudom hogy mit csináljak, már az öngyilkosságon is gondolkodom?

Figyelt kérdés

tegnap este két barátnőmml mentünk el bulzni, de szinte semiböl sem emlékszem már arra sem.. Beszéltem azóta velük de nem mondtam el neki hogy mi történt csak megkérdeztem, hogy mikor láttak utoljára.. hajnal 1 körül amikor elindultunk haza külön, de egyáltalán nem emlékszem semmire sem hogy mi történt előtte utána hogy hogy jutottam... csak azért irok ide mert egyszerűen ki kell adnom magambol, egész nap sírtam szinte teljesen bezárkózva a szobámba egyedül, és nem tudom hogy kivel beszéljek... szégyellem és undorodom magamtol... :(

Itt keltem fel a saját panelakásunk kukatárolójában, nem tudom hogy hogy kerültem ide de megvan mindenem a pénztárcám és a telefonom is nem raboltak ki.. nagyon fáztam, tiszta mocsok volt a ruhám de szerencsére nem látott meg senki sem amikor bejöttem a lakásba. itthon anyu aludt nem akartam felkelteni pedig már akkor teljesen biztos voltam benne hogy... :(( az első dolgom volt a fürdőbe menni... egész végig azon agyaltam hogy mi történt velem pontosan, hogy kerültem haza, és még most is.. majdnem fél óráig fürödtem és már akkor elkezdtem sirni és azóta is szinte folyamatosan. bementem a szobámba felhívtam a barátnőm hogy mégis mit csináltunk, semmire nem emlékszem, közben már őt is felidegesítettem a hangommal mert hallotta hogy valami nincs rendben velem, de azt mondtam neki hogy csak nagyon megfázhattam... és utána megláttam a képeket a telefonomon. ahogy... utálom magam. nem tudom hogy mit csináljak. alig tudtam lefeküdni aludni most nemrégen egy kicsit de akkor is csak a képekre gondoltam és hogy.. Miért csinálnak valakik ilyeneket? Miért kell megerőszakolnotok másokat?? Miért kell bántani másokat? Miért?? :(( most azt sem tudom hogy mit csináljak mi van hogyha terhes lettem... én nem akarom ezt még iskolába járok egyáltalán nem tudom hogy mit csinálajk



2015. jan. 1. 18:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
51%

Sehonnan, csak feltételeztem, ahogy a korodat is, mert érett a gondolkodásod, és ésszel érvelve, kitartasz az elveid mellet. :-)

Örülök, hogy te nem találnál ki ilyeneket. Azért közelednek az álláspontjaink. Jó veled vitázni. :-) Ha valóban így történt, hogy a kérdezőről "lehúzták a bugyit", akkor elismerem erőszaknak.

A törvényt nézve erőszaktevő, aki egy kábult emberrel van. Nézve a te "esetedet". Mit gondolsz, ha feljelentetted volna a srácot utána erőszakért, szerinted neki, vagy neked hittek volna? Talán még mindig a börtönben ülne, mert megerőszakolt? Jogilag csak azért nem volt erőszak, mert nem jelentetted fel, sem te, sem más. Azt csak feltételezem, ha bajba került volna, akkor önként mellé állsz, és tanúskodsz mellette?

Tudod ismerek olyan nőt, akinek volt egy éjszakás kalandja, és szintén piásan történt meg vele, buliban, vagy utána. Talán sokszor is. Ő is csak arra emlékszik, hogy megtörtént, és arra, hogy akkor ott, jó ötletnek tartotta. Még a srác(ok) nevét sem tudja. És amikor beszélgettünk róla, akkor könnyedén meg tudtam győzni róla, hogy őt akkor, és ott megerőszakolták. Főleg, hogy a srác fizette az italát. Egész eddig a pontig nem tartotta erőszaknak, mert ő is akarta, de mivel úgy érezte, hogy ebben az esetben áldozat a szememben, és nem könnyűvérű nőcske, ezért ő is állította akkor már, hogy megerőszakolták. Erre azt mondtam, hogy akkor menjünk, és jelentsük fel. Gondolhatod, hogy onnantól megmakacsolta magát, és nem is tudtam "elráncigálni" a rendőrségre. Vajon miért? Ugyanez a nő előtte (szó szerint) sírva, magát sajnáltatva, győzködött engem arról, hogy ilyen soha nem történt vele, és hogy én voltam neki az első. Mára már egyet elismer. És ma már, több hasonló ismeretem is van. Hogy miért írtam le? Azért, hogy rávilágítsak arra, hogy egy megható, szívszorító történet is lehet hazugság. Azt hiszük el, amit el akarunk hinni. Ezt csak bizonyítékokkal lehet megcáfolni. De ha a legapróbbat is eltünteti az áldozat, akkor kételkedni kezdek...

Fontosnak tartom megemlíteni, hogy sem téged, sem mást nem ítélek el az egy éjszakás kalandok miatt. Max irigykedem. De a barátnőmet nagyon elítélem, mert letagadta, és becsapott. Sírva tagadta nekem, már sokszor úgy éreztem, hogy én vádolom hamisan. De csak a sumákolás miatt haragszom rá. Egy párkapcsolatban szerintem az őszinteség, alap a bizalomhoz.

Lehet, még az is, hogy egy tizenéves srác írta ki a kérdést, és csak nevet azokon, amit mi itt írunk.

Viszont megint kérem a kérdezőt, hogy őszintén reagáljon. Ha itt nem is, akkor nekem, de gondolom neked is írhat privát üzenetet.

2015. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb kérdésnél (kivéve 1-2 olyat, amiről messziről üvölt, hogy kamu, mert nehezemre esik elhinni, hogy olyan ostoba emberek léteznek) feltételezem, hogy a kérdező igazat mond, hiszen nincs oka hazudni egy anonim oldalon.

Értem én amúgy, hogy miért gyanús az neked, hogy a kérdező kitörölte a képeket. Lehet, hogy neked van igazad, de az is elképzelhető, hogy az van, amit én említettem: minél inkább próbálja elfelejteni a történteket, ezért törölte ki a bizonyítékot. Tudom, hogy ha valóban megerőszakoltak valakit, hideg fejjel végiggondolva ez a legrosszabb megoldás (mármint a bizonyíték kitörlése). Szerintem is el kell menni orvoshoz, esemény utáni tablettáért meg látleletet vetetni, aztán irány a rendőrség. De azért lássuk be, nem mindenkiben van ennyi lélekjelenlét egy ilyen traumatikus élmény után, lehet, bennem sem lenne (remélem, sosem fogom megtudni), pedig alapból erős személyiségnek tartom magam.

Lehet, hogy nekem hittek volna a rendőrségen. De azért gondolj bele, nem olyan egyszerű ám bizonyítani egy erőszakot. Látlelet, pszichológiai vizsgálat (bár ebben nem vagyok 100%-osan biztos), stb.. Szóval ha megvádoltam volna, valószínűleg időben kiderült volna, hogy hazudok. De utoljára mondom, ez tényleg közelében sem járt az erőszaknak. Két vodkanarancs után azért be voltam csiccsentve, de magamnál voltam, tudtam, mit, kivel, hol csinálok, és nem is rögtön az utána következő nap bántam meg, hanem most, így egy év távlatából visszanézve nem tartom olyan jó ötletnek.

Sajnálom, hogy a barátnőd kamuzott neked. Szerintem is egy rendes kapcsolat alapja az őszinteség, és ha egyszer megrendül valakiben a bizalmam, az nem áll helyre egykönnyen.

2015. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én is abból indulok ki, hogy igaz, pont azért, amit te is írsz. :-)

Ha valóban bántották, akkor még inkább észnél kellene lennie, bár tudom, hogy mondani könnyű. Nekem az is a gyanúmat fokozza, hogy nem reagál.

Én is remélem, hogy soha nem fogod megtudni. :-) A lélekjelenléttel egyet értek. Viszont nem egyedül van otthon, ezért remélhetőleg a szülei, testvére észreveszik, hogy ha baj van.

De úgy látom már, nem fogjuk megtudni, hogy mi is történt valójában...

2015. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
16 / L vagyok. Engem is megerőszakoltak. Egy éve. Hasonló volt. Ha van kedved szívesen beszélgetek veled. Ki kell beszélned magadból.
2015. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!