Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások nem tartanak vonzónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem tartanak vonzónak, én viszont szépnek látom magamat. Vannak mások is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

(nem, nem küldök képet!)

Hamarosan 19 leszek, és még az első csókom sem történt meg, soha nem voltam randizni, egy fiú sem udvarolt nekem! Ez szerintem elég jel arra, hogy azon a bizonyos skálán inkább a negatív számok felé közelít a külsőm értékelése, mint felfelé. De! Amikor a tükörbe nézek, mosolygok, mert csinosnak látom magamat, és örülök, hogy ezeket az adottságokat kaptam, nem cserélnék mással.

Tehát a társadalom általi és a saját megítélésem nem nagyon egyezik. Mások hasonló helyzetben?


2015. jan. 30. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit fog meg a külső csak. Engem speciel nem nagyon izgat, ha a személyisége megnyerő és szimpatikus szàmomra.

21/F

2015. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok.. mikor belenézek a tükörbe, a hajamat is megcsinálom, és barna is vagyok, esküszöm azt érzem, mintha minimum egy férfimodell lennék. Viszont 21 múltam, és nem volt még senkim, és ha meglátom magamat egy fotón, olyan, mintha az ellenkező énemet látnám, ami a legkevésbé sem tetszik. De ha az utcán járok, kelek, sok lány megnéz, gyakran szemeznek velem, még néhol olyan szépek is, hogy nem is tudom elhinni. Sajnos gyakran nem merek kezdeményezni, mert a múltból sok rossz tapasztalatom van, egy lánynak sem kellettem. Remélem, hogy lassan végre eljön az én időm is.:/
2015. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De, küldj képet!
2015. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz kérdező, ez a neten egészen máshogy működik, pont ezért szerettem régen itt ismerkedni.
2015. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én magam átlagosnak tartottam addig, amíg el nem kezdtem csajozni. Eddig minden lány visszataszítónak, undorítónak és ocsmánynak bélyegzett. Még sosem volt még randim sem 28 évesen, csak több száz visszautasításom. Hogyan tudnék így párt szerezni? :(
2015. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Arobi ***** válasza:

Ha majd az első pár fiú 'lekanyarít',utána már ráérzel a varázsodra ! Egy fiúnak mást írnék,de nálatok így megy ez. Ne aggódj,most már hamarosan eljön . És még az,hogy ritkán mondják szemedbe,hogy csinos vagy,bár a nőknek sűrűbben,mert irigyek. Ugyan azt mondják azért hogy ne bizza el magát vki,de az előbbi az igaz.


szia Bert

2015. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Arobi ***** válasza:

Na idefigyelj te "lázadó férfiú" ! Az utcán a lányok nem azért fordítják el a fejüket,mert ronda vagy,hanem mert annyira nézel a szeműkbe visszaigazolást keresve,viszont ők ezt nem tudják,és azt hiszik erőszakos provokáló vagy,kihívó ,és megriadnak az átható tekintetedtől !

Hidd el,tudom. Én is voltam így. Amikor rájöttem,otthon tükröztem,és utána már rámnéztek,volt aki igen szépen nézett.És volt szuper élményem is,aki rámmosolygott,de úgy,hogy 1 hónapig vele álmodtam ! Persze mind nem fog hasra esni,mert senki nem tetszik mindenkinek,ahogy neked se tetszik minden lány.


Erre figyelj,ne a marhaságra,mert csak kisebbségi érzeted van,ennyi az egész .


Na most már jobb,ugye ? Na látod,menni fog !


Szió, Bert

2015. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!