Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőket nem érdekli nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket nem érdekli nagyon a pénz, akkor ismerkedésnél miért szinte mindegyiknek a második kérdése az hogy mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
szerintem nem igaz amit hangoztatnak, igenis harapnak a pénzre, nem is kicsit.
2015. márc. 22. 13:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Nekem a munkám a személyiségem része, imádom, és mivel kötetlen a munkaidőm, gyakran napokig kattogok egy projekten, és szívesen beszélek róla másoknak is, hátha tudnak valami érdekes ötletet még beleszőni.

Szerintem nagyon is részed, hogy mi a szakmád.

2015. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen hozzáállással neked sose lesz barátnőd. Ha megkérdezik tőled
2015. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Hát persze..nekem a hozzáállásom is rossz...


szerintem meg az nem ízlik a nőknek hogy nem vagyok pénzeszsák. Persze jóképű sem vagyok, de ez már csak hab a tortán ugye.

2015. márc. 22. 13:53
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

* Ha megkérdezik tőled, hogy mit dolgozol, te már rögtön arra gondolsz, hogy a pénzed kell neki? Ne is haragudj, de ez egy rohadt szánalmas felfogás.

Előbb-utóbb úgyis meg fogja kérdezni. És akkor majd kidobod? Hát sok sikert neked!


És ezt most minden rossz indulat nélkül írtam neked.

2015. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

"Persze jóképű sem vagyok, de ez már csak hab a tortán ugye."

Kinek mi a jóképű, de most felszínes leszek: A külső többet számít, mint a pénz.

2015. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ha körülnézel az utcán, szerinted csak a gazdag és jóképű pasiknak van nője? Azok, akik nem engedhetik meg maguknak a havi wellness hétvégét és párizsi körutat, azok nyilván magányosan halnak meg. Ugyebár.


Azok, akik kövérek, kopaszodnak, szemüvegesek, stb, a metrón utaznak a menő bömmer helyett, azokkal ha látsz kézen fogva sétálni egy nőt, vagy ha hallod telefonon "szerelmemnek" szólítani a másikat, akkor nyilván csakis fizetett nőről van szó. Bár ha nincs rá pénze, nem tudom, hogyan, de mégis.


Ugye, ez a gondolatmeneted?


Kérdező, hidd el, veled a legnagyobb baj nem az anyagi helyzeted vagy a kinézeted. Az a sokat emlegetett jellem, ami érdekel téged a másikban, na, a te jellemed ezek alapján pont elég indok arra, hogy ne akarjon senki tőled semmit.

2015. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
A külső inkább számít? Hoppá!! Akkor már ismerkedni se érdemes...a csúnya fiú úgyis csak egy szaralak lehet ugye..meg igénytelen..meg tróger..
2015. márc. 22. 13:58
 28/38 anonim ***** válasza:
A gyakorin irogato idetlen rinyalo alakokon kivul rengeteg szegeny ferfi van ebben az orszagban, es a legtobbjuk talal maganak part...
2015. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
59%
Oke, akkor most ird le 5 pontban mit akarsz, milyen valasz tetszene nekef itt a kerdesed alatt, es mit akarsz, hogy mi valtozzon! Eddig csak azt mondtad mi rossz, de biztos van elkepzelesed a mukodo vilagrol is, ird le!
2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Mert érdekel, hogy mivel foglalkozik, mit csinált eddig, mi érdekli. Ha meg akarom ismerni, akkor ezt a kérdést is fel kell tenni, hiszen fontos része az életnek. Nem az érdekel, hogy mennyit keres, hanem magát az embert akarom közelebb hozni magamhoz az effajta kérdésekkel. Utána is ugyanannyira kíváncsi vagyok rá, függetlenül attól, hogy keveset keres-e vagy sem.
2015. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!