Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőket nem érdekli nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket nem érdekli nagyon a pénz, akkor ismerkedésnél miért szinte mindegyiknek a második kérdése az hogy mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
szerintem nem igaz amit hangoztatnak, igenis harapnak a pénzre, nem is kicsit.
2015. márc. 22. 13:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokat elárul valaki személyiségéről az, hogy milyen foglalkozást választott magának. Elárulja az érdeklődési köröd és hogy miből vagy jó, mi az erősséged. Természetes, hogy megkérdezem a randipartneremet, hogy mivel foglalkozik. És nem a pénz miatt, nincs szükségem más pénzére, a saját fizetésem tökéletesen kielégíti az igényeimet. Én sem veszem zokon, ha megkérdezik, mivel foglalkozok. Elmondom, hogy informatikus vagyok és innen jön egy sor kérdés. Hogy jött ez, hol szerettem meg, mi volt az a pont ahol eldöntöttem, hogy ebben szeretnék dolgozni. Egyszerűen kikerülhetetlen kérdés ez. Az életed nagy részét a munkád teszi ki. Ha nem szereted amit csinálsz, előbb-utóbb megkeseredsz, belefáradsz. Nekem szinte teljesen mindegy, hogy az illető mit dolgozik, nekem csak az számít, hogy el tudja tartani magát vele és szeresse amit csinál. Ha nem szereti akkor képezze tovább magát, csak így lehet előre jutni. Én nem tudok olyan emberrel mit kezdeni aki csak nyavajogni tud, hogy szar a meló, csúnya és nincs semmi önbizalma. Így egyszerűen nem tudok felnézni egy férfira. 23/N
2015. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Én jól érzem magam segédmunkásként is. Te pedig informatikus nőként ugyanúgy leköpnél. Mert nem lenne pénz PARIS PARISRA, meg a hasonló baromságokra amik rendkívül fontosak a nőknek.
2015. márc. 22. 14:23
 33/38 A kérdező kommentje:
Én nem választottam foglalkozást. Kellett valami meló hogy ne dögöljek éhen. Ilyen egyszerű. Segédmunkás lettem. Ez van.
2015. márc. 22. 14:24
 34/38 anonim ***** válasza:
85%

Miért adsz mások szájába olyat, ami másnak eszébe sem jut?

Láttál már nőt a valóságban?

2015. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%

És élvezed amit csinálsz, és ez jó! Ez egx jó jellemvonás lenne, ha nem lovagolnál ennyit a pénzkérdésen.... rajtad kívül keveseknek jut eszébe ez az egész...

nekem az jött le a mostani kommenteden, hogy dolgozol és örülsz neki... ez pedig jó!

2015. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem VAN pénzem ilyen "baromságokra". A kérdés az, hogy jössz velem mert kifizetem neked is ha épp ilyesmihez van kedvem, vagy elvi kérdést csinálsz belőle és nem jössz, mert nem te vagy a "családfenntartó".
2015. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Szánalmas vagy, hagyd már abba! Jelentettelek.

2015. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Bizonyos részben igaza van a kérdezőnek, engem baromi sokszor koppintottak le, csak mert marhára nem értenek a nők a dolgokhoz.


Például egyetem mellett melóztam, így még nem diplomáztam le, és mikor mondom hogy 26 évesen még "egyetemista" vagyok, akkor azonnal megkapom a "biztos anyuci eltart" dumát, meg hogy illene önállónak lennem ilyen idősen. Az hogy mellette melózóm és többet keresek mint diplomával, már nem jut el a csepp agyukig.


De pl voltam marha nagy építkezésen építésvezető gyakornok, erre a lány válasza: "magyarul kőműves segéd vagy?".


De ettől függetlenül, ez annyira alap kérdés, és tényleg ha már ez teszi ki a napunk nagy részét, akkor csak érdekli a másikat. Meg sok mindent meg is lehet tudni a másikról akkor, ha beszél a munkájáról. Nem is a puszta foglalkozásból, hanem abból ahogy mesél róla, mesél mit csinál, hogyan csinálja, mik a tervei.


És ez van, vagy jól kell kinézz, vagy legyen pénzed, ha egyik sincs meg, akkor nehéz nőt találni.

2015. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!