Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőket nem érdekli nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket nem érdekli nagyon a pénz, akkor ismerkedésnél miért szinte mindegyiknek a második kérdése az hogy mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
szerintem nem igaz amit hangoztatnak, igenis harapnak a pénzre, nem is kicsit.
2015. márc. 22. 13:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Én pl érdeklődésből kérdezem meg, meg azért, mert ha érdekel a pasi, elég csalódás, ha biztonsági őr, vagy vendéglátós, mert akkor tudom, hogy semmi ideje nem lesz rám. (Pont nem azért, mert a pénze érdekel. Sose azt néztem.)
2015. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak is megkérdezik, a pénzemre hajtanak???
2015. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Lesz ideje rád ha kevesebbet dolgozik...ja akkor meg pénz nem lesz...wellnesre meg nyaralni párizsba...nektek nőknek semmi se jó..az lenne az ideális ha egész nap a te óhajaidat lesné és mellé még legyen pénzeszsák is.
2015. márc. 22. 13:32
 14/38 A kérdező kommentje:

"Az ilyen gyanakvós, komplexusos hülyéket például nagyon jól ki lehet szűrni. Ki a farkam kérdez már ilyet egy ismerkedésnél, hogy "téged mi hajt előre az éleben". Alap kérdés, hogy mennyi idős vagy, tanulsz vagy dolgozol, mit, mi a hobbid, milyen a családod"


Engem nem érdekelnek ezek az "alap" kérdések. A jellem mozgat. Hogy milyen a másik emberi lény akivel ismerkedek. A munkája kit érdekel?Az aranyásó lányokat érdekli csak..

2015. márc. 22. 13:33
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy lofszt erdekel teged a jellem... ha a masik ember erdekelne, akkor erdekelne, hogy mi foglalkoztatja ot...

ha gyulolod a noket, minek akarsz is erkedni veluk? Penzehes vampiroknak irod le oket... altalanositasz, elhordod mindennek... akkor miert akarsz veluk is erkedni?

2015. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
A srácok uganúgy megkérdezik. Egyébként én azért szoktam, mert valamilyen közegben elképzelem, hogy mikor kel fel, hogy telik a napja, mennyire lehet fáradt, mikor kereshetem, stb. Aki tetszik, arra gondol az ember, hogy éppen mit csinálhat, stb. Ehhez pedig tudni kell, mivel foglalkozik. Ez nem a pénzre megy ki (persze biztos van akinél igen)...az embert a környezete formálja, illetve az is benne lehet, hogy mennyi nő veheti körül munkája során.
2015. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

"wellnesre meg nyaralni párizsba"

Sose voltak ilyen igényeim, nem is lesznek.

Ami nekem kell, én magam akarom megoldani, és nem a pasitól függni.

Volt olyan pasim, aki azt akarta, hogy én ne dolgozzak.

Na azt nem bírnám elviselni.


Csak ne legyen az, hogy pl hétvégén nem látom, vagy az én munkaidőm meg az övé teljesen különböző és nem tudunk találkozni.

Mint írtam az előző válaszomban, sose néztem senkinek a pénztárcáját.

De nyilván hihetetlen, hogy nem mindenki egykaptafa...

11. voltam.

2015. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Az ember jelleméhez viszont igenis hozzátartozik a munkája. Te választottad ezt, a te döntésed volt, és mint tudjuk, a döntéseink határoznak meg minket is. Nem aranyásás miatt kérdezi senki, ezzel is többet szeretne rólad megtudni.


Gondolj bele, hogy hentes vagy, és egy elvetemült állatvédő vegánnal randizol. Szerinted a jellemek akkor olyan nagyon összeillők lennének ilyen esetben? Már ennyi is elárul dolgokat rólad. És marhára nem a pénzbeli helyzeted.


A mindennapi együttélés során is felmerül az ember munkája. Problémák, munkatársak, stressz, stb. Legjobb esetben is napi 8 órát töltesz a munkahelyeden (ha olyan munkád van, akkor többet), nem lehet egyszerűen figyelmen kívül hagyni, és átugrani ezt a kérdést. A pénzügyek meg kit érdekelnek, együtt szeretnék vele jövőt építeni, majd közösen összehozunk egy olyan életszínvonalat, amibe saját ház, gyerekek beleférnek.

2015. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "mivel foglalkozol?" egy sablon beszélgetés indító, ennyi és nem több. Nekem speciel nincs adatbázisom arról, hogy melyik foglalkozás milyen anyagi hátteret rejt.
2015. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Eleve fontos tudni, hogy mit csinál a másik a mindennapjaiban. Otthon ül és a hátsóját mereszti, vagy keményen dolgozik és tesz a céljaiért? Nem tök mindegy. Sokat elárul a jelleméről, ha már ennyire a jellemet dícséred.


Vagy ha dolgozik is, ha mondjuk kamionos, sosem állnék vele össze. Fogalmam sincs, mennyit keres egy kamionsofőr, de ha kéthetente látom, akkor kereshet akármennyit, nem fog kelleni.

2015. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!