Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 pozitiv teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pozitiv teszt. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

19 eves vagyok a parommal csak 6 honapja leszunk egyutt aprilis vegen. Szexeltunk kb ket hete ugy, hogy a seggemre elvezett el. Tehat kivette, de abba nem vagyok biztos hogy egy csopp sem ment belem. Vartam a bajom ami utoljara marc 1o. volt meg, de csinaltam 3 tesztet es mind pozitiv lett.. ott rikitottak a csikok sajnos. Szuleimnek felek elmondani bantananak es nem szeretnem azt. Abortusz draga nemtudom hogy fizetnem ki nem dolgozok sulis vagyok erettsegi elott allok ... Vagy vetelni szeretnek vagy abortusz megtartani biztos nem. Tudnatok segiteni??? ( bocsi az ekezetek miatt de telorol sokaig tartott volna) es elnezest minden leendo anyukatol aki ezt olvassa.

Ui. Igen kikeszultem idegileg ket napja csak sirok, stresszelek ezen kattog az agyam. nagyon banom :( nem akarok elvenni egy artatlan eletet de ne tarthatoM meg meg ha akarnam is.

19/L



2015. ápr. 10. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:

Mond meg a baratodnak es a szuleidnek elobb a fiunak aztan egyutt a szuleiteknek. Majd egyutt megbeszelitek mi legyen. Hiba volt hogy nem vedekeztetek es meglepo mert mar felnottek vagytok hogy ennyi eszetek nem volt,de balesetek mindenkivel elofordulnak. Az abortusz kegyetlen de racionalis szemszogbol es tudomanyostol az eldo ket honapban meg nem minosul babanak csak magzatnak. Szerintem ilyen hozzaallassal meg gyerekesseggel annak a babanak jobb is ha nem szulid meg. Nem tudnal neki megfelelo eletet biztositani ha a magadrea se tudsz vigyazni rendesen.

18/L

2015. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Utolso igen igazad van en magam is meg csak egy kisleany vagyok.. Ez a masik oka hogy nem akarom megtartani, addig ameg tudom nem lennek jo anya. Barcsak ez egy 3 evvel kesobb tortenik meg velem :(
2015. ápr. 10. 19:11
 13/67 anonim ***** válasza:
0%

Nezd en egy evvel fiatalabb vagyok nalad van egy 3 eves kapcsolatom mindig vedekeztunk megis sokszor paraztam. En megtartanam orultseg tudom de kesznek erzem magam ra. Viszont nem vagyunk mind egyformak. A szuleid tudni fogjak hogy mit kell tenni es nektek meg muszj lesz valalni a kovetkezmenyeket. Remelem tobbet nem csinalsz ilyen hulyeseget. Az abortusz igazabol neked fog fajni nem a magzatnak es csak benned fog fajo emlekeket hagyni

Utolso voltam akinek valaszoltal

2015. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Anyukam is volt joparszor abortuszon... Felek tole a fajdalomtol az emlekektol mindentol :(
2015. ápr. 10. 19:26
 15/67 anonim ***** válasza:
62%
Pedig nincs mas valasztasod.
2015. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
hali, esetleg a hormonjaim kavarodasa miatt nem lehetnek tevesek a tesztek? :( vagy valami ilyesmi ok a pozitivsagra nem lehet? :/
2015. ápr. 10. 19:32
 17/67 Missi_Key ***** válasza:
21%
menj el egy orvoshoz, nőgyógyászhoz. valamelyik rendesebbhez, és mondd el neki hogy vetélni akarsz de nincs rá pénzed, biztos segít, hiszen akkor nevelni se lenne pénzed, plusz orvos, az a kötelessége h segítsen.
2015. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
15%
De nem értem, örökbeadni nem lenne szíved, megö..elvetetni meg igen? Én egy baba helyében inkább mennék nevelőszülőkhöz, mint hogy meg se szülessek :D
2015. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
A teszted azért pozitív mert már kimutatható a szervezetedben a HCG szint.Igazából tényleg menj el időben orvoshoz, nehogy kifuss az időből. Nem tudom külföldön ez hogy működik, itthon papírok kellenek hozzá. Anyukáddal mindenféleképpen beszélj erről, ne maradj egyedül vele, mert annál rosszabb nincs is. Nehéz meghozni egy ilyen döntést, pont ezért kell hogy támasz legyen melletted.
2015. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
Ha mar kihordanam a babat biztosan hogy megszeretnem es nem lenne szivem elengedni :( de nem lenne nalam jo kezekbe. komolyan a vilag egyik legnagyobb problemai koze tartozik ez a tema :( hogy lehettem ennyire buta nem hiszem el meg mindig :( mint egy rossz alom csak :(
2015. ápr. 10. 19:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!