Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 pozitiv teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pozitiv teszt. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

19 eves vagyok a parommal csak 6 honapja leszunk egyutt aprilis vegen. Szexeltunk kb ket hete ugy, hogy a seggemre elvezett el. Tehat kivette, de abba nem vagyok biztos hogy egy csopp sem ment belem. Vartam a bajom ami utoljara marc 1o. volt meg, de csinaltam 3 tesztet es mind pozitiv lett.. ott rikitottak a csikok sajnos. Szuleimnek felek elmondani bantananak es nem szeretnem azt. Abortusz draga nemtudom hogy fizetnem ki nem dolgozok sulis vagyok erettsegi elott allok ... Vagy vetelni szeretnek vagy abortusz megtartani biztos nem. Tudnatok segiteni??? ( bocsi az ekezetek miatt de telorol sokaig tartott volna) es elnezest minden leendo anyukatol aki ezt olvassa.

Ui. Igen kikeszultem idegileg ket napja csak sirok, stresszelek ezen kattog az agyam. nagyon banom :( nem akarok elvenni egy artatlan eletet de ne tarthatoM meg meg ha akarnam is.

19/L



2015. ápr. 10. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

Elmondtam.... Szornyen fogadtak ugy amire szamitottam, kozel voltam ahhoz hogy megverjenek. (legalabb elveteltem volna talan) mai test pozitiv lett. Komolyan isten adna hogy cisztam legyen es attol pozitiv...

Akkor gyilkossag hogyha mar rendesen erezni tud, van keze laba kis fejecskeje, de nekem meg csak egy kis golyo siman csupa csupa sejt :(

muszaj kifizetnie a fiumnak, mert en egy fityinget se kapok senkitol.. Nagyon kozel lakok magyarorszaghoz.

muszaj elvetelnem szerintem az lenne a legjobb eset ebben a szituacioban. de nem merek tenni/tetettnj magammal semmit mert belso verzes is kialakulhat. Nagyon felek milesz velem. Barcsak mentheto lenne a helyzet, itt foleg a penz beszel... Azon van a legnagyobb kiakadas..

Es hat a lelkivilagom osszetorott. ezek utan nekem egy hosszu ideig szexre ( gumi+tabletta) nem lesz erom, sot gusztusom se, felek hogy tonkremegy a kapcsolatom azzal a szemelyel akivel az eletem leelnem mert imadom ot :( nincs otletetek mit tehetnek penzszerzes vagy veteles erdekebe? Nekek mar szornyu dolgok jutnak az eszembe.... Ma olyan lelkiallapotba voltam h siman kiugortam volna egy auto ele :/ nagyon rossz a helyzet

Es kerlek neveszekedjetek .... Egyik dontes sem helyes....ezzel.mar nincs mit tenni :(

2015. ápr. 11. 17:55
 42/67 anonim ***** válasza:
5%

"Azt elarulnad kinek hianyzik "6 millio" ember? "


Ne értetlenkedj!Az országnak. Álszent módon állandóan megy a síránkozás,hogy "jaj fogy a magyar",közben meg kikapartak 6 millió magzatot.Akiknek a jó része még manapság is életerős ember lenne.

2015. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 Missi_Key ***** válasza:
65%
hát mondd meg a fiúnak ha ismered hogy vagy ezt fizeti vagy a gyerektartást..hidd el ezt választja majd..
2015. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

Kiderult terhes vagyok

Mar tul vagyok a nehezen, var a mutet :(

2015. ápr. 13. 11:04
 45/67 anonim ***** válasza:
81%
Neked ez a helyes döntés.Ahogy kivettem a szavaidból,neked nagyon nagyon nagyon nem valo gyerek.
2015. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
De csak azert mert fiatal vagyok. Egyebkent megtartanam es imadnam ot :( ma lattam ultrahangon a szivem kettetort ;(
2015. ápr. 13. 14:16
 47/67 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást kérdező és mielőbbi felépülést kívánok!
2015. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim válasza:
16%

Kedves Kérdező!


Attól félek, hogy végzetes hibát követnél el azzal, hogyha megfosztanád a gyermekedet a megszületés lehetőségétől. Nagyon kérlek gondolkodj!!! Nem lennél jó anya? ki mondja ezt? a jó anyasághoz az kell, hogy szeresd a gyermekedet. Ahogy a szavaidból kivettem, Te szereted is Őt. Hiszem, hogy a szeretet le tudja győzni a félelmet és a bűnt. Kérlek szedd össze magad és tanulj meg küzdeni azért, ami a Tiéd! Ez a gyermek nem kiskutya, hogy megtartsam-e, vagy sem. Egy EMBERÉLET. Kérlek dönts az élet mellett, és meglátod, hogy nem fogod megbánni. Ha a szüleid nem segítenek, próbálj meg mástól segítséget kérni. Csak bízz Magadban és legyél kitartó. Ha Te nem is tudod felnevelni, sok gyermektelen pár van, aki biztos örökbe fogadná. Így Te is láthatnád felnőni, és mivel tényleg nagyon fiatal vagy még a dédunokáidat is látni fogod. Ez nem mindenkinek adatik meg. Ettől még nyugodtan készülhetsz az érettségire, a kettő nem zárja ki egymást. Kérlek írd meg privátban, hogy hol laksz, nagyon szeretnék Neked segíteni. Mindig van más választás!

2015. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
76%

48-as: mi a francnak kell ilyenek írni egy még amúgy is gyereknek (ne haragudj kérdező, ez nem a te degradálásod)???


Miért kéne megtartania egy olyan helyzetben, amikor maga az érintett is érzi, hogy nem szabad bevállalnia?

Majd szeretet ad neki enni? Azzal öltözteti fel?


Ne itt nyomasd a propaganda szövegedet!

2015. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
11%

# 49


A kaparást ma már mesterfokon űzik.Ez igaz.De akkor is egy durva,barbár beavatkozás.És bizony lehetnek súlyos következményei.Akár az is ,hogy soha többé nem lehet

gyermeke.(Akkor már jobb,ha megszüli és örökbe adja.)S ha véletlenül ez történne vele,akkor majd 10-15 év múlva-,amikor saját gymermekre vágyik már az esélye sem lesz meg rá.

2015. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!