Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 pozitiv teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pozitiv teszt. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

19 eves vagyok a parommal csak 6 honapja leszunk egyutt aprilis vegen. Szexeltunk kb ket hete ugy, hogy a seggemre elvezett el. Tehat kivette, de abba nem vagyok biztos hogy egy csopp sem ment belem. Vartam a bajom ami utoljara marc 1o. volt meg, de csinaltam 3 tesztet es mind pozitiv lett.. ott rikitottak a csikok sajnos. Szuleimnek felek elmondani bantananak es nem szeretnem azt. Abortusz draga nemtudom hogy fizetnem ki nem dolgozok sulis vagyok erettsegi elott allok ... Vagy vetelni szeretnek vagy abortusz megtartani biztos nem. Tudnatok segiteni??? ( bocsi az ekezetek miatt de telorol sokaig tartott volna) es elnezest minden leendo anyukatol aki ezt olvassa.

Ui. Igen kikeszultem idegileg ket napja csak sirok, stresszelek ezen kattog az agyam. nagyon banom :( nem akarok elvenni egy artatlan eletet de ne tarthatoM meg meg ha akarnam is.

19/L



2015. ápr. 10. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
12%
par hónapja en is átéltem a rettegest,szerencsére nem lettem az. 17vagyok... mondd el szüleidnek mindenképp. es ne vetesd el,hidd el bánni fogod. én mindig azzal nyugtatom magam hogy valamikor úgyis megoldódik a helyzet.előbb vagy utóbb. sok sikert,kitartást!:/
2015. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
63%

Mivel kulfoldon elsz , gondolom ott masok az abortusszal kapcsolatos dolgok, mint itt.

Felelotlen es buta voltal,de cselekedj minnel hamarabb.

(Aruljatok mar el, hogy egy embiro , magzat eltavolitasa a mehbol, miota gyilkossag? Ha az lenne, mar tobb szaz ezer no ulne bortonben. Semmit nem ereznek meg a kezdetleges idoszakban, nincsennek tudatuknal sem.)

2015. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
8%

# 32


De gyilkosság.A fogantatás pillanatától életről van szó .Lehet,hogy egy "megváltót" mészárolnak le.(Magyarországon az elmúlt 56-58 évben kb. 6 millió gyermeket abortáltak el.Az ország jelenlegi lakosságának több mint a felét.Ez borzasztó.És ezek az emberek bizony hiányoznak.)

2015. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 Missi_Key ***** válasza:
88%

utolsó..miért fontosabb egy magzat élete mint az anyjáé?

oh jah persze el is felejtettem...a baba az még lehet fiú, az anyja már nem...-.- szánalmasak a pro-life-osok.

2015. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
12%

"oh jah persze el is felejtettem...a baba az még lehet fiú, az anyja már nem...-.- szánalmasak a pro-life-osok."



Mi van?Ki monda,hogy a születendő gyermeknek mindenképp fiúnak kell lennie?

2015. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy abban az országban, ahol élsz, mik a szabályok, de mivel már nagykorú vagy, nem feltétlenül kell a szüleidet beavatni (persze az lenne a legjobb). Viszont a párodat mindenképpen avasd be, az a minimum, hogy a műtét felét ő fizeti, ha már nem húzott gumit a farkára. Kettőtöké a felelősség, nem csak a tiéd!
2015. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
16%
Én nem tudnék abban a tudatban élni hogy elvettem valakitől az esélyt hogy éljen...
2015. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

Akkor még szerencse hogy nem nálunk laksz..(szintén külföld)

Mert itt tiltott az abortusz.

Szüleiddel pároddal beszéltél?

2015. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
79%

"Megvaltot meszarolnak le"-Kimelj meg ettol jo?

Lehet ha megszulne, elcseszne az eletet. Elhetne a szulokkel, megvonva magatol a lehetosegeket. Gyerek meg, nem felkeszult arra , hogy csaladja legyen. Hulye volt, de tanulni fog belole.

Az abortuszt gyilkossagnak kikialtani, pedig csak a beszukult latokoru emberek szoktak. Te is eshetsz lehetetlen helyzetbe, amikor tuti nem tartanad meg...

2015. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
64%

Azt elarulnad kinek hianyzik "6 millio" ember?

A gazdasagnak, orszagnak biztos (akiknek a fele mar nem is lenne ezen a szemetdobon), de amugy?

2015. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!