Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 pozitiv teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pozitiv teszt. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

19 eves vagyok a parommal csak 6 honapja leszunk egyutt aprilis vegen. Szexeltunk kb ket hete ugy, hogy a seggemre elvezett el. Tehat kivette, de abba nem vagyok biztos hogy egy csopp sem ment belem. Vartam a bajom ami utoljara marc 1o. volt meg, de csinaltam 3 tesztet es mind pozitiv lett.. ott rikitottak a csikok sajnos. Szuleimnek felek elmondani bantananak es nem szeretnem azt. Abortusz draga nemtudom hogy fizetnem ki nem dolgozok sulis vagyok erettsegi elott allok ... Vagy vetelni szeretnek vagy abortusz megtartani biztos nem. Tudnatok segiteni??? ( bocsi az ekezetek miatt de telorol sokaig tartott volna) es elnezest minden leendo anyukatol aki ezt olvassa.

Ui. Igen kikeszultem idegileg ket napja csak sirok, stresszelek ezen kattog az agyam. nagyon banom :( nem akarok elvenni egy artatlan eletet de ne tarthatoM meg meg ha akarnam is.

19/L



2015. ápr. 10. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
65%

53/60

esznel vagy? mi az hogy a no erre van programozva?

en eddig 3 at elvetettem es ha ujbol terhes lennek , de mar nem leszek most se tennek maskent.


igaz en nem otthon elek, az orvosi ellatas itt jo, es az eppen aktualis akkori "tettes" szepen kifizette az abortusz koltsegeit. ennyi. es nem kell ekkora hisztit csapni a dolog korul.

Kerdezo orulok hogy tul vagy rajta, maskor vigyazz jobban de egy AB nem a vilag vege.

2015. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
32%

19 éves vagyok, egy csodaszép kislányt hordozok a szívem alatt.

Nem terveztem, hiszen előttem az élet még, csak egy érettségi van a kezemben...

DE! A legszebb és legjobb dolog ami történt eddig az életemben, hogy ő él.

Nem ítéllek el, hiszen minden ember más, van aki tehernek érzi ezt, de legközelebb vigyázzatok! Ne vedd el az esélyt egy kis élettől..

A szívem szakad meg ha ilyen kérdéseket látok, miután több százan vannak itt , akik bele vannak betegedve , hogy hónapról hónapra nem sikerül nekik a babóca, hiába csinálják a héten a negyedik tesztet :(

De kívánom, hogy hamar fel tudd dolgozni a történteket és koncentrálj a tanulásra ! :)

2015. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
36%

Kerdezo jol dontottel, azota mar biztosan jobban erzed magad, az abortusz cask a hulyek szemeben gyilkossag, szazszor jobb mint a nemkivant gyerek.

En ketszer voltam terhes ha tobbszor lettem volna akkor is elvetettem volna mert nem akartam gyereket es tablettat meg nem szedtem mert nagyon hiztam tole. Legkozelebb elovigyazatosabb legyel de soha ne szulj meg olyan gyereket akit nem akarsz.

2015. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
57%
61 es en pont igy voltam, egy abortusz nem olyan nagy dolog ha jo az orvosa az embernek. ma se tennek maskent.
2015. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
10%
Mi az, hogy lepontoztok? Jesszus, szóval ennél a kérdésnél tényleg istenítitek az abortuszt, meg , hogy az jó dolog?
2015. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:

Sziasztok ennyi ido utan . tortent sok minden e kerded ota. Nos akivel voltam akkor az veget err nyaron. Vonzodik a fiukhoz ahogy ez kiderult. Jo dontest hoztam.

Most ugy erzem megtalaltam az igazi parom akivel a kesobbiekben vallalnek gyermeket es szep hosszu boldog jovot. Neha ez a dolog meg eszembejut es szomoruan erint. De az elet ilyen. Megtortent es tovabb kell lepni. Enis sajnalom hogy egy eletet vettem el. De arrs kell gondolnj, hogy nem lett volna jo elete a babanak. A sracnak is van baratnoje, pont az ellensegem de semmibaj ez nem is erdekel. Lenyeg az hogy jo utra tert az eletem :-) koszonom a komikat, es ne haboruzattok. Mas a velemenye mindenkinek :-).

2016. jan. 1. 18:31
 67/67 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kedves kérdező?
2021. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!