Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 pozitiv teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pozitiv teszt. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok terhes lenni!

Figyelt kérdés

19 eves vagyok a parommal csak 6 honapja leszunk egyutt aprilis vegen. Szexeltunk kb ket hete ugy, hogy a seggemre elvezett el. Tehat kivette, de abba nem vagyok biztos hogy egy csopp sem ment belem. Vartam a bajom ami utoljara marc 1o. volt meg, de csinaltam 3 tesztet es mind pozitiv lett.. ott rikitottak a csikok sajnos. Szuleimnek felek elmondani bantananak es nem szeretnem azt. Abortusz draga nemtudom hogy fizetnem ki nem dolgozok sulis vagyok erettsegi elott allok ... Vagy vetelni szeretnek vagy abortusz megtartani biztos nem. Tudnatok segiteni??? ( bocsi az ekezetek miatt de telorol sokaig tartott volna) es elnezest minden leendo anyukatol aki ezt olvassa.

Ui. Igen kikeszultem idegileg ket napja csak sirok, stresszelek ezen kattog az agyam. nagyon banom :( nem akarok elvenni egy artatlan eletet de ne tarthatoM meg meg ha akarnam is.

19/L



2015. ápr. 10. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
89%

Ez teljes mértékben a kérdező döntése.Ha úgy érzi nem áll készen az anyaságra akkor az úgy van!

Lehet később is majd babája,ha készen áll.

Kitartás!

2015. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim válasza:
2015. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
0%

# 51


Olyan nincs,hogy nem áll készen rá.Egy nő eleve arra születik.Ez a fő "programja".Már kislány korától kezdve erre készül.Ha meg állandóan azon morfondírozik,hogy mikor áll készen akkor meg soha az életben nem lesz gyereke.Mert racionálisan végiggondolja és arra mindig talál okot,hogy miért ne.-Most pénzt kell gyűjtenem,nemtudok elmenni nyaralni,állandóan bömböl maj az a kis vakarék és nem tudok pihenni,tönkreteszi az alakomat stb.

Ő is érzi,hogy az abortusz helytelen megoldás lenne.

2015. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
86%

21.szazad.

A noknek mar nem letalapjuk a gyerek szules, es hal'istennek, hogy nem csak erre tartjak mar oket. Ne nezd le ennyire a noi nemet(meg, ha te magad az ide tatozol), nem kell mindenkibe a jarkalo inkubatort belekepzelni.

A kerdezo hulye es fiatal, nem kene, hogy elcsessze az eletet egy korai terhesseggel, se a gyereket.

2015. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
7%

54


Ki nézi le?A nő az élet kapuja.Ennél nemesebb feladatot el sem lehet képzelni számára.Az kétségtelen,hogy ez sok áldozattal is jár.De az tényleg tönkre tenné,ha elvetetné azt az életet amely rajta keresztül a világra akar jönni.

2015. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
75%

Te normális vagy? Mi az, hogy eleve erre születik? Meg hogy ez a fő programja? Nem egy gép, amit beprogramozol, b*szdmeg! :D Igaza van a kettővel ezelőtt írónak. Nem kétlábon járó inkubátor!

Az ember fő programja önmaga boldogulása, ha már a szülei úgy döntöttek, hogy meg kell születnie. Ha ő maga nem boldogul még, hogyan tudna felelősséget vállalni egy másik emberért?

Az, meg hogy a nő=élet kapuja, te biztos vallásos vagy.:D Ez egy biológiai folyamat, ha nem tanultad volna a suliban, a fiú meg a lány szexelnek, szerencsés vagy szerencsétlen esetben (ez nézőpont kérdése), ha nem védekeztek, megfogan a magzat, aki majd kénytelen a nőn keresztül világra jönni, mert bent mégsem maradhat. Biológia. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

2015. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
88%

53/as nincs igazad.

Vannak nők akiknek nem való gyerek...Ők nem is szülnek.Nem is kell messzire mennem.

Pl.: nővérem!

Ha sem lelkileg,sem anyagilag nem áll készen akkor mégis hogy vághatna bele??

2015. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:
0%
Nem tudom, ezzel mennyit segítek, de vannak intézetek leányanyáknak és biztos lesz valaki, aki melléd áll, ha más nem, akkor az egyház. Szerintem meg fogod bánni. Az abortusznak nem csak testi, hanem rengeteg lelki következménye lehet.
2015. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Tul estem rajta, megtortent a beavatkozas par napja mar jobb lelkileg csak kikellett sirnom magam. Vegre vege ennek es megy tovabb az elet. Koszi minden valaszolonak es levelironak :)
2015. ápr. 24. 10:33
 60/67 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Remélem a párod és a szüleid mindenben támogatnak!

2015. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!