Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a férfiaknak ennél kevesebb is bőven elég, akkor mégis miért nem vagyok soha elég jó?

Figyelt kérdés

Sportolok, hogy jó alakom legyen, csinosan öltözködöm, tudok főzni, mindenkivel kedves, segítőkész vagyok és mások elmondása szerint okos és kreatív. Az arcom mondjuk nem kimondottan szép, de nem nagyon tudok neki mit csinálni. A férfiak állítása szerint elég ha egy lány ápolt, kedves és már kap is esélyt. E szerint akkor engem ostromolnia kéne a férfiaknak, de gyakorlatilag egész életemben egyedül voltam és legutóbb kb. 2 éve volt olyan, hogy valaki egyáltalán bepróbálkozott nálam. Mi akkor az igazság? Mi a baj velem?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, egyáltalán nem erre irányult a kérdés, csak választ szeretnék kapni.)


2015. ápr. 12. 19:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Nem bizalmatlanságból nem ismerkedem neten, csak nekem kell az, hogy a másik szemébe tudjak nézni, lássam a mozdulatait, halljam a hangját, stb.
2015. ápr. 12. 20:29
 52/63 anonim ***** válasza:
Nem fordulnak el fintorogva, csak beképzeled.
2015. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, eléggé eldurvult a helyzet a kommentekben :) Azért egy kicsit több megértést lehetne mutatni a kérdező felé, na mindegy.


A leírtak alapján csak arra tudok gondolni, hogy nem jársz sokat társaságba, ezért nem találnak meg a férfiak, illetve arra, hogy amikor te kezdeményezel, akkor valamit iszonyatosan rosszul csinálsz. Le tudnád írni, hogyan szoktál kezdeményezni? Talán abból le lehet szűrni, hogy mi a hiba (ha van egyáltalán).

2015. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges vitatkozni. Lett már adva pár tanács, és tényleg igaz, hogy az, hogy valakivel elkezdesz beszélgetni a városodon belülről, azzal semmit nem veszíthetsz. Lehet, hogy szerzel egy barátot, lehet, hogy akár több is kialakul belőle. Lehet, hogy az internet csalóka tud lenni, de ha személyesen nem mersz ismerkedni, odamenni másokhoz, valamint esetleg olyan vonzóvá edzetted magad, hogy ők nem mernek környékezni, akkor ez a legbiztosabb út. Nem sülsz fel, nem kell azonnal reagálni, van időd. Ha szimpatikus az illető, pár beszélgetés után találkoztok, ha nem, akkor meg lekoptatod.


Kompromisszumokat kell kötnöd, magától nem jön a sült galamb. Ha élőben nem megy, akkor legalább interneten működjön. Ez persze nem azt jelenti, hogy most gyorsan küldjél magadról egy fotót, de legalább tényleg ne vesd meg annyira erőszakosan a netes ismerkedést.

2015. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
95%

Jópofa, hogy napi 10 kérdező pasi írja le, hogy sportos, kedves, vicces srác, de az arca nem tökéletes, és a kutyának sem kell, mindnek az a végeredménye, hol gúnyolják őket, vagy közlik velük, hogy fogadják el a csajok jó pasikra buknak, ez az élet rendje...


Ha egyszer egy nő írja ugyanezt, akkor gúnyolás helyett tízből kilencen randira hívják, a maradék meg arról győzködi látatlanban, hogy biztos nincs vele semmi baj :)

2015. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, érthető, hogy neked fontos az, hogy lássad, halljad a másikat- kérdezem én: mi akadályoz meg abban, hogy netes beszélgetésnél két-három nap után találkozzatok egy nyilvános helyen, ahol nem eshet bajod?
2015. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, ezzel én is így vagyok.

Szeritnem sincs értelme a netes ismerkedésnek, ha egy rövid idő után nem beszélsz meg a másikkal találkozót, nem töltesz vele együtt időt, nem látod meg, milyen ember élőben. Teljesen igazad van, én egyetértek ezzel. Talán máshogy nincs is ennek értelme.


#49 voltam.

2015. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
95%

"Nem bizalmatlanságból nem ismerkedem neten, csak nekem kell az, hogy a másik szemébe tudjak nézni, lássam a mozdulatait, halljam a hangját, stb."


De ezek csak beszélgetések. Ha ezek alapján szimpatikusak vagytok egymásnak, nyilván találkoztok. Persze, hogy kell a személyes kontaktus is, így lehet csak eldönteni, hogy valóban jól kijöttök-e, tetszetek-e egymásnak, jól érzitek-e magatokat együtt.

De ahogy gondolod. Csak ez is egy lehetőség.

2015. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
55-os. Az a valaki egy bunko alak, mindig ugyanazt kerdezi meg. Napi 500x.
2015. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Nem ragadja el őket a személyiséged.
2015. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!