Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a férfiaknak ennél kevesebb is bőven elég, akkor mégis miért nem vagyok soha elég jó?

Figyelt kérdés

Sportolok, hogy jó alakom legyen, csinosan öltözködöm, tudok főzni, mindenkivel kedves, segítőkész vagyok és mások elmondása szerint okos és kreatív. Az arcom mondjuk nem kimondottan szép, de nem nagyon tudok neki mit csinálni. A férfiak állítása szerint elég ha egy lány ápolt, kedves és már kap is esélyt. E szerint akkor engem ostromolnia kéne a férfiaknak, de gyakorlatilag egész életemben egyedül voltam és legutóbb kb. 2 éve volt olyan, hogy valaki egyáltalán bepróbálkozott nálam. Mi akkor az igazság? Mi a baj velem?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, egyáltalán nem erre irányult a kérdés, csak választ szeretnék kapni.)


2015. ápr. 12. 19:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adhatnal neki egy eselyt hogy itt ismerkedj. Sok a hulye, de van rengeteg kedves srac is. En is itt ismertem meg az elso parom, akivel azota is egyutt vagyunk. Itt is csak ugyanolyan emberek vannak, mint mashol, nem a Satan fattyai :)

20/L

2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
90%
Ti lányok mindig letagadjátok, ha csúnya pasik próbálkoznak nálatok. Te is. Valószínűleg mert őket nem is veszitek férfiszámba.
2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hányszor írod le.

Hiába akarod, hogy változzon a helyzet, te nem mész el ezért a végsőkig.

Kezdeményeztél másnál már egyáltalán valaha is bármit? Nem az, hogy ott volt, és próbálkozott, hanem te, egyes-egyedül, megpróbáltad már bárkinek is felhívni a figyelmét magadra?

2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Próbáltam kezdeményezni, de vigyoroghatok én bárkire, ha nem vesz róla tudomást... Régen még meg is szólítottam srácokat és küldözgettem mindenféle jeleket is, de a nem éppen pozitív visszajelzések után már nem sok kedvem van hozzá.
2015. ápr. 12. 20:16
 35/63 anonim ***** válasza:
Ne ird, a leszavazasbol megmutatkozol.
2015. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved, akkor vegkepp nem ertem a hisztidet... nok.
2015. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

A fintorgó elfordulások után tényleg nincs...


Én nem pontoztam egy választ sem.

2015. ápr. 12. 20:19
 38/63 anonim ***** válasza:
Azért nem akarsz neten ismerkedni mert egy fotó becsapós lehet? Élőben meg rögtön látod jó pasi e? Szóval csak a csúnya felszínesség ott a hiba.
2015. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj, de a kerdesedet feleslegesen tetted fel.
2015. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
77%
Ami azt illeti, nekem elég fura ez, hogy egy jó kiállású csaj ennyire ne legyen kapós, hogy fintorogva fordulnak el tőled a srácok. Véletlenül nem egy női ruhákba öltözött transzvesztita kandúr vagy?
2015. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!