Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a férfiaknak ennél kevesebb is bőven elég, akkor mégis miért nem vagyok soha elég jó?

Figyelt kérdés

Sportolok, hogy jó alakom legyen, csinosan öltözködöm, tudok főzni, mindenkivel kedves, segítőkész vagyok és mások elmondása szerint okos és kreatív. Az arcom mondjuk nem kimondottan szép, de nem nagyon tudok neki mit csinálni. A férfiak állítása szerint elég ha egy lány ápolt, kedves és már kap is esélyt. E szerint akkor engem ostromolnia kéne a férfiaknak, de gyakorlatilag egész életemben egyedül voltam és legutóbb kb. 2 éve volt olyan, hogy valaki egyáltalán bepróbálkozott nálam. Mi akkor az igazság? Mi a baj velem?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, egyáltalán nem erre irányult a kérdés, csak választ szeretnék kapni.)


2015. ápr. 12. 19:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Az arcod nem elég szép és gondolom válogatós vagy.
2015. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

A szépség relatív ugye, de ha mondjuk feltételezem, hogy valóban nem szép az arcod, akkor az, plusz ugye sportolsz, hogy jó alakod legyen, de most még nincsen. És melled sincsen.


Így a leírtakból ennyi jutott eszembe. Szóval semmi több, amit te is tudsz.

2015. ápr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Na, végignyálaztam itt mindent, írok pár sort:

a gondod az, hogy nem tudsz túllépni a gátlásaidon, és ezt sugárzod kifele. A minap láttam egy igen husis nőt, tény és való, hogy kis tömzsi típus volt, de kerek fenékkel, formás idomokkal. Önmagában nem jött volna be, de tudta magáról, hogy tetszik a férfiaknak, és a mozdulatai, kisugárzása, tekintete, mind-mind azt lökte kifele magából, hogy elégedett a saját testével. Természetesen ez átragadt rám is, és kb bámultam csak, hogy aztaq...rva. Ez igen. :D Pedig arcra sem volt a legszebb, max átlagos, meg alacsony is volt, de elemi erővel sugározta kifele a szexuális energiáit. Nagyon ott volt a szeren.


A másik: van egy megszokott belső világod, lelki életed magányosan, amihez hozzászoktál, és már nem is igazán akarsz kimászni a komfortzónádból, mert beazonosítottad ezt a magányosságot a biztonsággal, és kompromisszum készség szükségtelenségével, kényelemmel. Marhára meg kell változtatnod a hozzáállásodat, és, ha valaki tetszik, ne csak azért mosolyogj rá, hogy te jól érezd magad egy esetleges sikerélmény után, hanem azért, mert tényleg érdekel az a másik ember, és megismernéd. Szörnyen taszító tud lenni, amikor egy nő csak azért lenne hajlandó ismerkedni valakivel, hogy ne legyen magányos, egyedül. Ekkor csak közönséget keres a magánya kifejezésének, a gondjai meghallgatásának stb. Kell, hogy érezze a másik, hogy ő miatta kezdeményezel, nem a saját komfortzónád legyőzése miatt!

2015. ápr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!