Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a férfiaknak ennél kevesebb is bőven elég, akkor mégis miért nem vagyok soha elég jó?

Figyelt kérdés

Sportolok, hogy jó alakom legyen, csinosan öltözködöm, tudok főzni, mindenkivel kedves, segítőkész vagyok és mások elmondása szerint okos és kreatív. Az arcom mondjuk nem kimondottan szép, de nem nagyon tudok neki mit csinálni. A férfiak állítása szerint elég ha egy lány ápolt, kedves és már kap is esélyt. E szerint akkor engem ostromolnia kéne a férfiaknak, de gyakorlatilag egész életemben egyedül voltam és legutóbb kb. 2 éve volt olyan, hogy valaki egyáltalán bepróbálkozott nálam. Mi akkor az igazság? Mi a baj velem?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, egyáltalán nem erre irányult a kérdés, csak választ szeretnék kapni.)


2015. ápr. 12. 19:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%

Jársz szórakozóhelyekre esetleg? Barátnőkkel mondjuk. Mert buszon, könyvtárban, vagy az utcán ritkán szólítják le az embert.

Azt én nagyon megértem, hogy a netes ismerkedéstől félsz és nem küldesz magadról képet csak úgy ismeretleneknek.

De lehet beszélgetni fórumokon kép nélkül is, aztán képcsere, meg bizalmasabb információk csak kölcsönös szimpátia kialakulása esetén.

2015. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
88%
Ha tenyleg ilyen helyre kislany lennel ketlem hogy barki fintirogna
2015. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem is csak a kép a netes ismerkedés buktatója.

Leginkább az, hogy bárki írhat bármit.

Viszont ettől még nem kell a netes ismerkedést félredobni, sokkal inkább meg kell tudni ítélni bárminek az igazságtartalmát.

2015. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 veteran1978 ***** válasza:
88%

Amit leírtál az alapján felkeltetted az érdeklődésemet!

Akarsz beszélgetni???????

36/F

2015. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván rusnya nőkkel a kutya sem ismerkedne szívesen. Ennyi a titok nyitja.
2015. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
Nem, csak azóta eltelt egy pár év, ami alatt igyekeztem külsőleg-belsőleg javítani magamon. De attól még nem jött meg a bátorságom, hogy akárkihez odamenjek.
2015. ápr. 12. 20:25
 47/63 A kérdező kommentje:

"Nyilván rusnya nőkkel a kutya sem ismerkedne szívesen. Ennyi a titok nyitja."


Tényleg én vagyok felszínes...

2015. ápr. 12. 20:25
 48/63 anonim ***** válasza:
47%
Hat te, ki lenne szerinted?
2015. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy te el tudnál képzelni valakivel olyan ismerkedést az interneten, hogy nem folyton egymás képeit kunyeráljátok, illetve azt is tudnád feltételezni, hogy a másik igazat ír?
2015. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon rosszul csinálsz, a környezetemben lévő nők mindegyike arra panaszkodik, hogy úton, útfélen ajánlatokat kapnak, próbálkoznak, nyomulnak rájuk, pedig a többségük például egyáltalán nem sportol, és ez látszik is rajtuk.
2015. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!