Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le mindenhol a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le mindenhol a nőket?

Figyelt kérdés
A nőkre szinte csak negatív sztereotípiát lehet hallani: rosszul vezetnek, dekoncentráltak, nem értenek ehhez, nem értenek ahhoz, mindenhol eltévednek és még sorolhatnám. De egy csomószor megkaptam én is, amikor valami nehezen ment, hogy nekem el lehet nézni, mert nő vagyok. A másik meg hogy sok embertől hallottam, hogy inkább férfiakat keresnek munkahelyekre, mert ők jobban értenek a dolgokhoz. És az a baj, hogy ez nemcsak vicces megjegyzésekben nyilvánul meg, hanem azt veszem észre, hogy sokan ezt halálosan komolyan gondolják.

2015. máj. 18. 21:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, te beteg vagy. Nőként nem kicsit tudnálak szembe köpni azért, mert szerinted MEGÉRDEMLIK, hogy kínok között meghaljanak hererákban és kinevessék őket, ha bántalmazásról beszélnek. Ez neked az egyenlőség?? Más szenvedésének örülsz. Egy férget többre tartok, mint az olyan embereket, aki tapsikol más szenvedéséhez, mert "jujj, a cúnya pasik azt mondták rám, hogy rosszul vezetek". Komoyan, egy pillanat alatt felidegesítettél.
2015. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
És mindezt csak megjegyzések miatt?! Mert valaki nem volt kedves hozzád? Esküszöm, leszakad a pofám.
2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem a hererákot érdemlik meg, hanem azokat a megjegyzéseket, amiket kapnak: rossz családapák, stb. Ne forgasd már ki a szavaimat.
2015. máj. 18. 22:38
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
13: Miért is érdemlik meg? Tudod mit én is szembe köpnélek! Jah és ütöttem meg már nőt! Ehhez mit szólsz?
2015. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
44%

Az olyanokat nézik le mint te, és joggal.


Mibe, hogy valami picsogós femináci is vagy még pluszban?

2015. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemlik meg. Amúgy azt ugye érzékeled, hogy te olyan férfiakon akarsz bosszút, akik nem tettek ellened semmit? Vagy úgy gondolod, hogy valakire olyanért haragudni oké, amit nem is ő követett el, hanem valaki olyan, aki csak hasonló felszínes tulajdonságokkal rendelkezik? Csak mert ez egy olyan gondolat, ami nagyon-nagyon gyorsan ellened fordítható és nem épp jó képet alkot rólad...
2015. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Mekkora vitaest gecci


Nyilván a kérdező hölgy nem úgy gondolta hogy a férfiak megérdemlik a szenvedést.


LEGALÁBBIS REMÉLEM

2015. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Robi, az agyamban elpattan valaki, mikor valaki szexizmusra panaszkodik úgy, hogy az ő maga nem alap fokon űzi az ipart. :D Nem tudok mit tenni.
2015. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Sztem az egyetlen sztereotípia h nincs jó humorérzéketek ugyanis ez túlnyomó részt poén akar lenni
2015. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18, 19 ha vágnátok mennyit röhögök :-DD
2015. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!