Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuálisok! Mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok! Mi az oka annak, hogy elutasítjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Valamiféle trauma a kiváltó ok? Van aki szűzen döntött úgy, hogy azzá válik, vagy már volt szexuális éménye és aztán döntött úgy, hogy ebből nem kér?


Nem kötekedni szeretnék, pusztán kíváncsiság.


23 N



2015. máj. 26. 11:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

nekem elegem lett, hogy meg kell felelni az idióta elvárásoknak. aztán végülis rájöttem, hogy a szex csak azért érdekelt, mert mindenki erről beszél és ez folyik a csapból. most már nem izgat a dolog, csak egy barátnőt szeretnék, akivel a lelki életben tudnánk boldogak lenni, szex nélkül.


bár azért egyszer, ha lehetőségem lenne rá, kipróbálnám a szexet. meg azért szeretnék gyerekeket, és akkor sajnos muszáj lesz :DDD

24F

2015. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de ebből látszik h magát a szót se érted az aszexuális latin vagyis szex nélküli más megfogalmazásban ivartalan. Bár ez szerintem sértő mert nem kasztrálásról van szó.


A lényeg az h minket v ezeket az embereket nem érdekli a szex egyáltalán. Ez nem lemondás v cölibátus mivel semmilyen oka nincs nem vallási meggyőződésből fakad és nincs semmi köze semmilyen traumához.

Ha így érthetőbb olyan mint ha vegetáriánus lennél ehetnél tonnányi húst de neked ne kell.


Az asszexualitás ugyanez, lehetne csinálni de számunkra értelmetlen. És nem annak a függvénye h valaki ronda v nem kell senkinek. Rám is mondják h jól nézek ki. De direkt nem mászok bele kapcsoltba mer most képzeld el h ott lennénk a csaj akarná és akkor én kezdjem el neki magyarázni h ezt én kvázi le...rom.

Hát szerencsétlen ott kapna helyben gutaütést h akkor mi értelme volt az egésznek.


Ja meg a következők lennének szimpi vagyok egy csajnak megmondaná jöjjünk össze... Én a fair play kedvéért megmondanám h mi a helyzet.

Na akkor a következők várhatók.

Az mi ? Hát ilyen nincs ? és a traumák rossz gyerekkor..... Nekem meg ez nem hiányzik. Ha nem érti ö dolga de ne téritgessen.


Meg az ilyen "sokból maradsz ki" féle beszóláskőn csak röhögni szoktam.

Remélem már érted.

2015. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Egyik sem a felsoroltakból. Egyszerűen volt olyan időszakom, hogy nem kívántam. Nem pörgött rajta az agyam, ha volt is szex, akkor bár élveztem, de soha nem a saját kezdeményezésre.

Aztán egyszercsak bumm, és megint akartam. Hormonok? :)

2016. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én igazából így születtem már, onnan tudom, hogy soha nem hozott izgalomba a szex és nem is érdeklődöm a nők iránt, úgy élek mint egy remete, nem is igénylem az emberek társaságát.


Nagyon utálom ha valaki megérint és megölel, csak a családtagjaimtól tűröm el egyedül.

2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!