Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem haladunk? (képekkel)

Figyelt kérdés

Barátnőm motiválatlan, rendetlen, sehova sem akar menni. Általában csak akkor van feldobva ha van pénzünk amit el lehet költeni, akkor kimozdulni is képes, amúgy nem. Nem értem.

Ha ez így megy tovább elhagyom.

Iszonyat rumli van, de semmit se tesz odébb, egy ideje néha én pakolok el, főleg utána, mert általában ő hagyja szét a dolgokat. Nincs már együttműködés. Mi történhetett?


Ez egy garzonlakás:

[link]


1 éve kezdtük el berendezni.

Még nincs kész. Szerintem van tennivaló bőven.

Én kezdem már kihasználva érezni magam, mert ha csak én pakolok, szerelek, építek, ő meg bejátssza a depresszióst, az elég lehangoló tud lenni. az elején volt lehangoló, most már inkább dühítő.

Az elején azért nyafogott, hogy nincs lent a járólap, stb, nincsenek polcok, nem tud hova pakolni, de mostmár egy csomó szekrényt meg polcot felpakoltam.


Lehet csak arra vár, hogy elköltözzek és valaki mással befejezhesse ezt az egészet?

Vagy őt egyszerűen nem érdekli annyira a normális élet mint engem, neki ez az állapot megfelel?


Egyébként nem olyan rossz ez a lakás nem? Albérlet helyett csináltuk meg, egy régi műhelyből.


2015. júl. 6. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Mondtam, több irányban is bővíthető lenne, csak egyrészt a szigetelést meg kéne csinálni, másrészt meg az anyós cuccait át kéne telepíteni abból meg veszekedés lenne. Elég rossz állapotban van az épület. :/
2015. júl. 6. 16:49
 22/63 anonim ***** válasza:
Akkor jó sok pénzt kellene még beleölnötök és nagy kérdés vajon megéri-e. Beszéld meg a pároddal, kérd ki a véleményét és hallgasd meg! Közös életetek, neki is van beleszólása. Nyilván depressziós lesz, ha így éltek tovább, mert reménytelennek érzi a kiutat.
2015. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
Sztem ettol a helyzettol es lakastol depresszios, sztem en is az lennek ez nem egy otthon es ide nem eleg egy ember h rendet rakjon.
2015. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg nem tűnsz egy hülyének (tudsz írni is :D). Miért nem költöztök és vállalsz egy jobban fizető melót?
2015. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
Azta mindenit! Még azt hittem, hogy az én lakásom rumlis... pedig én pasi vagyok.
2015. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 Estienne ***** válasza:
35%
Csak nehogy kiderüljön, hogy "kényszeres gyűjtögető" legyen, mert akkor cumi van :D
2015. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
69%
drogtanya :)
2015. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó helyen van (jó települès, jó környék) akkor szerintem érdemes rá költeni, HA SAJÁT tulajdon. Ha örökösödéskor kérdéses hogy kinek mi jut, akkor már megfontolandó. Bocs, most szigorúan anyagi szempontól közelítettem meg a dolgot.
2015. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
61%

Beszéljétek meg, hogy van-e így értelme az egésznek, vagy inkább költözzetek el egy albérletbe, a legszükségesebb cuccokkal, itt tényleg hova is tudna az ember pakolni?

Amúgy ha este nyolctól másnap délig alszik a barátnőd, az nincs igazán rendben, lehet, hogy nem ártana kivizsgáltatnia magát. Még az is lehet, hogy ennek az aluszékonyságnak, meg a depressziónak valami egészségügyi probléma áll a háttérben.

De ha "csak" depresszió, akkor is lehet, hogy szakemberhez kellene fordulnia.

Ilyen környezetben mondjuk nem csoda, hogy nem motivált.

2015. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan programot nem tudok leszervezni, hogy na ma akkor elmegyünk a tüzépre megvenni ezeket meg azokat az anyagokat és másnap felkenjük.. Már ne haragudj, de ez a te dolgod.. A Barátnőd minek menne a tüzépre veled? Ja mert h ő is ott lakik? Szerintem korai volt összeköltözni.. A baj ott kezdődik, hogy nincs semmiféle rálátásotok h mit kéne előbb elkezdeni és mi várhat. Kezdésnek pl te elmehetnél magad és hozhatnál anyagot, ezidő alatt a kis barátnőd mondjuk csaphatna némi rendet otthon és megfőzhetné a kaját értelmesen. Ha kétfele húzzátok már most aszekeret, mi lesz később? (Ha lesz egyáltalán később) Össze kell dolgoznotok, nem a másikra mutogatni, h ki miatt nem halad a dolog. Ha meg nem megy, tök fölöslegesen költöztetek össze. Korai volt nagyon... akár volt választás akár nem.
2015. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!