Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem haladunk? (képekkel)

Figyelt kérdés

Barátnőm motiválatlan, rendetlen, sehova sem akar menni. Általában csak akkor van feldobva ha van pénzünk amit el lehet költeni, akkor kimozdulni is képes, amúgy nem. Nem értem.

Ha ez így megy tovább elhagyom.

Iszonyat rumli van, de semmit se tesz odébb, egy ideje néha én pakolok el, főleg utána, mert általában ő hagyja szét a dolgokat. Nincs már együttműködés. Mi történhetett?


Ez egy garzonlakás:

[link]


1 éve kezdtük el berendezni.

Még nincs kész. Szerintem van tennivaló bőven.

Én kezdem már kihasználva érezni magam, mert ha csak én pakolok, szerelek, építek, ő meg bejátssza a depresszióst, az elég lehangoló tud lenni. az elején volt lehangoló, most már inkább dühítő.

Az elején azért nyafogott, hogy nincs lent a járólap, stb, nincsenek polcok, nem tud hova pakolni, de mostmár egy csomó szekrényt meg polcot felpakoltam.


Lehet csak arra vár, hogy elköltözzek és valaki mással befejezhesse ezt az egészet?

Vagy őt egyszerűen nem érdekli annyira a normális élet mint engem, neki ez az állapot megfelel?


Egyébként nem olyan rossz ez a lakás nem? Albérlet helyett csináltuk meg, egy régi műhelyből.


2015. júl. 6. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
Ott van az az asztal is az ágy mellett tök rozsdásan? Hát mért nem fested le legalább? Vagy kint az épület mellé csinálnál ponyvából egy tárolóhelyiséget (nem kell nagy) és oda egy csomó mindent kipakolhatnátok. Sokkal több hely lenne bent és nem egy szeméttelepen élnétek. Hát fürödtök és nincs hová kilépni a kádból, mert vezetékre vagy szögbe léptek? Hogyne lenne depressziós a párod.
2015. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
De legalabb a konyha asztalt letakarithatnatok mert tele van bacilussal, egyenes ut a fertozesekhez. Nem tudtok addig mashol lakni amig ezt befejezitek?
2015. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez sokat segített (tényleg!) a válaszok.

Igazából az én kezem alatt épül az egész, az ágy melletti szekrény mosogatópult lesz, a konyha meg lesz rendesen csinálva beépített sütővel, a pult meg csiszolt betonból lesz. Sufni volt, de iszonyat volt ami itt van, ahhoz képest sokat haladtunk. Pakolni tényleg nincs hova, az anyósomé a ház, de nem engedi, hogy a szomszédos helyiségek (szintén sufni) fele átverjük a falakat, hogy esetleg bővíteni tudjuk.


Menekülni max albérletbe tudnánk az meg nagyon drága lenne.

Akkor a hely okozza a depressziót? Az üvegek szörpnek vannak félretéve, de egyenlore a műhely nem zárható, ha oda pakolunk mindent, simán kipakolják a kisebbségiek :/

2015. júl. 6. 16:38
 14/63 A kérdező kommentje:
Ha a páromat ennyire zavarja miért nem tudunk együtt nekiállni rendet rakni? Mert nem megy.
2015. júl. 6. 16:39
 15/63 anonim ***** válasza:
70%
Naná, hogy a hely okozza a depressziót.
2015. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
61%

Itt én sem tudnék normális rendet csinálni, mert hova lehetne rakni ezt a sok apróságot? Az ágy melletti asztalról pl. fiókokba lehetne pakolni a cuccokat, de ott az asztalon hogy lehetne rendezetté varázsolni őket?

Mosogatót sem látok, nem látszik a képeken? Vagy hol mosogattok?

2015. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
És a konyhát sem tudjátok elköltöztetni? Legalább az olajsütőt onnan ki? Mert ott van a TV mellett, meg mikor süt benne valamit a párod minden beveszi azt az olajos bűzt. Szoba, konyha, fürdő egyben, ez szörnyű lehet.
2015. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Főzni tud? Van hozzá hely, vagy kedve esetleg? Ha pl segitesz neki akkor az működhet? Nőket szokta inspiralni,ha együtt csinálnak dolgokat, aztán megjön a kedve, és jókat lehet beszélgetni is közben. Kár, hogy csak a pénz motiválja. Ez ijesztő,mondjuk ha reménytelennek, elerhetetlennek érez dolgokat, az is kedvetlenitheti. De ez így tényleg nem állapot.
2015. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nekem az a véleményem, hogy ez az épület egyszerűen ebben a formájában élhetetlen. Vagy kiveritek a falat és bővítitek vagy költöztök, mert ez tragédia. Vannak Nyugat-Magyarországon olyan gyárak amik pároknak ingyen biztosítanak albérletet és nem is fizetnek annyira rosszul (autóipari cégek). Gyanítom, hogy valahol az Alföldön élhettek...Ha fiatalok vagytok még, akkor irány másfele. Én ezt tenném.
2015. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

Tényleg szörnyű, úgy volt idegilenes helynek szánjuk, utána vagy beépítjük a tetőteret hozzá, vagy elköltözünk.

Az nem olajsütő, hanem kenyérsütő, rendszeresen használjuk, nagyon finom kenyeret süt.


Tudnánk vele haladni, de a párom depressziója elbizonytalanít, és így nehezebb rávenni magam, hogy beleöljem a pénzem.

Így is rengeteg pénz van azért benne lehet nem látszik, de nagyon durván nézett ki ez a hely, kb mint egy pince.

2015. júl. 6. 16:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!