Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem haladunk? (képekkel)

Figyelt kérdés

Barátnőm motiválatlan, rendetlen, sehova sem akar menni. Általában csak akkor van feldobva ha van pénzünk amit el lehet költeni, akkor kimozdulni is képes, amúgy nem. Nem értem.

Ha ez így megy tovább elhagyom.

Iszonyat rumli van, de semmit se tesz odébb, egy ideje néha én pakolok el, főleg utána, mert általában ő hagyja szét a dolgokat. Nincs már együttműködés. Mi történhetett?


Ez egy garzonlakás:

[link]


1 éve kezdtük el berendezni.

Még nincs kész. Szerintem van tennivaló bőven.

Én kezdem már kihasználva érezni magam, mert ha csak én pakolok, szerelek, építek, ő meg bejátssza a depresszióst, az elég lehangoló tud lenni. az elején volt lehangoló, most már inkább dühítő.

Az elején azért nyafogott, hogy nincs lent a járólap, stb, nincsenek polcok, nem tud hova pakolni, de mostmár egy csomó szekrényt meg polcot felpakoltam.


Lehet csak arra vár, hogy elköltözzek és valaki mással befejezhesse ezt az egészet?

Vagy őt egyszerűen nem érdekli annyira a normális élet mint engem, neki ez az állapot megfelel?


Egyébként nem olyan rossz ez a lakás nem? Albérlet helyett csináltuk meg, egy régi műhelyből.


2015. júl. 6. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Most is beült egy székre és böngészik a telefonján.

A kis depressziós. ugye.

2015. júl. 6. 18:11
 42/63 A kérdező kommentje:

Szerintem egy ekkora helyen is tökéletesen rendet lehetne tartani, csak szerintem amit én összepakolok, azt ő szétpakolja, ha meg elpakolja, akkor jön az egymás hegyére hátára mindent dolog, amiből az következik, hogy inkább hozzá se nyúlok semmihez mert vagy én hallgatom azt, hogy "hol van az xy-om????" (de mintha egy wc-s nénivel beszélne)

Vagy én keresem a cuccaimat órákon át és csak letolást kapok, hogy "ja ő elrakta mert szét volt hagyva minden különben is nem tudja pontosan hol van"

Remek.

2015. júl. 6. 18:13
 43/63 anonim ***** válasza:
30+33+34 vagyok. Ezzel teljesen egyetértek veled, hogy neki főtt étellel kéne várnia, ha hazaérsz a munkából.. ill. mire hazaérsz. Ez alapvető szerintem. (legalábbis nálam) Ez az összeköltözés szerintem nagyon korai volt, mert bár nem tudom hány évesek vagytok, de azért (jó esetben) az ember motiváltabb egy bizonyos kor után. Nálunk l úgy működött, h férjem a szobafestés csinálta, én vizeztem, mostam fel közben a parkettát.. Tehát megvolt a munkamegosztás.. amíg férjem elugrott anyagért, én addig megfőztem az ebédet/vacsit.. mindezt úgy, h közben ott volt a 2 éves lányunk. Férjem munka után is, minden nap este 10 után esett ágyba (reggel 6-tól este 7 ig melózik, karbantartó) mert ha többet nem, egy kis festést, glettelést vagy szerelst, mindig csinált. TEhát haladtunk. Én inkább a takarításban (pl ahogy fűrészelt) söpörtem/mostam fel, vagy a már kész mosható csempéket tisztítottam - sikáltam. A képek alapján én nem látom ezt az összedolgozást nálatok. Ezért újra kéne gondolni, h érdemes e minkettőtöknek ennyi áldozatot hozni ill. beleölni ennyi energiát.. és nem volna e más megoldás.
2015. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Én azért azon is meglepődtem, hogy azt írod, te milyen sokat dolgozol ezen a lakáson. A képeken meg azt látom, hogy a kád, a fal, az asztal borzalmas állapotban van, meg úgy minden.

Mikor nálunk voltak újítások a házon, az általában úgy zajlott, hogy először a férjemmel közösen összepakoltunk (mindketten dolgoztunk, én egy műszakban, ő háromban, ezért úgy időzítettünk, hogy együtt tudjunk nekikezdeni), elhúzgáltuk, átpakoltuk a bútorokat, ha kellett, utána együtt is végeztük a legtöbb munkát. Ő is segített utána feltakarítani, rendet rakni, ha főztem, ő elmosogatott, stb.

Ha olyan volt, amit én nem tudtam csinálni, akkor volt, hogy elhívta a haverokat segíteni, vagy ő csinálta egyedül, akkor én főztem, takarítottam.

Tehát mindketten csináltunk valamit.


Valahogy én ezen a lakáson nem túl sok igyekezetet látok, ahogy kinéz. Jó, fel lett rakva pár polc.

2015. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

30+33+34

Én is így gondolom. És szintén ez a baj.

Van, hogy levágok bútorlapokat és tudja jól, hogy jól jön ha megfogja a másik felét, de nem jön oda.

Ömlik a fűrészpor a gépből, de ha munka után nem söpröm össze két napig ott marad a földön.

És igen én jöttem arra rá, hogy ebbe már nem nagyon érdemes több energiát rakni ezt szerintem ő is megérezte és most kezdődik az összeomlás.


Szóval csak addig kellettem amíg mint a hülye vak itt csináltam mindent.

És akkor most úgy költözzek el, hogy egy éve szakadatlanul dolgozom itt egy csomó mindenen nem beszélve az életünk (lehet hogy csak életem már) megtervezését? Hogy mit vegyünk, hogy vegyünk, hova menjünk...

2015. júl. 6. 18:40
 46/63 A kérdező kommentje:

Utolsó, nézd, neked milyen érzés lenne úgy befugázni a csempét (mert megvan a fuga) hogy neked kell elpakolnod előtte, mert a párodat hiába kéred?


Megcsinálnád, vagy csak úgy éreznéd magad mint valami hülye, aki itt csinálja a dolgokat egy semmirekellő valakinek?

A kád oldalára kavicsburkolatot terveztünk de hát én hiába kértem napokig, majd hetekig, hogy menjünk el kavicsot szedni, ő nem akart.

Akkor az úgy marad. Vagy szedjek egyedül kavicsot? hogy megcsináljam más házában a kádat, amíg az a más ki tudja mit csinál?

Vagy esetleg dolgozzak még többet, hogy még több cuccot tudjak venni addig amíg ő rágja a körmeit?

Mit gondolsz?

Szerinted amíg az a kád nem került oda a helyére nem álltam másképp hozzá a dolgokhoz? Utána felépítettem a konyhapultot, leraktam a járólapot, a laminált padlót, behoztuk az ágyat, megcsináltam még egy kis asztalt is, vettünk dobozokat.

És akkor vettem észre, hogy nem nyúl semmihez, csak játszik a kutyával meg alszik.


Akkor van értelme folytatni?

Addig nem láttam, hogy ez lesz.

2015. júl. 6. 18:43
 47/63 A kérdező kommentje:

De amíg nem jött el például az a pont, hogy lent van a burkolat, bent van a kád, megvan a hűtő, a konyhapult, addig álltatott azzal, hogy jajj de jó lesz ha végre meglesz, majd végre el tud pakolni.

meg jajj de jó lesz tud kádban fürödni. majd rendszeresen kitakarítja (nem takarítja ki) meg de jó lesz majd szedünk kavicsot, de nem jön el kavicsot szedni és hogy őszínte legyek magától eszébe se jut.


Szóval ha én most azt mondanám, hogy holnaptól nem dolgozom, hanem télig csak minden nap alszom, meg eszek egy tál rizst, és nem csinálok semmit szerintem semmit se szólna, csak aludna mellettem meg ő is enne egy tál rizst.


Azzal, hogy kérem, hogy segítsen, neki az olyan mintha ugráltatnám.


Egy beteg lánnyal jöttem szerintem össze, csak eddig nem vettem észre.

2015. júl. 6. 18:46
 48/63 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ő kisgyerek korában elveszítette az apukáját, és lehet, hogy azóta titokban ezt az érzést kereste, hogy legyen egy férfi aki megvédi, megcsinál mindent, ő meg elengedheti magát mint egy kisgyerek, és eltartják, nem tudom. Már ezen sem lepődnék meg, ő amúgy 20 éves, én 25
2015. júl. 6. 18:48
 49/63 A kérdező kommentje:

És akkor most legyen az, hogy valami probléma van, mert az látszik.

De azért a maradék pénzemből rendeljek betont a konyhapulthoz, vegyek csaptelepeket a kádhoz, vegyek kenhető vízszigetelést meg csempét mögé, megstbstbstb...

Mert utána vajon megváltozna bármi is?

Vagy annyival kevesebb pénzem lenne amiből saját lakást, albérletet, akármit vehetnék-kivehetnék.

2015. júl. 6. 18:53
 50/63 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a hogyantovábbot a pároddal. Ebben mi nem tudunk segíteni.
2015. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!