Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem haladunk? (képekkel)

Figyelt kérdés

Barátnőm motiválatlan, rendetlen, sehova sem akar menni. Általában csak akkor van feldobva ha van pénzünk amit el lehet költeni, akkor kimozdulni is képes, amúgy nem. Nem értem.

Ha ez így megy tovább elhagyom.

Iszonyat rumli van, de semmit se tesz odébb, egy ideje néha én pakolok el, főleg utána, mert általában ő hagyja szét a dolgokat. Nincs már együttműködés. Mi történhetett?


Ez egy garzonlakás:

[link]


1 éve kezdtük el berendezni.

Még nincs kész. Szerintem van tennivaló bőven.

Én kezdem már kihasználva érezni magam, mert ha csak én pakolok, szerelek, építek, ő meg bejátssza a depresszióst, az elég lehangoló tud lenni. az elején volt lehangoló, most már inkább dühítő.

Az elején azért nyafogott, hogy nincs lent a járólap, stb, nincsenek polcok, nem tud hova pakolni, de mostmár egy csomó szekrényt meg polcot felpakoltam.


Lehet csak arra vár, hogy elköltözzek és valaki mással befejezhesse ezt az egészet?

Vagy őt egyszerűen nem érdekli annyira a normális élet mint engem, neki ez az állapot megfelel?


Egyébként nem olyan rossz ez a lakás nem? Albérlet helyett csináltuk meg, egy régi műhelyből.


2015. júl. 6. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Így is kb nekem kell utána rohangálni, hogy az anyja lakásában van-e vagy a kertben, mert engem elkerül, mert nem szereti ha neki csinálni kell megint valamit.

Ez hol normális?

És akkor ezek után elvárjátok, hogy befejezzem ezt a putrit? :D

2015. júl. 6. 18:56
 52/63 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lehet vele megbeszélni a hogyantovábbot, nekem semmim sincs (tényleg semmim, nincstelen vagyok)

Ő meg legutóbb amikor volt pénzem és el tudtam volna mégis költözni, öngyilkossággal fenyegetőzött.

2015. júl. 6. 18:58
 53/63 A kérdező kommentje:
Az is elképzelhető, hogy az anyós befolyása miatt fajult idáig a helyzet.
2015. júl. 6. 18:58
 54/63 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok együttműködni, nem tudjátok megbeszélni sem, nem tudtok közös jövőt építeni, nem vagytok egymással sem megelégedve úgy tűnik, akkor meg mi a francért vegetáltok egymás mellett? Próbálj meg egy tejes munkaidős állást keresni, akkor el tudsz költözni egy olcsóbb albérletbe.

Ha ti nem tudjátok megoldani közösen, mi tényleg nem tudunk itt segíteni.

2015. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
31%

Sztem ha ennyire kilatastalan a helyzet ne olj bele tobb penzt, hanem gyujts ossze valamennyit es hagyd el a manoba, mert ennek semmi ertelme csak nincstelenne teszed magad.


Egy szakitasnal nem fog neked semmit visszafizetni, szoval en pakolnek es elhuznek. Ha ongyilkos akart volna lenni mar megtette volna, akik azok ezzel fenyegetoznek azok nem lesznek ongyilkosok:-))

2015. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Hát ez undorító, élhetetlenek a körülmények...
2015. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Most is például nekiálltam papírbrikettet csinálni, mert holnap viszik a szemetet, a papírt meg ledaráljuk iratmegsemmisítővel.

Na mondom neki a maradékot áztassa már be, erre viszi az egész dobozt, beleteszi a hordóba félig (nem ázik) majd ott hagyja. Kamra ajtó nyitva, doboz ott rohad, ő meg nekiáll "süteményt csinálni"


Olyan jó érzés volt visszavinni helyette a dobozt, bevizezni a papírt, és becsukni a kamraajtót.

Pontosan ezekről a szarokról beszélek.


Igen, itt fogom hagyni, csak úgy megcsinálta nekem a szart, hogy rohadtul nem lesz sajnos egyszerű...

2015. júl. 6. 19:48
 58/63 anonim ***** válasza:
Ja, öngyilkossággal is fenyegetőzik. Érzelmi zsarolás is mellé. Ha meg nem szereted akkor minek vagy vele?
2015. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Nos, megértem a helyzetedet, én is hasonlóan vagyok, csak én nem hagyom 1 évig húzódni a szereléseket...

Viszont külső szemlélőként szemet szúr egy rakat dolog:

1 éve ilyen irdatlan állapotokban vagytok. Ő is lelkes volt, aztán egyre kevésbé. Gondolom te erre meg próbáltál belehúzni, hogy hátha gyorsabban kész leszel... de csak elveszel a sok teendőben.

Namost, azt mondod, nem rakod egyből el a szerszámot, sztem kb ő is ezt csinálja, minek pakoljon el, ha úgyis poros minden, arrébb kell majd rakni, mert jön a következő munka, stb-stb ...


Úgy látom, hogy eltávolodtál tőle, a munkába ölöd magad. Ő meg 1 éve már csak ezt a rendetlenséget látja, sztem már gyűlölheti a lakást. Ez könnyen depizheti őt.

Szóval, egy dolgot tehetsz: TESSÉK KIMOZDULNI! 1 hétre elmenni valahová a halálfaxára kettesben, nosztalgiázgatni, aztán meg szépen elbeszélgetni. Aztán otthon meg pakoljátok el KÖZÖSEN a sok xart. Na és tessék fontossági sorrendet csinálni! "megemelted a hűtőt, dejó!", A KÁDAT NÉZTED MÁR?!?!?! Minek a hűtőt csinálod, ha a fürdőben fürödni se lehet?

2015. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Jah, és komolyan, okké, hogy rémesen nézett ki, de mikorra fejeznéd be? Még egy év? Esetleg 2? Addig meg csak csinálni-csinálni-csinálni, semmi szórakozás, együttlét, stb, csak a szerelés?
2015. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!