Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem haladunk? (képekkel)

Figyelt kérdés

Barátnőm motiválatlan, rendetlen, sehova sem akar menni. Általában csak akkor van feldobva ha van pénzünk amit el lehet költeni, akkor kimozdulni is képes, amúgy nem. Nem értem.

Ha ez így megy tovább elhagyom.

Iszonyat rumli van, de semmit se tesz odébb, egy ideje néha én pakolok el, főleg utána, mert általában ő hagyja szét a dolgokat. Nincs már együttműködés. Mi történhetett?


Ez egy garzonlakás:

[link]


1 éve kezdtük el berendezni.

Még nincs kész. Szerintem van tennivaló bőven.

Én kezdem már kihasználva érezni magam, mert ha csak én pakolok, szerelek, építek, ő meg bejátssza a depresszióst, az elég lehangoló tud lenni. az elején volt lehangoló, most már inkább dühítő.

Az elején azért nyafogott, hogy nincs lent a járólap, stb, nincsenek polcok, nem tud hova pakolni, de mostmár egy csomó szekrényt meg polcot felpakoltam.


Lehet csak arra vár, hogy elköltözzek és valaki mással befejezhesse ezt az egészet?

Vagy őt egyszerűen nem érdekli annyira a normális élet mint engem, neki ez az állapot megfelel?


Egyébként nem olyan rossz ez a lakás nem? Albérlet helyett csináltuk meg, egy régi műhelyből.


2015. júl. 6. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 Estienne ***** válasza:
Kivakolni attól ki lehetne, mert tényleg szerelő garázs hangulata van. Aztán egy sima fehér festés és máris pofásabb lenne jóval a kecó. Bár az tényleg jó kérdés, van-e értelme ilyen nővel közös jövőt tervezni.
2015. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
79%
Ezektől a képektől depressziós lettem.
2015. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
77%
azért itt nemcsak a nő a lényeg.. nem hiszem el, h nem lehet a csempét pl 1 év alatt feltenni a kád oldalára :D az én férjem ezt kb 2 órán belül megcsinálná, h ne ilyen trógerül nézzen már ki. Szóval azért.. vagy azt is a barátnődnek kéne megcsinálnia? :)
2015. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
79%
30+33 vagyok.. azért kérdező, te sem vagy valami rendhuszár.. old spice a földön.. kábelek szana széjjel... szigszalag az asztalr ledobva... a te szerszámaid is összevissza vannak hajigálva, akkor mégis mit vársz a barátnődötől?? Most úgy őszintén..? Elég ocsmányul van feltéve a csempe, egyik meg is van repedve.. én a barátnőd helyébe ugyanezt a kérdést kiirnám megfordítva... Hogy miért ilyen szerencsétlen a párom férfi létére, hogy ennyit nem tud megcsinálni normálisan ill miért nem tudja a szerszámait 1 helyen tartani szépen.. ? Nyilván keresgélsz mindent, ha éppen olyan kedvedben vagy, h kicsit csinálj valamit. Azért ha jobban megnézzük a kupi nagy részét a kedves kérdező szerszámai, kábelek, cső, stb cuccai teszik ki... de mindegy.
2015. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
Rend a lelke mindennek :D
2015. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
Egyébként most kaptam egy kis inspirációt hogy megcsináljam végre a konyhafelújítást :)
2015. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Azért én mindent beleadtam. A hűtőt is megemeltem, hogy ne kelljen hajolgatni, marha kényelmes lett így!

A konyhapult is gerendákból van, hogy stabil legyen, nem szétázós pozdorja műanyag borítással. A kád oldalán azért nincs még burkolat, mert oda lapos kavicsokat terveztünk, de valahányszor mondtam hogy nincs-e kedve eljönni akkor kavicsért jött azzal, hogy fáradt, szomjas, meleg van, hideg van, stb.


Most például lenyírtam a füvet. Utána pár perccel azt kaptam a pofámba, hogy csak a gép előtt ülök amíg ő mindent megcsinál....

Olyan is volt, hogy elmentem dolgozni, ő meg közben aludt, hazajöttem éhesen és hát nem volt semmi kaja. Örültem nagyon....

Szóval ja, korai volt az összeköltözés. Ráadásul a ház közös tulajdon 3 felé fog oszlani örökösödéskor most meg a haszonélvezeti jog az anyósé.

Azért választottam ezt mert ez a legolcsóbb megoldás, de egy büdös fillért sem tudtunk félretenni még. (bár egyenlőre csak részidőben dolgozunk, ezért a pénz nagy része kajára megy) mindenesetre nem éhezünk, és a nullából felépítettünk egy viszonylag független élhető rendszert.

Nagyon sokáig wc sem volt, most leszereltem a mosdópultot mert fel akartam újítani de egyszer sem hallottam még a páromtól, hogy na elpakolok onnan akkor megcsinálod?

Ez normális?

Meg hogy pakolunk már rendet a műhelyben.

Lehet kényszeres gyűjtögető mert elég sok szart behozott ide aztán bevágta a sarokba. Elpakolni is úgy szokott hogy bepakol mindent egymás mögé, most ez rend?

Igen ott fent van két doboz, azokat én tettem oda:


[link]

Vettünk amúgy egy rakat ilyen dobozt, hogy az apró dolgokat beletegyük, de azt vettem észre hogy beleszór mindent aztán ha megtelik már az asztalra pakol.

Oké, hogy szét vannak a szerszámaim mert folyamatosan szerelek, ez nincs mindig így.

2015. júl. 6. 18:05
 38/63 anonim ***** válasza:

"szét vannak a szerszámaim mert folyamatosan szerelek,"


Elég gyenge kifogás ez. Gondolom nem nonstop, a nap 24 órájában szerelsz.

2015. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj, hogy megromlott a kapcsolat mert régen együtt csináltunk mindent most meg csak savanyú képet vág ha megkérem valamire.

Itt vannak a képek mert lemaradtak.

[link]

[link]


Szóval számára ez a "rendet csináltam"

De nagyon sokat írtok..! Mindenesetre köszönöm a válaszokat, sok hasznos is előfordul.

2015. júl. 6. 18:09
 40/63 A kérdező kommentje:

Hát naponta vagy kétnaponta fúrok, csavarozok valamit, most elég sok dolgot veszünk is aminek nagy része szerelésre szorul meg régi dolgokat is javítunk.

Másrészt ha átviszem a műhelybe a cuccokat várható, hogy azonnal ellopják.

2015. júl. 6. 18:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!