Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/174 A kérdező kommentje:

84 Nem csak te csinálod mondjuk, a legtöbb nő azonnal elkezdi ezt a stílust ha bárkinek mer ellenvéleménye lenni. Én pont ez ellen vagyok.


Amúgy azon is elgondolkozhatnál hogy tényleg akkora szörnyeteg vagyok e, végül is még nem fenyegettelek meg és semmi. Ha élőben folyna ez a vita akkor se lenne semmi, a véleményedhez jogod van sőt még lenne is értelme akár.


Itt a férfi-nő reláció megfelelő helyéről van szó. Arról, hogy én férfi akarok maradni és nem akarok a nők sokszor irreális elképzeléseihez igazodni. És ha már erősebb vagyok had éljek már vele vissza, persze csak jogosan.

2015. júl. 25. 20:34
 102/174 anonim ***** válasza:
88%

Egy ideje figyelem a válaszokat, még az elején írtam is, de ahogy látom azóta újból elmérgesedtek a dolgok.


Az a te fő bajod kérdező, hogy az egyenjogúság jelentésétől, annyira távol állsz, mint ide Kína.

Magyarázd már el nekem az mióta egyenjogúság, hogyha a te megítélésed szerint a nő nem úgy beszél, mint ahogy kéne, tiszteletlen és bunkó, akkor te pofán vágod?! Ez neked az egyenjogúság? Ez szerinted a normális, hogy agresszív, primitív állat módjára pofozod a nőket, "nevelés" gyanánt, csak mert neked nem tetszik a stílusa?!

Kezdjük ott, hogy nem jövünk össze olyan nővel, aki a problémáit ilyen alpári stílusban kezeli. De sokszor van az, hogy egy "átlag, normál" embernél is elszakad a cérna egy-egy vita során, és felemeli a hangját és a te szavaiddal élve, tiszteletlenül beszél veled. Akkor szépen fogod magad és faképnél hagyod, vagy igen, "ovisok" módjára felveszed te is az Ő stílusát és kiabálsz vele ugyanúgy, de AKKOR SEM ütöd meg! Mert az erőszak semmire sem megoldás, és az, aki ennyire nem tudja kontrollálni az érzéseit, elveszti a fejét és pofozkodik egy ilyen szituációban, az meg is érdemli, hogy egyedül maradjon, mert egy épelméjű nő sem fog leállni egy ilyen pasival, akinek ha épp úgy tartja kedve akkor pofozkodik.

Mi az, hogy nevelni kell?! Nem, nem kell, mert ez nem a te dolgod! Ez a szülők feladata, de egy felnőtt embert amúgy sem fogsz tudni megváltoztatni, és a nevelésre meg a lehető legrosszabb módszer az, ha erőszakot alkalmazunk. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy pofán verem a másikat, ha tiszteletlenül beszél vagy nekem épp nem tetszik a viselkedése. Felnőtt emberben meg legyen már annyi tartás, hogy egy olyan szituációban, amiben megalázzák és feldühítik, nem alacsonyodik le arra a szintre, hogy verekszik. Szavakkal is lehet épp akkora fájdalmat okozni, ha nem nagyobbat..


"Én azt akarom hogy a férfiak férfiak legyenek a nők pedig menjenek főzni, mosni és kölköt nevelni."

A gond ott kezdődik, hogy nem attól lesz valaki férfi, hogy az erejét fitogtatva megveri a nőt, aki ráadásul tőle gyengébb, és attól sem lesz férfi, hogy egy kocsmai vita során neki áll verekedni. Ez inkább szánalmas, a probléma másik fele pedig az, hogy az NEM férfi, aki megver egy nőt.

Ja nem mellesleg, neked az mióta egyenjogúság, hogy a nő feladata az, hogy szüljön, gyereket neveljen, mosson és főzzön a pasira, a neve pedig jóformán kuss. 2015-t írunk, ez még nem tűnt fel?! Egy nő NEM cseléd, akinek az a dolga, hogy mosson-főzzön-takarítson. Egy nő is ér ugyanannyit, mint egy pasi, egy nő is kereshet annyi pénzt, mint egy pasi és sok nő meg tud állni a saját lábán is kemény munkával, nem kell ahhoz férfi.

De maradjunk csak az egyenjogúságnál, hisz az nagyon megy neked, ahogy elnézem. Szóval ha egyenjogúság van, akkor nem úgy néz ki a dolog, hogy a "férfi legyen férfi", dolgozzon, a nő meg vezesse a háztartást. Nem kötelessége a nőnek mindig minden házimunkát megcsinálni, a férfi is ugyanúgy besegíthet, néha ő is főzhet, segíthetnek takarítani, mosogatni. Ez nem előírás, hogy ez és ez a nő dolga, az és az a pasi dolga. Látom leragadtál egy bizonyos korban, és nem tudsz előrehaladni a évekkel.. Egy normális kapcsolatban a férfi és a nő is egyaránt kiveszi a részét a dolgokban, és nem elvárja egyik a másiktól, hogy ezt és ezt csináld és így meg úgy csináld.

Ilyen felfogással jó eséllyel fogsz egyedül megöregedni, mert ezt a tahó viselkedést senki nem fogja megtűrni hosszabb idegig.

2015. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/174 A kérdező kommentje:

63 Jó sokat írtál de nem értek veled továbbra sem egyet a a legtöbb dologban kivéve:


" Egy normális kapcsolatban a férfi és a nő is egyaránt kiveszi a részét a dolgokban, és nem elvárja egyik a másiktól, hogy ezt és ezt csináld és így meg úgy csináld. " Ez bizony igaz ................. kellene, hogy legyen, de a nők konkrétan ezt csinálják. Nem tudom melyik válaszoló vagy így fejből, nő vagy férfi, de manapság a nők pontosan ezt csinálják a férfiakkal és ahogy láttuk pár válaszból a méhkirálynő szépen uralkodik és ezzel mindenki rendben van. Én nem.


Na jó itt egy újabb rövid sztori: Egyik haveromat kiröhögte egy nő mert kicsi a farka. A haverom nem osztja az én nézeteimet és konkrétan dilidokihoz jár a "kisebbsége" emiatt. Ezt csinálják a nők manapság a férfiakkal, undorítóan pofátlanok, azt hiszik bármit megtehetnek, pedig néha csak ütni kéne és máris rend lenne. Ne mondjátok nekem, hogy nem vertetek volna le annak a reteknek egyet egy ilyenért.

2015. júl. 25. 21:15
 104/174 anonim ***** válasza:
85%
Én azt nem értem, a nők részéről miért van akkora kereslet a verekedő férfiak iránt. Van jópár ismerősöm, akik közül ha nem is passzióból, de azért menetrend szerint verik az asszonyt, sőt, továbbmegyek, egészen új formába kalapálják, ha kell. Nem értek velük egyet, csak furcsállom hogy azoknak a nőknek pontosan ilyen kell...
2015. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/174 A kérdező kommentje:

Én is csak a szükségszerű nőverést tartom elfogadhatónak. Ahogy azt feljebb leírtam. Ok nélkül a légynek sem tudnék ártani.


Törpi: Nem tisztem innen megítélni, hogy igazuk van e abban az esetben, lehet jogos is.

Bár az "újformárá verés" szerintem túlzás bármely esetben. Egy-két pofon, esetleg egy kis hajtépés.


Olvastam valami külföldi blogon 1-2 éve, hogy a kötözősdi például egy célravezető módja a nők nevelésének. Azt mondjuk én is durvának tartom bár vannak nők akik igénylik az ilyesmit... beteg világban élünk! :D

2015. júl. 25. 21:23
 106/174 anonim ***** válasza:
94%
Az előbb még az egyenjogúságot hirdetted, most meg már takarodjon a nő a konyhába? Meg szerinted a megcsalás az egy jellemhiba, amit veréssel ki lehet nevelni bárkiből? Mindenkiben a jót keresed, de ha rossz is van benne megütöd érte? Nem vagy nőgyűlölő, de azért már verni kell őket, hogy tudják hol a helyük? Egyenjogúságra hivatkozva akarsz nőket verni, miközben alárendeltnek tekinted őket? Miért ez a sok ellentmondás? Nehéz bevallani, hogy egy agresszív, nőgyűlölő hím soviniszta vagy?
2015. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/174 A kérdező kommentje:

74 Igen, merészeltem leírni hogy én mit szeretnék. Sajnos nem ez van, hanem emancipáció. Itt nekem is foglalkoznom kell ezekkel sajnos, mint pl takarítás és társai, rühellem ezeket. Viszont amikor szekrényt kell pakolni a csini 50 kilós barátnő mosolyog rajtad ahogy egyedül szenvedsz vele.


Nincsenek ellentmondások csak nem érted amit leírok és zavarodban elkezdesz személyeskedni. Elég gáz amúgy. :D

2015. júl. 25. 21:32
 108/174 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem és zavaromban személyeskedek? Nem veszed észre, hogy egyik mondatod üti a másikat? És miért ne személyeskednék? A te felfogásodról van szó, nem fogok általánosságokat írni.
2015. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/174 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom melyik kommentről beszélsz, de most lényegtelen, a lényeg az, hogy nem kéne általánosítani, hogy "a nők", "a nők". VANNAK olyan nők, akik szeretnek uralkodni a másikon, de ez éppenséggel ugyanúgy előfordul a pasiknál is, akik azt hiszik uralkodhatnak egy nőn és minden úgy van, ahogy azt ők elképzelik.


Egy normális kapcsolat azonban nem erről szól, valóban egyenlő felek, mind a nő, mind a férfi, és egyik sem akar uralkodni a másikon. Ha esetleg mégis kifogsz egy olyat, aki nem egyenlőként kezel, hanem uralkodni akar és elvrája, hogy "behódolj", azt szépen ki kell rakni a francba, és keresni olyat, akinek nem ebből áll a kapcsolat.


"szükségszerű nőverés"

Hahahah :DDDD Ilyen NINCS. Soha nem szükségszerű megverni egy nőt, sőt jobbat mondok: senkit sem! Kivéve, egyetlen egy esetet, az önvédelem! Akkor oké, védje meg magát az ember, de te olyanokért akarod megverni a nőt, mint pl. megcsalás, vagy hogy azt mondja kicsi a farkad.

Tényleg nem érzed ezt a rengeteg ellentmondást?! Egyenjogúság, egyenjogúság, minden 2. szavad ez, de könyörgöm áruld már el nekem, hogy ebben mi az egyenjogúság????! Megcsal ezért te megvered? Kezdjük ott, hogy te mégis ki a fenének képzeled magad, hogy megüss valakit azért, mert számodra sértő dolgot mond, vagy nem úgy viselkedik, mint ahogy "kéne", vagy mint amit te elvársz? Azt hiszed azzal minden megváltozik és minden jó lesz, ha ilyen esetben megpofozod? Hát nem.

Alacsonyabb rendűnek, alárendeltnek tartod a nőket, akiknek véleményed szerint a konyhában helye és az a dolga, hogy kiszolgálja a férfit és gyereket neveljen.


"Ne mondjátok nekem, hogy nem vertetek volna le annak a reteknek egyet egy ilyenért."

Képzeld VAN olyan, aki nem verte volna képen a nőt egy ilyen megszólalásért, hanem egyszerűen kidobta volna a p*icsába. Nekem is mondta már pasi, hogy nem elég nagy a mellem, a barátnőmnek meg közölte a "pasija", hogy kicsik a csöcseid. Na akkor most nekünk és fel kellett volna képelni az illetőt?!


Az a te egyéni szoc.problémád, hogy rühelled a főzést-takarítást, egyszóval a házimunkát, a nő is utálhatja ugyanúgy, sőt sokan igazi kínszenvedéssel csinálják, DE megcsinálják, mert ezt is meg kell, és nem lehet elvárni a másiktól, hogy ezt mind egyedül csinálja, csak mert te rühelled. Nem szerethet mindenki mindent, de akkor is meg kell csinálni. Innen is látszik mennyire lenézed a nőket, mert te elvárod, hogy ő csináljon minden házimunkát, csak mert te rühelled, de nem baj, az ő véleménye nem számít, csinálja meg, mert nekem nincs kedvem és amúgy is utálom.

Úristen, nálad tényleg komoly gondok vannak.

Legalább ne beszélnél egyenjogúságról, amikor ilyen vadbaromságokat írsz. Ebben semmi egyenjogúság nincs, nézd már meg a szó jelentését az istenit..!

2015. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/174 A kérdező kommentje:

Elvileg vége a melegnek nem értem komolyan... :D


74 Amúgy mit nem értesz ? Én ugyan azt állítom és utoljára írom le mert elég volt:


- Ha egyenjogúság van akkor lehet ütni a nőket is

- Szeretném ha nem lenne egyenjogúság mert a régi módi jobban tetszik.

- Igen személyeskedsz és ez nagyon gáz továbbra is, mert tudod hogy nincs igazad és ezzel próbálsz jobban kijönni a helyzetből.

- Én nem személyeskedek csak leírom ami van, miszerint a nők az egyenjogúság határain belül gusztustalanul sokat megengednek maguknak és ezzel lábbelit faragnak a mai férfi társadalomból ami szintén nagyon gáz.


63 Nem minden nő ilyen sőt nem mindegyik igényli a "törődést", azért általánosítok mert sokkal többre igaz az ocsmány viselkedés mint amennyire nem. De valóban ez nem jogos teljesen csak így egyszerűbb és gyorsabb írni.


A fizikai erőszak meg szerintem igenis szükséges, mert érdekes az ordibálások után egy pár újra összeveszik akkor is ha a férfinek van igaza. A minta azt mutatja hogyha egykét füles elcsattan akkor ott általában abból már nem kerekedik vita. Gyerekneveléshez is használták a fizikai fenyítést, sőt általánosban még én is kaptam.


A 40es generáció fényévekkel jobb mint a mai 20as. Nem állítom hogy ez az oka feltétlenül, de az állítás ettől még igaz.

Szóval a fizikai fenyítés mint nevelési forma nem olyan rossz feltétlenül. Az hogy neked ez nem tetszik, ez a te személyes véleményed, szerintem meg oké egy szükségszerű, egészséges mértékig.

2015. júl. 25. 21:49
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!