Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
 121/174 A kérdező kommentje:

63 Nem mondta, hanem kinevette a szerencsétlen haveromat de látom neked ez is teljesen rendben van :D Látszik hogy erkölcsileg tényleg nem vagyunk egy szinten.


Ezek a felsorolt dolgok meg, hogy nem a kedvenc kajám meg teljesen hülyeség. Már leírtam, hogy hol kezdőik a nevelő célzatú fizikai beavatkozás. Ilyenért erőszakoskodni tényleg gáz és teljesen felesleges is lenne.


Nem vagyunk mi királyok sem egyebek csak férfiak! Ez van erősebbek vagyunk mint ti, fogadjátok el. Amúgy ha bajban lennél elvárnád az oltalmazó férfi erőt az oldaladon egy másik férfival szemben ugyebár ha úgy alakulna a helyzet.


74 De igen, mondom nagyfater ihlette ezt a hozzáállást bennem, miután az akkori barátnőm porig alázott a semmiért az egész családom előtt. Természetesen nem volt egy csepp igaza sem és ezt egyedül a nagyfater tette szóvá az a szomorú. Ebből tanultam és azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben,

2015. júl. 25. 22:50
 122/174 anonim ***** válasza:
92%
Akkor az roppant hatásos nevelés volt, ha egyetlen mondattal ki tudták irtani belőled az egészet.
2015. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/174 anonim ***** válasza:
De meséld már el részletesebben ezt a porig alázást!
2015. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/174 anonim ***** válasza:
92%

"nevelő célzatú fizikai beavatkozás"

Ilyen nincs, ezt te tényleg nem érted??! Felnőtt embert nem tudsz már megnevelni, ennek melyik részét nem bírod felfogni? Különben sem a te dolgod a másikat megnevelni, azt hagyd a szülőkre, okés? :)

Igen, amikor kicsi a gyerek és elmondod neki ezerszer, hogy ne vágd már magad földhöz a boltban minden egyes alkalommal, amikor nem kapsz meg valamit, akkor rácsapsz egyet a fenekére. Utána máris nem lesz kedve hisztizni. Én is kaptam kisebb koromban 1-2-t a fenekemre (pofon SOHA nem ütöttek), ha nem tudtam hogy kell viselkedni.

De felnőtt emberek már nem így oldják meg a problémáikat. Innen látszik, hogy te csak testben vagy felnőtt, de az értelmi szinted valahol leragadt, de nagyon.


Kinevette, bumm nagy dolog. Igen, rettentő bunkó volt ez a csajtól, senkit nem kell megszégyeníteni ilyen dolog miatt, de ez akkor sem jogosít fel arra, hogy pofon verd. Ha kicsi neki a farkad, hát akkor menjen keressen nagyobbat, "leoltod", elküldöd a francba és ott hagyod. Ennyi. Egy felnőtt ember ezt így reagálja le, nem úgy, hogy rögtön üt.

2015. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/174 A kérdező kommentje:

74 Nem egy mondat volt, addig egy nyuszi voltam és ekkor jártam a húszas éveim közepe fele.


Hát jó itt a történet, remélem ezek után jobban megértitek de ha nem akkor nem.

Szóval a húszas éveim közepén kicsit túl megismerkedtem ezzel a lánnyal, hatalmas mázlistának éreztem magamat, nem volt kisebbségi komplexusom de kicsit túl jónak éreztem magam mellé. Akkoriban még voltak bennem is ilyen kétségek meg gondolatok, de ez a korral és persze a szemléletmóddal elmúlt. No elkezdtünk járni rövid ideig rendben is volt minden aztán megmutatkozott a sárkány a hercegnő mögött :D

Elkezdett eltiltani a barátaimtól, megmondta mit ehetek, mit hordhatok, mit csinálhatok így utólag most ezen konkrétan röhögök de így volt. Én szerettem őt és megtettem amire kér, fel sem tűnt hogy mennyire szánalmas vagyok.


Na mind1 szal eljött ez a bizonyos családi incidens ahova külön érkeztünk mert dolga volt valahol és onnan jött. Ugye nem a megfelelő ing volt rajtam amit ő elképzelt az ÉN családi összejövetelemre és elkezdett kiosztani, hogy ő világosan megmondta, hogy mit vegyek fel és hogy ne őt égessem a retek stílusommal mások előtt. Próbáltam védekezni de hát akkoriban még esélyem sem volt ellene. Egész családom fagyott arccal nézte ezt kiéve a nagy fatert aki úgy elküldte a búsba hogy a csaj sírva elrohant én meg utána, de nem értem utol. Visszamenetem a családhoz ahol a nagyfater engem is kiosztott meg apámat is hogy milyen szánalmas férget nevelt belőlem. A barátnőm miatt nagyon rosszul éreztem magam, hányingerem volt meg minden erre emlékszem, nagyon szerettem őt. Aztán ahogy a nagyfater osztott valami megváltozott bennem és beláttam hogy igaza van, mert ha nem hagytam volna ezt idáig elhatalmasodni akkor nem estem volna ennyire pofára. Továbbá addig senkit se láttam így beszélni a barátnőmmel előtte mint ő, senki se mert kb, haverjaim se, még a saját barátnői se.


Szóval levágtam a konklúziót, hogy a háborúban edződött nagyfater aki nem volt egy kimondott finomkodó úriember 10 perc alatt kivágtam mint a xart, én erre akkor még képtelen lettem volna, így jött a személetváltás.


Röviden ennyi, remélem boldogok vagytok. :D

2015. júl. 25. 23:10
 126/174 anonim ***** válasza:
87%

Szóval ez a csaj nevelgetett téged, uralkodott rajtad, és mások előtt is megmutatta, hogy ő a domináns? Úgy gondolta, hogy kevesebbet érsz nála? Naháááát.

Akkor a nagy egyenjogúság definíciód szerint nem kellett volna még fel is pofoznia, amiért nem azt a ruhát vetted fel, amit megbeszéltetek?

2015. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/174 anonim ***** válasza:
92%

Igen a csaj egy beképzelt hülye p*icsa volt, aki elvárta, hogy úgy táncolj, ahogy ő fütyül. Te meg voltál a másik hülye (bocs a kifejezésért), aki ezt hagyta is és szó nélkül "engedelmeskedett". Aki meg hagyja magát ilyen szinten kihasználni és megalázni, hát.. az meg is érdemli.

És te tényleg ez a csaj miatt gondolod úgy, hogy jobb volt a régi rendszer és jogodban áll pofozkodni?

Mégis mit gondolsz, ha ennek a csajnak lekevertél volna 1 taslit, akkor egyik napról a másikra megváltozott volna? Hát el kell keserítselek, mert nem. Ő ilyen volt, elviselhetetlen egy lány lehetett az biztos, de neked szépen ki kellett volna tenned a szűrét. Attól még hogy ő ilyen nem jogosít arra fel, hogy felpofozd. Hanem mint említettem, szakítani kellett volna vele és hagyni, hadd menjen és keressen egy magához hasonló idiótát.

2015. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/174 A kérdező kommentje:

74 Ez nagyon régen volt, manapság meg tenné simán mert manapság tényleg minden megengedett a nőknek :D Simán megpofozna...

Ezért vagyok kiakadva a mai "fiatalokon" mert ez a nő engem is cafatokra tépett és a mai átlag 20 éves srácnál azért jóval több tartásom volt...

Nyilván fizikailag tudtam volna akkor is tenni ellene de akkor ez meg sem fordult a fejemben sajnos, pedig lehet akkor most ő lenne a gyerekeim anyja. Ezt már sosem tudjuk meg.


63 Tényleg hülye voltam nagyon ezt elfogadom, ezért kellett a változás és ezért gondolom hogy egy férfi igenis legyen férfi ha már egyszer megteheti. Ahogy meg ő viselkedett az így utólag annyira szánalmasnak tűnik.

Nagyanyám is hasonló cezaromániás volt, de hát nagyfater mellett kezesbárány volt. Bár erről sose beszéltek gondolom elverte párszor mire eljutottak oda, ahova, de szerették egymást és ez a lényeg.

2015. júl. 25. 23:28
 129/174 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon régen volt? Mikor? És azóta mi történt? Gondolom nem jött össze semmi, mert a csaj iránt érzett haragodat kivetíted az összes nőre, és verni akarod őket.
2015. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/174 anonim ***** válasza:

Igen, egy férfi legyen férfi, aláírom, de ne azzal, hogy veri a nőket, mert az már nem férfi.

Legyen határozott és álljon ki magáért, legyen benne tartás és ne hagyja, hogy bárki ilyen féreg módon megalázza, mert ehhez tényleg senkinek nincs joga, de ne az legyen már a megoldás, hogy akkor megverem, annyiszor ahányszor nem megfelelően viselkedik. Ez nagyon nem járható út! És az a nő is egy idióta, aki ezt eltűri.

2015. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!