Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/174 anonim ***** válasza:
92%

"az ordibálások után egy pár újra összeveszik akkor is ha a férfinek van igaza" - meg akkor is, ha a nőnek


"A minta azt mutatja hogyha egykét füles elcsattan akkor ott általában abból már nem kerekedik vita" - tehát amikor a nőnek van igaza, akkor a nő adja azt az egy-két fülest, ugye? UGYE?

2015. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/174 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező én voltam,aki személyeskedett. A stílusért kértem elnézést magam miatt, mert nem szeretek így kommunikálni,de látom te nem veszel vissza ebből a stílusból,tovább fölényeskedsz velem meg a többiekkel is. Nekem semmi bajom azzal, ha valakinek olyan az értékrendje,mint neked, biztos vagyok benne, hogy tudsz olyan lányt találni,akinek ez megfelel,ismerek személyesen is ilyen párt,biztos vagyok benne, hogy nekik így jó. Nem is reagálok már,mert kismillióan leírtak előttem mindent, teljesen feleslegesen,mert vitázni még mindig nem tudsz érdemben, ugyanis nem érvelsz. Igen,megint személyeskedtem,nyugodtan leírhatod,nem nagyon érdekel.
2015. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/174 A kérdező kommentje:

74 Ha már én vagyok az erősebb nem akkor had legyen már akkor igazam amikor akarom és eldönthetem amikor megadom a nőnek. Régen így működött, nem is volt ennyi életképtelen csíra kölök mint manapság. Had ne nekem kelljen már takarítani meg mosogatni, cserében azt sem várnám el hogy segítsen a nőm az anyagiakban például, vagy a tipikus szekrénycipelés példa. Bezzeg az egyenlőség nevében én tegyek meg mindent, a nők meg élvezik. :D Ló****t.


84 Ha van ilyen a közeledben akkor nem értem a felháborodásodat végképp. Látod elvannak, sőt a csaj lehet jobb soron van tartva mint te, ezt persze nem tudhatom de lehet simán nem ? Most nem személyeskedtél amúgy.

2015. júl. 25. 22:05
 114/174 anonim ***** válasza:
88%

"Szeretném ha nem lenne egyenjogúság mert a régi módi jobban tetszik."

Ja az nyilván jobban ínyedre van, ha a pasi a felsőbbrendű, a nő az alsóbbrendű, a nőt "befogod" házimunkát végezni és gyereket nevelni, és ha néha napján nem tetszik a viselkedése akkor pofán is vered mellé. Hál istennek ez az idő elmúlt, és többet vissza sem fog jönni.

Egy nő egyenrangú egy férfival, semmivel sem kevesebb egyik a másiktól. Épp te vagy az, aki degradálod ezzel a nőket. Áruld már el nekem, egy nő miért ér kevesebbet, mint egy pasi?

Bunkók meg vannak nőben és férfiban is egyaránt.


"mert tudod hogy nincs igazad"

De nagyon is igaza van a 74%-osnak, akinek itt nincs igaza az TE vagy, és ezt rajtad kívül mindenki más (1-2 embert leszámítva) észreveszi. Nem látod a fától az erdőt.


Veled kár "vitatkozni", és tök felesleges, hiszen nem tudsz érdemben beszélni a témáról, nincs egy épkézláb érved. Számodra az az érv, hogyha a nő bunkón viselkedik, akkor megérdemli a pofont. Na ez aztán nagy érv.


És mi van akkor ha újra összeveszik? Majd akkor újra kibékül. Minden párkapcsolatban vannak nehézségek és viták, de értelmes ember nem erőszakkal oldja ezt meg. És nem "nevelgetni" akarja a párját, ugyanis egy párkapcsolat nem erről szól. De látom még a legalapabb dolgokkal sem vagy tisztában.


"Ha egyenjogúság van akkor lehet ütni a nőket is"

NEM, nem lehet sem a nőket ütni, sem a férfiakat, aki ezt teszi az meg egy agresszív állat, aki nem mellesleg roppant gyenge jellem lehet, ha ennyire nem tud uralkodni magán és ahelyett hogy inkább jól odamondaná a magáét, inkább pofozkodik.

És nem, még mindig nem érted miről van szó, mit magyaráz itt neked 10-20-30 ember, mert egyszerűen nem vagy olyan szinten, hogy ezt felfogd.


Válaszolj már 2 kérdésre, mert megkérdeztük már vagy 100x, érdekes mindig átsiklasz felette..!

1.Az mióta egyenjogúság, hogy te csak úgy simán felpofozd a nőt, csak mert bunkó volt veled, vagy azt mondta kicsi a farkad. Ebbe mi az egyenjogúság???!

2.Hasonló esetben akkor, ha pl a pasi egy tahó a nővel, mert igen ilyen is akad bőven, akkor szintén teljesen rendben van, hogy a nő felpofozza a pasit?!


Túl sokat képzelsz magadról, azt hiszed neked jogodban van verni a nőket, ha nem úgy viselkednek, ahogy te azt elvárnád. Pedig ez rég nem így működik, de remélem egyszer ha ilyenre kerülne a sor, hogy bántasz egy nőt, mert épp olyan kedved volt, akkor feljelent, téged meg lecsuknak a büdös francba. Ezt érdemelnéd!

2015. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/174 A kérdező kommentje:

63 De lehet ütni bárkit, a dominancia a legjobb eszköz egyértelműen rangosorlja embereket. Amúgy ezt már leírtam egyszer, nem fogom még egyszer.


Válaszolok a kérdéseidre, de nem az én farkamra mondták szerencsére az nagyon rendben van a nők szerint.


1) No szóval ez nagyon aljas viselkedés és ez olyan érzés egy férfinek mintha ledobnád egy verembe és leöntenéd forróvízzel. Had honoráljam már az ilyen mértékű kedvességet...

Komolyan még kikéred magadnak, hogy nem tűrném ezt el ? :D Te nagyon mélyen vagy húúú.


2)Mi pasik tahók vagyunk, azok voltunk mindig, egészen a 90es évekig amikor elkezdett kivirágozni ez a szar ami manapság a liberalizmus és a demokrácia fellegvárának neveznek.

A lényeg viszont az, hogy egy nő próbálhat cicaboxolni, nem sokat ér vele ezért nem teheti meg ha akarja. Ezzel szemben mi megtehetjük és ha jól működne a rendszer akkor a férfi illemének a része lenne, hogy nem ver nőt, nem pedig a nők nevetséges elvárása. De sajnos nem, a nők megszokták, hogy bármit megtehetnek, úgysem lesz következménye. Ez még nem is lenne amúgy baj, de lassan ti tartoznátok illemmel felénk, azután a sok mocsadékság után amit kapunk. De nem, ti maximálisan kihasználjátok a rendszert.

2015. júl. 25. 22:27
 116/174 anonim ***** válasza:
93%
Szóval savazod az egyenjogúságot, mert a nők is beszólhatnak? Undorító, gusztustalan, depresszióba taszító, meg mittudomén milyen, ha a képedbe vágja (vagy a haverodnak) egy nő, hogy kicsi a farkad, de ha te mondod neki, hogy kicsi a melle, az teljesen rendben van, mert a pasik tahók? Ez a nagy érv?
2015. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/174 A kérdező kommentje:

74 Dehogy mondom, én úriember vagyok. Engem neveltek még modorra. Amúgy a mellméret a nők hülyesége, csak vizuális eszköz a szexhez és az is hatalmas tévhit hogy a nagyobb a jobb. Én is jobban szeretem a kis ciciket.


A pénisz egészen más kategória, szóval nevetséges hogy ezt egyáltalán összehasonlítod. Ha kicsi a farka egy férfinak nem tudja kielégíteni a nőt a természetes úton persze, és ez nagyon szar érzés. Plusz a nők csak a nagy farkat szeretik és ha nincs akkor máris kompenzálhatsz egy csomót. Ez a szerencsétlen haverom totalkáros emiatt. Nincs kedve csajozni mert szerinte a többi nőnek is gondja lenne ezzel. Erre sajnos van is reális esély, bár ezt neki nyilván nem mondja senki.


A tahóság meg jogos érv igen. A férfiak állatok a nők kecsesek és valld be, hogy szereted a férfiakban. :D

2015. júl. 25. 22:40
 118/174 anonim ***** válasza:
95%

Na , látom kár neked bármit is mondani, sajnos az elméd beteg, nincs ki szerintem a 4 kereked.


Undorítóan fölényeskedő vagy.

És akkor mi a sz*r van, ha azt mondja kicsi a farkad?? Ha valóban az, miért ne mondhatná meg?! Tán azt hiszed te szent és sérthetetlen vagy, mindemellett tökéletes is?

Ilyenkor fogod és kidobod a csajt, vagy viszonozod a "kedves" beszólását, és nem pedig megütöd! Rendkívül gyenge lehet az idegrendszered és marha beképzelt lehetsz, ha azt hiszed, te akkor ütöd meg a nőt, amikor csak jólesik. Nem úgy néz, ahogy te azt elvárod? Durr egy pofon. Nem a kedvenc kajámat főzte? Durr egy pofon.. Téged be kéne zárni a zárt osztályra, de komolyan.

És látom az egyenjogúságnak, mint fogalomnak még mindig nem néztél utána, mert össze-vissza beszélsz minden hülyeséget. Azt se tudod mi mit jelent, csak dobálózol vele. Egyenjogúság van, miért ne mondhatná el a véleményét? Miért hiszed azt, hogyha számodra nem tetsző dolgot mond egy nő, akkor jogodban áll felpofozni?!

De persze gondolom, ha egy pasi mondja a nőnek, hogy kicsi a melled, vagy fogynod kéne, mert van a hasadon 5 deka felesleg, akkor az teljesen rendben van, ugye? Ennyi erővel ilyenkor a férfiak is megérdemlik a pofont.


"ezért nem teheti meg ha akarja. Ezzel szemben mi megtehetjük "

Na igen, tessék, rögtön gondoltam, hogy a nőnek nincs joga ahhoz, hogy megüssön egy férfit, ha az bunkózik vele, mert ő "csak egy nő". És akkor te beszélsz egyenjogúságról. A férfi megütheti a nőt, mikor kedve szottyan, hisz ők tahók, a nő ezt viszont nem teheti meg, mert ő egy alárendelt személy, akinek konkrétan semmihez nincs joga. Szégyen és szánalom. Ez a két szó jut eszembe.

Hidd el van olyan nő, aki le tud keverni akkora pofont, hogy abba a te arcod is belezsibbadna, és mennyire meg is érdemelnéd.


Szerencsére az ilyen beteg emberek, mint te, nincsenek sokan, legalábbis én még életemben nem találkoztam ilyen beteg elméjű fazonnal, úgyhogy kapálózhatsz 6 kézzel az egyenjogúság ellen, meg kapálózhatsz azért is, hogy ti férfiak legyetek az "Isten" és nektek mindent lehessen, ez NEM lesz így soha. Törődj bele.

2015. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/174 anonim ***** válasza:
92%
Neveltek még modorra? És akkor arra hogy nem tudtak ránevelni, hogy nőt nem ütünk meg? Vagy téged is veréssel neveltek?
2015. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/174 anonim ***** válasza:
71%

Számodra nevetséges, hogy a kicsi a melled szöveget összehasonlítjuk a kicsi a farkad szöveggel, ugyanis ez a nőknek épp annyira fájó pont, mint nektek a farkatok. Úgyhogy igen is össze lehet hasonlítani.


Annyiszor hallottam/olvastam (itt is), hogy a pasi folyton piszkálja a "barátnőjét" azzal, hogy fogyjon már le, mert ha nincs modell alakja, akkor ugye már nem is számít nőnek. Azzal, hogy kicsi a melle. Azzal, hogy nem elég kerek a segge. Azzal, hogy szülés után felszedett pár +kilót és még sorolhatnám, és van olyan, aki emiatt szakít. Akkor itt a nőnek miért nincs joga felpofozni a férfit?? Ja, mert hogy a férfi sértegetheti kedve szerint a nőt, fordított esetben azonban ezt már nem lehet? Ja értem.

És nem, a tahóság SEMMIRE sem mentség. Ez nem érv, ez egy baromság.

2015. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!