Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
 151/174 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mit tanácsolsz neki? Álljon neki nőket verni, és ha lesz gyereke ne mutasson felé érzelmeket?
2015. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/174 anonim ***** válasza:
76%

Nem forgatom ki, amit mondasz jó ember, ha már gyereknevelésről volt/van szó, elmondtam én is a véleményem.

Ami viszont elég gáz, hogy még a gyereknevelésben is úgy gondolod megvannak a "szerepek", az anya, aki gyengéd, az apa pedig az életrevalóságot adja.. Ez a való életben nem éppen így működik.. Lévén, hogy a felek egyenlőek, mindkét szülőtől kap életrevalóságot és gyengédséget is, mindkét szülő fegyelmezi és neveli a gyereket, ha kell akkor az anya fogja jól leszídni a gyereket, és ha kell az apa lesz hozzá gyengéd.


A 44%-os válaszolót pedig nem ismerem, mint ahogy te sem, viszont ő maga mondta, hogy "csúnya vagyok". Mondjuk sok srác tartja magát csúnyának, miközben sok esetben ez nem is igaz. Na de a lényeg: nem a nő tehet arról, hogy nem akar összejönni egy olyan pasival, aki számára nem vonzó, aki nem tetszik neki. Miért is kéne összejönnie bárkinek olyan emberrel, akihez nem vonzódik külsőre?

Ez nem egyenlő azzal, hogy kitapossuk a másikból az önbizalmat..

Ismerek olyan srácot, aki tényleg nem túl helyes, mégis tele van önbizalommal. És olyat is, aki szintén elég "csúnyácska", mégis volt már több barátnője is, mert nagy dumás és vicces srác.

2015. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/174 anonim ***** válasza:
Te irtó nagy gyökér vagy tényleg... Kit érdekel, hogy állnak az apjukhoz? Most akkor az apa nagy szám attól, mert szexelt egyszer? Oh, képzeld, engem az apám nem csak összehozott, hanem remekül szórakoztam vele egész kiskoromtól kezdve, ő szerettette meg velem a rock zenét, és a mai napig is egyik legszebb időtöltésünk, ha leülünk zene mellé nosztalgiázni. SOSEM uralkodott felettem, szabad kezet kaptam tőle mindenhez. Épp ezért fogom azt a gyereket szánni (remélem, sosem születik meg), aki a te beteg dns-ed áldozata lesz. Kasztráltasd magad, féreg!
2015. júl. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/174 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként szánalom, mennyire primitív vagy. Akkor se sírjon a szád, ha nagy nehezen összejön az a szerencsétlen sorsú gyerek, és majd lesz neki helyetted egy normális nevelőapja, akit tényleg APJÁNAK fogad majd el, téged meg megvetni és leköpni fog. Mert ENNYIT érsz. Nevelni nem tudnál, csak szaporodni maximum, mint egy patkány.
2015. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/174 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező kérdések neked(ha esetleg válaszoltál volna hasonlókra, akkor elnézést,elég sok komment érkezik,1-2 felett lehet,hogy elsiklottam):


1:Te tényleg úgy gondolod, hogy felnőtt embert(nőt) fizikai erőszakkal lehet nevelni,javítani a személyiségét? Vagy te sem vagy ostoba és megérted, hogy ilyenkor egy nő puszta félelemből/rettegésből szokik le(hangsúlyozom ideig-óráig) az általad említett tiszteletlenségekről/ocsmányságokról? Pont, hogy most van egyenlőség a mai világban,nem a régi rend volt jó,amikor az asszonynak a takarításon,főzésen kívü másba beleszólása nem lehetett, és azzal, hogy te ütnéd a nőt,ha veled "szemtelenkedni" mer, pont, hogy nem az egyenlőség jegyében teszed,hanem,mert a régi erősen férfiközpontú(döntően negatív értelemben) berendezkedést sírod vissza. Mégegyszer: a személyiséget felnőtteknél nem lehet megváltoztatni SEMMIVEL, a feleségedet(ha jól olvastam van neked) a félelem fogja vissza,nem az irántad érzett szeretete,tisztelete.


2: Az előző logikából következtetve ha én megütök egy pasit,mert én most húdemegnevelem,mert szerintem kifogásolhatóan szólt hozzám/viselkedett, az normális? Ha egyenlőség van szerinted, ugye akkor az is normális,ha a férjem bunkó velem és ő a hibás,akkor én csak úgy megüthetem,hiába nem alkalmazott ő fizikai erőszakot,csak szavakkal bántott? Lehet, hogy nő vagyok,de azért,ha belendülök tudok úgy ütni, hogy az bizony fájjon.(soha nem bántottam azt akit szeretek, mielőtt még ilyen baromsággal jönnél, hogy én verem otthon a barátomat.:D)


3: Írtad, hogy a nők iszonyatosan szemét módon tudnak viselkedni. Igen, sokan igen,de az ilyennel nem kell leállni,keress normálisat. A másik, hogy azért ne csinálj már úgy,mintha a férfiak ártatlan báránykák lennének, vagy mivel ők férfiak,ezért semmi baj, ha bunkók stb. Bőven vannak r*hadék pasik is, legalább annyian,mint lányok, ez nem nemspecifikus. Írtad, hogy egy csaj beszólt a haverodnak, hogy kicsi a farka. Ez valóban tahó dolog,de itt sem az a megoldás,hogy üt valaki,hanem az ilyet úgy kivágja,mint macskát sz*rni. Oké, a kismelles beszólást nem sorolod egyenrangúnak,megjegyzem azt annyira én sem. De ahhoz mit szólsz, hogy az egyik unokahugomnak számtalanszor beszóltak már FELNŐTT FÉRFIAK(nem kiskamaszok) az utcán, hogy de g*cironda vagy,húzzál zsákot a fejedre és hasonlók. Volt, hogy társaságban voltunk és ült mellettünk egy srác a másik asztalnál,aki konkrétan megkérdezte tőle, hogy hogy tud ilyen arccal létezni,mert ő megölné magát a helyében. Tényleg csúnyácska arca van szegénynek,de ezt senkitől nem érdemli meg szerintem(sem csúnya nő,sem csúnya pasi!) Én ott helyben ezt a férfinak nem nevezném egyedet úgy felpofoztam hogy még az egyensúlyából is kibillent.Nem vagyok rá büszke,de a te logikádat követve ezt teljesen jogosan tettem,ugye?:D Ja igen,az unokahugom ezek miatt már a pszichiátriát is megjárta, annyira padlón volt.


Légyszives válaszolj normálisan a kérdésekre,mert ezeket már mások is feltették,de folyton csak terelsz,érvelés nincs és érdemben nem írsz semmi olyat,amiből LOGIKUSAN kiderülne, hogy pontosan mi a helyzet.(Bár a válaszaidból simán össze lehet rakni,hogy valójában te milyen személyiség vagy azt azért hozzátenném)

2015. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/174 anonim ***** válasza:
89%
Na látom a kérdező(vagy más hasonló gondolkodású "rendkívül értelmes" egyed) pontozgat le minket,mert egy épkézláb érvet képtelenek normálisan leírni. :D:D
2015. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/174 anonim ***** válasza:
94%
Naná, az örök lúzerek, akik olyanok, mint a sakkozó galamb. Ledöntik a bábukat, összesz@rják a táblát majd ugrálnak, hogy ők nyertek. :) Sebaj, ennyi az összes örömük, mert életképtelen rosszindulatú lúzerek.
2015. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/174 anonim ***** válasza:
94%
Ja, lepontoz. Biztos nevelési célzattal. :D
2015. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/174 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a kérdező egy mezei troll, annyira szélsőséges dolgokat fogalmaz meg, annyira provokatív. :) Ne etessétek!
2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/174 A kérdező kommentje:

85

1) Pedig de nagyon is meglehet. A dominancia erre való, végülis, jobb belátásra téríted őket a fizikai behatás segítésével. Jaj ne gyere már nekem ezzel a félelemmel, minden nőnek van választása ha nem tetszik nekik akkor elmehetnek. Ha a feleségemet ez igazán zavarna nyugodtan elhagyhatna és az ellen semmit se tehetnék. Vannak barátai, hobbija, simán leléphetne annyira rossz lennék hozzá. A tiszteletet sokféleképpen ki lehet vívni, szerintem ez egy célravezető megoldás, azért csinálom nyilván.

2) Elméletigen igen, bár megjegyzem hogy a férfiak erősebbek, szóval ha belemész egy ilyenbe egy férfivel sok sikert hozzá. Ha képes vagy ilyen mértékig irányítani egy kapcsolatban nőként és képes vagy fizikailag felébekerekedni akkor gondolom jogod van hozzá.

3) Tényleg paraszt dolog ilyet csinálni kicsit nehéz is elhinni, hogy valaki ezzel szórakozik, legalábbis számomra. Küldhetnél róla képet erre kíváncsi vagyok, hogy ennyire ronda hogy lehet valaki, vagy hogy ki az aki ezért teljesen idegenként kompromittálja egy közterületen.

De ilyen nőket viszont láttam már akik az éjszakába kiöltözve szidalmaztak srácokat, igaz nem ilyen irreális mértékig ahogy te leírtad. De olyat hogy néhány férfi minden előzmény nélkül, poenból vadidegen nőket ócsároljon ezt nehezen hiszem el.


Nem tudom mit nem értetek amúgy, ezeket részletesen leírtam már máshol, volt ahol felsorolásszerűen.


70 Hát gondolj amit akarsz lehet burokban élsz vagy a négy fal között anyuci pincéjében, nem tudom de nekem ilyen az életem, velem történnek dolgok olykorolykor. Ettől ez még nem lesz kevésbé valós, vagy provokáció. Ráadásul ha provokálnék akkor nem adnék igazat egykét válaszolónak amit megtettem és ha elolvasnál mindent látnád te is. Ennyit erről.


A pontozáshoz nincs közöm, nyilván zöldet nem kaptok tőlem, de le sem pontozok senkit mert az ellenvéleményhez mindenkinek joga van ameddig persze az kulturált.

2015. júl. 26. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!