Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
 141/174 anonim ***** válasza:
92%
Márpedig igaza van, ha mérgező szülő módjára neveled a gyereket, akkor valóban egy lelki nyomorék lesz.
2015. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/174 anonim ***** válasza:
78%
Wehhehhe, dehogyisnem. :D Kb. az ismertségi köröm fele olyan fiatalokból tevődik össze, akik pont az apjukról nincsenek túl jó véleménnyel VALAMIÉRT. (fiúk-lányok vegyesen) Isten őrizz, hogy még egy gyerek szemét "apát" kapjon, aki azért nagy ember, mert spermát termel... De nem csoda, beillesz ebbe a kretén országba, ahol ilyen hülyeségeket írnak az emberek büszkén, hogy a férfi lesüllyed a nő szintjére, nem a nő emelkedik a férfi szintjére. :) Anyukáitok tényleg nagy hibát követtek el veletek kapcsolatban: nem éltek az abortusz lehetőségével. Óvszer és abortuszreklámnak vagytok tökéletesek.
2015. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/174 A kérdező kommentje:

62 Ezen már csak röhögök amikor a nagy élettapasztalat elkezd kioktatni, nyomjad kölyök had röhögjek :D

Amúgy kit érdekel milyen véleménnyel vannak az apjukról, ha ő nem dugott volna sehol sem lennének. Ahogy te sem, a faterod nélkül.


74 Ezek szerint manapság mindenre vannak már csodálatos szakkifejezések. Ez a "mérgező" annyira bugyuta hogy nem igaz. Én megteszem a tőlem telhetőt aztán remélem beválik. Ezt teszi minden ember ha szülő lesz aztán persze kiderülnek a hibák. Nincs tökéletes megoldás. Ha nincs gyereked akkor neked sem kéne oktató mesékkel fárasztanod ha pedig van akkor szíved joga betartani azt amit te jónak vélsz.

2015. júl. 26. 00:20
 144/174 anonim ***** válasza:
88%
Rendben, akkor ha a mérgező szülő bugyuta kifejezés, akkor olvass utána, hogy hogyan fogja szétbas*ni a gyereked lelkivilágát az autoriter nevelésed! Pláne ha még az anyját is vered...
2015. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/174 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nevelése mind a 2 szülő feladata, épp annyira az anya dolga is, mint amennyire az apáé is. És nagyon is fontos, hogy a mindkét szülőt tisztelje és szeresse, és bizony lehet úgy is normális és értelmes felnőttet nevelni a gyerekből, hogy a szülők nem esnek "túlzásba" a szigorral és az erőszakkal.
2015. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/174 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem, hogy miért akarjátok megmagyarázni a kérdezőnek, hogy élje az életét, ahogy látom mindannyiitoknál tapasztaltabb és a vicc az, hogy apukámtól hasonló dolgokat hallottam amikor erről beszélgettünk.


Az alap téma olyan amilyen de ettől még lehet jó apa, mert ahogy látom ő odatenné magát akkor is ha baj lenne sokan mások csak szaladnának.


Nekem sose lesz feleségem mert csúnya vagyok, így eszem ágában nincs megmondani neki mit csináljon mert nem vagyok a helyében és nem ismerem a pontos körülményeket ahogy ti sem.

2015. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/174 A kérdező kommentje:

74 Had csináljam már úgy ahogy akarom. Amúgy nem válaszoltál a kérdésemre. Az meg jogos, hogy nem a gyerek előtt lerendezni a nemek harcát de ezt írtam is.


63 Pff miért kell mindent tényleg kiforgatni amit leírok ? Nyilván én is erre törekszem de ha szigorúnak kell lenni akkor az az én dolgom az adott helyzetben. A nőtől a gyengédséget kapod, a férfitól az életrevalóságot.


44 Köszi tesó, végre valaki mellém is áll :D Értelmes csávónak tűnsz nem értem miért ne lehetne feleséged.

2015. júl. 26. 00:33
 148/174 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem azért nem lesz feleséged, mert csúnya vagy. :D
2015. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/174 anonim ***** válasza:
86%

A nőkkel való elképzeléseiddel én sem értek egyet kérdező, de ettől még apának lehetsz jó. Én nem fogok neked oktatást tartani az életről az biztos.


A feleséges dolog meg igaz, nagyon rég próbálkozom egy nőnek sem kellek, de szerencsére már rég túl vagyok ezen. Amúgy is leköt a munka általában.

2015. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/174 A kérdező kommentje:

74,84,63,64,62 és a többiek:

Látjátok itt az ékes példa a 44-es személyében arra amit a nők csinálnak a férfiakkal. Tutira veszem hogy tök jó arc az életben de a nők kitaposták belőle az önbizalmat azzal amilyenek. Nekem szerencsém volt, hogy volt aki felnyissa a szemem viszont most távozom, további jókat.

2015. júl. 26. 00:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!