Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
 131/174 A kérdező kommentje:

74 Ez 98ban volt vagy valamikor akörül. Azóta második feleségemet nyüvöm :D a kérdést meg egy kis civakodás kapcsán írtam ki mert ő is meglepően egyet ért veletek. A gyerek mondjuk nem akarom hogy lássa az ilyesmit, majd ha idősebb lesz ráérek erről elcsevegni vele.

Azt tudom, hogy a gyerek rosszul tűri az ilyesmit szóval miatta észnél kell lenni az tény de azt biztos hogy nem hagyom, hogy még egyszer egy nő irányítsa az életemet.

2015. júl. 25. 23:40
 132/174 anonim ***** válasza:
71%

Egyetért velünk? Jézusom, akkor most gyorsan felpofozod, hátha megmentheted a feminista pokoltól?

A gyerek is verve jó?

2015. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/174 anonim ***** válasza:
62%

Nemes egyszerűséggel nem te voltál a szerencsétlenüljárt szegedi lány egyik támadója? :) Kinézem belőled, te kis beteg féreg, férfiak szégyene...

Lányok! Pasiként kérlek titeket, ha valaki közel kerül ehhez az abortusszökevényhez, mérgezze már meg! Ha meg valaki terhes tőle, az abortálja a csíráját, ameddig megteheti!

2015. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/174 A kérdező kommentje:
63 Ettől a barátnőmtől a saját barátnői is féltek mondom, szerintem téged is ízekre szedett volna, mindenkivel ezt csinálta a környezetében. Én meg túlságosan szerelmes voltam és nagyon jól is nézett ki én pedig férfi vagyok szóval nekem teljesen elvette az eszemet. A vicc az hogy az ex-e még mondta is nekem előtte hogy nem tudom mibe vágom a fejszémet és alig várja hogy vigyem már. Nem igazán értettem, nagyon királynak éreztem magamat.
2015. júl. 25. 23:45
 135/174 anonim ***** válasza:
64%
Kívánom komolyra fordítva a szót, hogy SOHA ne legyen gyereked, meg se foganjon egy nőben sem a te undorító dns-ed. Gondolom, anyucikád utált mint a fene azért vagy ilyen beteg, mi? :) Mert miután megszülettél, azt kívánta, bár kapartatott volna ki magából, és még a maradványaidat is égették volna el. :)
2015. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/174 A kérdező kommentje:

62 Olvassál aztán okulj. Nem írom már le neked külön mert unom rohadtul. Amúgy persze hogy nem!


74 A gyereket is tiszteletre nevelem, de eddig nem volt rá szükség talán egyszer. De az egy nagyon szoftos saller volt csak, komolyan sosem ütném meg ahogy a nőket se. De azt akarom hogy tudja hogy én vagyok az apja és ezt tartsa tiszteletben. Ha kamasz lesz akkor lesznek problémák de addig nem aggódom.

2015. júl. 25. 23:48
 137/174 anonim ***** válasza:
92%
Akkor olvassál te is: "Óriási a különbség aközött, hogy szeresd és tiszteld anyát és apát, mert mi is szeretünk és tisztelünk, és aközött, hogy szeresd és tiszteld anyád és apád, mert a szüleid vagyunk és hatalmunk van fölötted.”
2015. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/174 A kérdező kommentje:
74 Igen ez jogos, de elég ha az anyját szereti az általad leírt módon, az a helyes szerintem is. Az én dolgom viszont nevelni kerül amibe kerül, mert egy paraszt lesz felnőttként akkor azt én csesztem el és nem szeretném ha így lenne. Nyilván nem terrorizálom, de egyértelmű határokat állítok fel. Eddig működött, de a kamaszkorral kapcsolatban vannak félelmeim igaz addig még van pár év.
2015. júl. 25. 23:58
 139/174 anonim ***** válasza:
89%
Jézus Mária, szóval a gyerek az apját ne szeresse... Hát ez egyre jobb. Tényleg soha a büdös életbe ne legyen kölköd... Melletted egy lelki sérült nyomorék lenne csak.
2015. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/174 A kérdező kommentje:
62 Kissé elveted a sulykot úgy érzem. Mi viszonylag kulturáltan próbálunk itt társalogni de ez a tömény okádás csak téged minősít hogy mennyire primitív vagy és mennyire nincs élettapasztalatod.
2015. júl. 26. 00:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!