Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már két napja semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két napja semmit nem tudok róla, pedig úgy volt, hogy talizunk?!

Figyelt kérdés

két napja egy üzenet nem érkezett tőle, de nem is volt elérhető...

mire gondoljak ilyenkor?

elutazott ?

elrabolták?

meghalt?

vagy esetleg más állhat a háttérben?

...semmit nem tudok róla

24/F



2015. júl. 28. 15:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Lenyelni az őszinte szavakat...

Biztos jó ez így? Lenyelni és annyi, vagy még nehezebben, de idővel felfogni, és esetleg valóban meghallani őket?

2015. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Meg fiatal vagy majd idovel rajossz, hogy a hazugsagok jobban fajnak
2015. júl. 28. 17:53
 13/31 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meg szeretném tapasztalni.. :)

De, van egy olyan érzésem, hogy ezt nem én választom meg..

2015. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
na szóval felnőtt ember módjára kezeltem a helyzetet, beadta, hogy két napig gondolkozott rajtunk végül előállt 1 szöveggel , hogy nem megy amit én is tudtam, ignoráltam is , de nálam már akkor elásta magát amikor nem írt vissza csak szóval, akkor sem lett volna folytatása, ha mást mond, megmondtam neki , hogy nem illünk össze én is éreztem és ennyi.
2015. júl. 28. 23:38
 15/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így azért már kicsit korrektebb.. Most nem tudom, hogy elismerően bólogassak, vagy csak vegyek egy nagy levegőt.. A lényeg, hogy tisztáztátok.. :)

(Azért egész jót dumáltunk :D)

2015. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Korrekt, de csak azért, mert ilyen higgadtan kezeltem a helyzetet. Már jártam így máskor is , nem fogok fennakadni egy nőn , szerintem 10-ből 7 f@ szi már elküldte volna a búsba a csajt.
2015. júl. 28. 23:52
 17/31 anonim ***** válasza:

Igazán türelmes és higgadt vagy, ez jó.

A lányról meg...Hát vannak ilyen emberek, de szerintem jobb neked nélküle..

2015. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
persze, hogy jobb , jobb lett volna soha nem ismerni, jobb lett volna nem költeni rá az amúgy is szűkös fiatalságom pillanatát és a pénzt.
2015. júl. 29. 00:35
 19/31 A kérdező kommentje:
már mikor ismerősöm bemutatta nekem, mondtam neki,de ugye nem fog fájni....hát most kicsit fájt....
2015. júl. 29. 00:36
 20/31 anonim ***** válasza:

Q kor csak egy szám.. Addig vagy fiatal, ameddig annak érzed magad.

De, valamiért meg kellett ismerned.. talán, hogy belásd, ki a hozzád illő lány. (Illetve jelen esetben ki nem az. )

Mondjuk, én azért az ajánlóját is megkérdezném, hogy ő mit látott a hölgyben..

2015. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!