Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már két napja semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két napja semmit nem tudok róla, pedig úgy volt, hogy talizunk?!

Figyelt kérdés

két napja egy üzenet nem érkezett tőle, de nem is volt elérhető...

mire gondoljak ilyenkor?

elutazott ?

elrabolták?

meghalt?

vagy esetleg más állhat a háttérben?

...semmit nem tudok róla

24/F



2015. júl. 28. 15:41
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
ő konkrétan ismeri már pár éve és azt mondta normális
2015. júl. 29. 00:45
 22/31 anonim ***** válasza:

Azt hiszem erre mondják, hogy minden relatív..

Így, a normalitás is relatív..

(Bár, így idegenként nehéz nyilatkozni)

2015. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

persze.... én már sejtettem , hogy nem stimmel vmi

jó ember az aki ajánlotta , de nem igazán megbízható

2015. júl. 29. 12:27
 24/31 anonim ***** válasza:

Azt mondják az életben minden okkal történik, s egy idő után talán megtanulunk okulni a hibáinkból.. A múltban történt dolgok tesznek azzá, aki vagy s ezáltal talán bölcsebbé is..


Amúgy megértelek, még ha gyanakodtál, hogy valami nem stimmel, hisz mindenkinek jár egy esély, ennek a lánynak is járt :)

2015. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
sőt igazából ő írt úgy , hogy egy próbát megért, de én nem próbázok , rájöttem , hogy nekem nem való kapcsolat max 1 éjszaka vagy futó , alkalmi partner
2015. júl. 29. 13:58
 26/31 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit le vagy törve, azért látod ilyen borúsan a dolgokat. (Legalábbis szerintem, mondjuk nem ismerlek)


Én biztos vagyok benne, hogy majd a Te életedben is eljön az a lány, aki nem csak egy futókaland lesz, és nem csak egy egyéjszakás tündérke, hanem aki megmutatja neked, hogy milyen az, amikor igazán szeretnek, és benne nem fogsz csalódni. :)

2015. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
az a baj már annyit csalódtam , hogy nem is szeretnék szeretni , senkit meg talán már nem is tudnék , kiégtem...volt aki miatt hónapokig rosszul aludtam, leizzadva ébredtem éjszaka, nem kívánom senkinek :)
2015. júl. 29. 14:06
 28/31 A kérdező kommentje:
ez a csaj is pontosan tudta ezt, mivel alapos beszámolót kapott rólam ismerősömtől ő mégis csak egy próbának tartott, ami jól mutatja a mai viszonyokat, azt hiszi mindenki, hogy a piacon van és egy darab húst akar vásárolni ,hogy jobban érezze magát , arra nem is gondolva, hogy annak a húsnak lelke van....
2015. júl. 29. 14:09
 29/31 anonim ***** válasza:

24 évesen kétlem, hogy kiégtél volna.. :)

Ezt az éjszakai rosszul alvásos, soha többé nem tudnék szeretni talán senkit részét, elég jól ismerem, félig-meddig saját bőrön tapasztalva, na, azt tényleg soha senkinek, meg annak a senkinek a barátjának se..


Ezzel a húsos-piacos példával is nagyjából egyetértek, van egy elég elcseszett emberiségünk emberség nélkül, de épp azért mert sokan csak a megfogható dolgokra mennek, elfelejtik a legfontosabb, mégis megfoghatatlan "részt", a lelket.. Nagyon sok ilyen ember van, tény és való, és miattuk vannak a nagy általánosítások, pedig én hiszem, hogy azért itt-ott még vannak, rendes, normális szerethető emberek (fiúk és lányok, ha úgy tetszik férfiak és nők egyaránt) , akik megérdemlik és tudják értékelni a másikban a legfontosabbat, a legszebbet, az ember lelkét. Viszont ezen emberkék nem a kirakatban vannak, nem hangadók és többségében szerintem szerényebbek, ezért is nehéz rájuk bukkanni, de azért nem lehetetlen..

2015. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Vagy a koromban már inkább foglaltak....legtöbbje főleg

Jó persze fontos a külső , de a belső is kell , hogy megmaradjon.

Volt olyan barátnőm , jobbat soha nem kívánhattam volna kinézetre számomra , csak hát agyilag nem volt a toppon , leesett neki, hogy húzom az időt, visszament az exéhez aztán másodszor ráb@ szott vele.

2015. júl. 29. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!