Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebbet ér a férfi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet ér a férfi ha keveset csajozott és alig van tapasztalata nőkkel?

Figyelt kérdés

Nem csak a szexben.

Férfiként nem zavar, hogy keveset csajoztál?

Engem nagyon.Úgy érzem valami pótolhatatlanból maradtam ki és fontos dolgokat nem tanultam meg.



2015. aug. 8. 18:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
50%

Hihetetlen elvárások és önkéntes vakság az elérés mikéntje felett - ez jellemzi a "nők" többségét.


Legyen pénzed, rengeteg, mindegy hogy honnan >>> fehérgalléros bűnözők a legmenőbbek.


Izmos legyél, kockahassal, lehetőleg már 18 évesen tökéletes formában >>> légy kokszos, ez 1-2 év alatt máshogy nem megy.


Légy tapasztalt, mindegy hogyan >>> de az egyéjszakás kapcsolatokról meg a krvákról ami ehhez kell egy szó ne essen!

2016. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
1 kapcsolat is tapasztalatnak számat,de ha egy sem volt akkor az nagy hátrány a nők szemében.... értem
2016. dec. 6. 12:54
 33/40 anonim ***** válasza:
A 9-es válaszolóval nem tudom, mi a baj, de soha az életben nem jönnék össze olyannal, aki a depressziót "kislányosnak" állítja be. Ha ez a gusztustalan kisugárzás lengi körül...
2017. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült becsajozni?
2017. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Aki nehezen csajozik, az nem a város alfanőstényét fogja felszedni. Viszont lányban is van szép számmal aki nehezen ismerkedeik. Ilyeneknél nagyon is van esélyed és tökmindegy hány lányon nem mentél végig.

Amúgy meg nézz már széz, hány nyomorult házasság van. Sokkal többet számít hogy megtaláld az igazit, mint hogy hány csajod volt.

2017. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
46%
Igen, kevesebbet ér. 30/N
2017. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Akkor mit csináljon az ilyen ember? Akaszzsa fel magát?

Komolyan, hányingerem van az ilyen nőktől.

2017. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
73%
Miért van hányingered? Mindenki olyan amilyen .Had legyen már minden nőnek saját akarata,hogy neki mi fontos. Egyébként, meg lehet érteni a nőket és nem a csitriket,hogy vannak elvárásaik mind a szexben ,mind az életben. Ha nő lennék 25+ akkor én is megválasztanám ,hogy tapasztalt legyen az illető. Ha sexre,ha tartós komoly kapcsolatra keresnék partnert,akkor is . 30 évesen biztos nem bohóckodnék egy hülyegyerekkel. Már bocs,de ez férfiként a véleményem. Ja és ami az anyagiakat illeti ,mit várhatsz el attól akinek 30+ korára még nincs semmije! Hát azt hogy a nyakadba szakad még ő is.
2017. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Férfiként én is így látom.

Akkor le kell nyelni a keserű pirulát: vesztettem !


Nem vagyok partiképes.

2017. ápr. 20. 13:06
 40/40 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy tizenévesen és a húszas éveim elején (egyetemistaként) kimaradt sok minden, de nem érdemes már ezen rágódni, mert csak tönkretenne. Inkább teszek a dolgokért, részeredményei már vannak.
2017. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!