Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek megerteni? ( nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek megerteni? ( nem ertem az embereket! )

Figyelt kérdés
en egyszeruen nem ertem hogy sokan itt sirnak mert nem tudnak kapcsolatot letesiteni de miert? van aki elajul magatol hogy molyen jo no/pasi megis tele az oldal azzal hogy nincs szexpartnere v.parja. megkene tanulni tisztelni a masikat nem csak becsmerelni. nektek mi a velemenyetek?

2015. szept. 1. 11:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%

Azok akik sírnak tudod mit mondanak amikor megkérdezzük, hogy mit tesz a kapcsolatért?

"Én már nem próbálkozom, mert nincs értelme! Minden nő kva/minden pasi szemét"


Én az elhatározásomtól számítva 3 hónap múlva találtam meg a barátnőmet most volt 1 éve, hogy együtt vagyunk...

7 év depresszió után...volt lehetőségem barátnőre igaz, de egyik sem olyan volt amilyet én kerestem, nekem a nagyon kedves lányok jöttek be és mindent megtettem, hogy ilyet találjak...3 társkeresőre regeltem, fizettem is prémiumot, írtam leveleket is (egy párat), aztán amikor idejöttem GYK-ra az első este 3 tök rendes lánnyal leveleztem...igaz akkor még nem ismerkedés céljából, hanem csak rossz hangulatom volt és beszélgetni akartam...itt többekkel ismerkedtem, sokakkal beszéltem csak beszélgetés céljából...2 lánnyal találkoztam, az egyik a barátnőm...


Sokan sírnak és várják a sült galambot, mások tesznek érte és jönnek a sült galambosok a "neked könnyű" dumával...

Én pl tök átlagos kinézetű vagyok, mellé még szándékosan hátrányos képpel ismerkedtem (valóságban 1000x jobban néztem ki, ezt több ismerősöm megmondta), nem vagyok gazdag, nem vagyok kigyúrt, sőt vékony alkatom van genetikailag! mégis sikerült...mert akartam...


De van pl a magas vékony...neki itt a története:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


22F

2015. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
11-es Én írtam a 8-ast. Én nem írtam olyant hogy nem próbálkozom. Állandóan próbálkozom. Én már több helyen fönt vagyok társkeresőn nem egy éve. Nő még nem írt nekem levelet. Én itt is írtam lánynak de nem akarnak semmit írni. Nem tudom miként kell magam alatt lenni és milyen dumával kell lennem hogy nő visszaírjon. Nekem ha csak egy is visszaírna tudod hogy ráhajtanák! De hát egy sem ír!!!
2015. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsén múlik ez is, vagy jóképűnek születsz vagy nem, jóképű vagy, akkor van csajod is. Ennyi, semmi önbizalom, meg tisztelet, stb. süket duma nem számít. Régen milyen élet vidám emberke voltam, amikor még nem érdekeltek a lányok, aztán amikor elkezdtek érdekelni, de csak elutasítást kaptam, egyre szarabb kedvem lett, ez is a nőknek köszönhető. Belegondolva jobb is, hogy nincs nőm, nem kell a rinyát hallgatni, azt csinálok, amit akarok, max. szexre van értelme nőt tartani, de arra meg ott vannak azok a lányok, akik többet érnek a hétköznapi szutyok nőknél, a prostik.
2015. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

#12: van egy rossz hírem, a mai metroban olvastam a cikket a lenyúlt adatokról...szerintem a magyar társkeresők nagy része kamu nőkkel van teli...95% kamu profil, de legyen csak 90%...

Volt egy kepfeltoteses kép, csak társkereső oldalon 132!!!! levelet kapott és éppen válaszolt egyre...gondolj bele mekkora az esélye...

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de elég kevés...

Más opciók után kell nézni...akár itt is tudsz ismerkedni, akár személyesen...

Nekem több feltételem miatt fontos volt az online ismerkedés, de később persze személyesbe ment át...


Személyesen vagy más oldalakon is próbáltad már? (ami nem társkereső)

2015. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
64%

Én értem azt is, amit az itteni srácok mondanak, azt viszont a legkevésbé sem tudom felfogni, hogy miért kell sokszor minősíthetetlen és undorító stílusban beszélni a nőkről, csak azért mert ő kevésbé sikeres náluk.


Megszámolni nem tudom, hogy hány olyan "siránkozó" van itt, aki agyba-főbe szidja az ÖSSZES nőt, általánosít és mindenért a nőt hibáztatja. De persze saját magát egy normális, rendes-kedves, már-már főnyeremény kategóriájú srácnak írja le, aki csak azért nem kap nőt, mert nem helyes. Nem tudom ezek az emberek nem szoktak utcára járni? Ugyanis elég kimenni az utcára és rengeteg tök átlagos párt látni, sőt kevésbé helyes srácoknak is van barátnőjük. Ezen is el kéne gondolkozni.. Láttam én már olyat, hogy a srác jó indulattal mondjuk átlagos volt, de nagyon jó humora volt és határozott volt, és állandóan akadt barátnője. Senki ölébe nem fog belehullani egy párkapcsolat, az pedig egyáltalán nem segít a helyzeten, ha itt tombolnak állandóan szidva és ócsárolva az összes nőt. Komolyan, aki ilyen bunkó stílusban nyilatkozik a nőkről, az mégis miért csodálkozik, hogy egyedül van?

Szerintem itt sok pasinak nem a külsejével, hanem a belsőjével (!!) van a legnagyobb gond, de mindenesetre jóval nagyobb, mint a külsőjével.


Én is voltam már olyan sráccal együtt, aki miatt folyton kaptam az ívet, hogy nem illik hozzám, mert sokkal jobb srácot is találnék, de letojtam, mert én ŐT szerettem. Ennyi. Nem minden a külső, mindenkinek mást jelent a helyes pasi. Lehet, ami nekem helyes az egy másik lánynak átlagos vagy az alatti.

Az pedig óriási nagy baromság, hogy MINDEN nőnek csak és kizárólag a jóképű, izmos, pénzes hapsik kellenek. Ez egy nevetséges általánosítás, ami közel nem igaz minden nőre. Szétnézek a baráti körömben és 1 darab ilyet nem találni. Kimegyek az utcára és egyáltalán nem azt látom, hogy minden pasi, aki kézen fogva sétál a barátnőjével, kigyúrt alfa lenne. De persze egyszerűbb a másikra mutogatni és magunkban még véletlen sem keresni/észrevenni a hibát. Ugyanis senki sem tökéletes.


Azon meg nem értem miért csodálkoznak sokan, hogyha van egy kevésbé helyes és egy helyes srác, akkor a lány a helyes srácot választja.. Lehet ám önmagunknak tagadni, de a pasik is épp ezt csinálják. Ha van 2 lány, a szebbet fogja választani, persze ha a belsője is oké. Tehát ha minden stimmel és már csak a külsőt kell figyelembe venni, akkor úgyis a helyesebbet/szebbet fogja az ember választani. Csak akkor nem értem ezért miért csak a nőket kell leszólni...

2015. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Megy a rinya állandóan..Haverom igazi olyan pali akire ránézel és azt mondod ez gyógyegér , szódás szemüveg kövérkés alkat semmi önbizalom . Éééés van barátnője!! Nem egy plázajáró modell csaj hanem egy félénk aranyos falusi lányka de mindegy ,mert van ,és megtalálták egymást. Szóval meg kell találni a nekünk valót mert olyan nincs hogy lehetetlen.
2015. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15-ös és már nagyon sok mindent megpróbáltam. Személyesen is próbálkozom. Naponta 4-5 nőt szólítok le az utcán. De egy sem akar beszélgetni.
2015. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
6os én írtam a 12est is. Soha egyszer sem szóltam le egy nőt sem. Soha nem bántam egy nővel tiszteletlenül. De engem már nő nagyon sokszor megalázott mert megmertem szólítani. Nem tudom mi a gond a belsőmmel. Bár a külsőmet sem mondanám jónak de hát itt mindenki azt mondja hogy mennyire nem helyes fiúknak is van barátnőjük. Itt is sok levelet küldtem. De visszaírni egy sem akar!
2015. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: a19est a 16osnak küldtem.
2015. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16os én abban hogy a szebbet válasszam a nem szebb helyet mert még nem választhattam. Nő sem választott engem. Nem voltam nővel!
2015. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!