Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek megerteni? ( nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek megerteni? ( nem ertem az embereket! )

Figyelt kérdés
en egyszeruen nem ertem hogy sokan itt sirnak mert nem tudnak kapcsolatot letesiteni de miert? van aki elajul magatol hogy molyen jo no/pasi megis tele az oldal azzal hogy nincs szexpartnere v.parja. megkene tanulni tisztelni a masikat nem csak becsmerelni. nektek mi a velemenyetek?

2015. szept. 1. 11:56
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
nos koszonom a meglepoen sok valaszt de ugy erzem semmivel nem tudtam meg tobbet. en most is azt tudom mondani hogy soha nem kell feladni. mindket oldalon van hiba de nem lehetunk tokeletesek nem igaz? en bizom benne hogy indenki megtalalja egyszer a parjat csak Keresni kell. lehet hogy epp a kozeletekben van csak meg nem vettetek eszre. az elet olyan rovid ne sovargassal toltsetek el! kivanok sok szerencset.
2015. szept. 2. 11:37
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem e0olvastam el a hozzászólásokat, csak a véleményemet akarom leírni.

Szerintem te jóformán csak elméletből ismered az embereket, a szerelmet és a párkapcsolatokat.

A valóság más, mer sok minden, amit elképzelsz, amit feltételezel a másikról, meg úgy általában az emberekről, az nem jön be. Azt hiszed, hogy jóságért, kedvességért, figyelmességért cserébe hasonlót kapsz vissza és értékelni, szeretni fognak. De a valóság az, hogy más mozgatja az embereket, és bármennyire is sírnak az ilyenekért, a külső számít.

Aztán amikor mégis párkapcsolatban vagy, akkor is hiába vagy türelmes és megértő, a vége csak az, hogy visszaéltek vele.

Sokan sérülésekkel vannak tele.

És még ezer formája van annak, hogy miért nem olyan egyszerű, mint amilyennek a kérdésed alapján lennie kellene.

De majd megtapasztalod te is az életben!

2015. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
nos kedves utolso koszonom a kommentedet de egy ket dolgot had tisztazzak veled. ismerem a szerelmet a parkapcsolatot sot meg tapasztalatom is van es hidd el nekem nem csak mi nok hibazunk. en tudok onkritikat mutatni de a pasik altalaban nem. ok nem valalnak el semmit ha hibaznak es tobseguk megsem probal valtoztatni a kialakult helyzeten." miert nincs csajom " ? csak ezt kerdezik miert nem gondolkozik el elobb rajta hogy mi az o hibaja es aztan keresni a valaszt. en igy latom.
2015. szept. 3. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!