Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek megerteni? ( nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek megerteni? ( nem ertem az embereket! )

Figyelt kérdés
en egyszeruen nem ertem hogy sokan itt sirnak mert nem tudnak kapcsolatot letesiteni de miert? van aki elajul magatol hogy molyen jo no/pasi megis tele az oldal azzal hogy nincs szexpartnere v.parja. megkene tanulni tisztelni a masikat nem csak becsmerelni. nektek mi a velemenyetek?

2015. szept. 1. 11:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

16-os.

"Azon meg nem értem miért csodálkoznak sokan, hogyha van egy kevésbé helyes és egy helyes srác, akkor a lány a helyes srácot választja.. "

Ez nem csodálkozás kérdése,hanem tudod az egy genetikai adottság,amibe nem volt beleszólása,nem tud rajta változtatni amilyennek született.Na most egy ilyen dolog miatt hátrányba kerülni,amiről még csak nem is tehetsz,hát elég nehéz ilyenbe beletörődni,hogy emiatt nem lehet soha még csak kapcsolatod sem a másik nemmel,mert nem olyannak születtél éppen...

Szerintem te sem tudnál beletörődni,ha ilyen helyzetben lennél.

Arról már nem is beszélve,hogy a nők mennyire állítják,hogy nem csak a jóképű,izmos,bunkók kellenek nekik,mert azt még értem hogy a nők a jóképűbbet választják abban az esetben,ha a belső mindkét félnél rendben van.DE a jóképű gyerekeknél pont hogy egyáltalán nincs rendben a belső,és nem is fognak megváltozni,azonban mivel jóképűek a nők ezeket is elnézik nekik.

És itt van a gond elásva,hogyha nem vagy jóképű,akkor esélyed sincsen semmire.

Ha az vagy,akkor még ha bunkó is vagy,és szétvered a nőt,még akkor is veled marad sokszor...

Aztán meg itt az oldalon és a való életben is azt hallom sok nőtől,hogy jajj miért veri a pasija,meg miért nem figyel oda rá stb.

Hát pont ezért,mert nem olyat választott,csak felszíneskedett,és utána csodálkozik azon,amit valójában ő döntött el,tehát magának köszönheti mert ilyet választott...

24/F

2015. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Ember, nézz már körül hol látod te azt hogy csak topmodelleknek van párjuk? Vagy nézz meg 30-as 40-es házaspárokat gyerekkel ,több az elhanyagolt ronda köztük mint a szép. És mindnek akad valaki. Zsák a foltját..tudod.

Ha nem vagy kifejezetten gnóm, akkor találsz csajt. Csak te se azt csináld mint amit a csajoknál nehezményezel. Szóval ne e legdögösebb,legnagyobb szájú ,legqrvásabb nőket szemeld ki, hanem figyelj oda a szerényebb egyszerűbb nőkre.

2015. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"hanem tudod az egy genetikai adottság,amibe nem volt beleszólása"

Így van, genetika, senkinek nem volt beleszólása, ezáltal senki nem tehet arról, hogy szép lánynak avagy csúnyának született és nem tehet arról, hogy helyes pasinak avagy csúnyának született. De akkor mégis miért szólják meg sokan azokat a lányokat, akik szép (szebb) külsővel rendelkeznek, hogy miért válogat és miért jön össze a helyes sráccal, mikor itt vagyok ám én is.. Hadd döntse el ő maga, hogy kivel szeretne összejönni. Akinek megadatik az a lehetőség, hogy "válogasson" és összejöjjön egy számára vonzóbb emberrel, akkor miért ne tehetné meg? Őszintén, te nem ugyanezt tennéd....?


Ő sem tehet arról, hogy szépnek vagy helyesnek született és ezáltal nagyobb az esélye egy párkapcsolatra. Senkitől nem várható el, hogy összejöjjön olyas valakivel, akihez nem is vonzódik, csak mert "szegény srác/lány nem született helyesnek/szépnek".


Sokszor úgy venni ki itt egyesek szavaiból, hogy ők igen is elvárnák, hogy az a csaj, akit kiszemeltek összejöjjön velük, mert minden egyéb esetben el lesz könyvelve felszínesnek és jön a "nem tehetek róla, ilyen a genetikám" dolog. Nem tudom egyesek milyen alapon várják el, hogy a nőnek mindegy legyen, hogy kivel jön össze. Pasiknak sem mindegy, akkor nekünk miért legyen az? Lehet te azt mondod arra a srácra férfi szemmel, hogy átlagos, de lehet hogyha megkérdezel egy nőt, neki átlag alatti lesz vagy épp nem az esete, ergo nem jön vele össze. Máris felszínesnek nevezik..


"DE a jóképű gyerekeknél pont hogy egyáltalán nincs rendben a belső"

Ne ez az, hogy itt tévedsz. Rettentő fekete-fehér módon látjátok a világot. Könyörgöm, azért mert valaki jóképű, abból egyesen következik, hogy tahó is? Ohha, hányszor találkoztam olyan sráccal, aki "szerény kis normális srác" hírében állt, azt közben akkora tapló volt, hogy keresve sem találtál volna nála nagyobb bunkót. Nem kéne általánosítani.. Ez közel nem igaz, hogy a helyes csávók mind visszaélnek a helyzetükkel és minden nővel tahók és a belső világuk 0. Az ilyenekből általában az irigység beszél.

2015. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

24-es.

Valójában tapasztalatból beszéltem csak,mert látom a mindennapokban hogy kikkel állnak szóba a nők,és milyen lelkivilággal és belsővel rendelkeznek ezek az egyének,akikkel a nők vannak együtt általában...

Meséltem már ezen az oldalon ilyenekről,de nem csak egy darab ilyen történt,szóval még csak azt sem mondhatom,hogy ritka lenne az ilyesmi.

Ráadásul az egyetemen vannak ilyenek,ahol "elvileg" értelmesebbnek kellene lennie az embereknek.

Hát ez nem igazán így van...

Szóval akik jóképűek,és nagymenőnek hiszik magukat,mert megtehetik bizony sajnos,ők olyan sztorikat mesélnek,hogy azokat el sem tudom képzelni sokszor.Hadd ne írjam le,a lényege,hogy az előző esti hányást,meg hogy hány csajt fektettek meg előző este,ezeket mesélik a csajoknak,ezeken röhögnek.Nos és az ilyenekkel állnak szóba nálunk a csajok kizárólag,akik ilyeneket mesélnek,és hasonlók.

A másik srác elmesélte,hogy van barátnője,de mellette még 2 másik csajjal is összejár szexelni,és a gyerek ezek mellett a szemem láttára az egyetem előtt bármilyen random csajnak,aki tetszik neki,elkezd nyomulni rá,hátha azzal is folytathat hasonlókat.

Na az ilyenekkel állnak szóba,én aki odamentem normálisan a csajhoz,szerettem volna beszélgetni vele,még csak válaszra sem méltatott,és flegmán arrébb ment.

A másik ugyanígy tett,csak még ki is nevetett a barátnőivel utána,és azt mondta hogy ilyen nyomorékkal ki állna szóba?!...

Sorolhatnám még naphosszat az ilyeneket,mert nagyon sok ilyennel beszéltem már.Csak én nem vagyok ilyen felszínes,és nem ezek alapján ítélkezem,hanem még ha úgy is néz ki az illető,akkor is inkább megismerem és majd utána döntöm el hogy milyen ember.

Azért hallottam már sok ilyet,mert beszélek velük,és nem egyből ítélkezem az emberekről,legyenek bármilyenek is... :)

24/F

2015. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ja igen és folytatva a dolgot.

Eldöntheti nyugodtan bárki,hogy ki mellett dönt vagy kit választ.DE azt ne várja el senki,az a személy sem aki válogat,hogy ezért mindenki simogatni fogja a fejét,amiért úgy döntött ahogyan.

Tehát azt ne várja,hogy a döntéséért mindenki bólogatni fog,és tetszeni fog az mindenkinek,mert olyan nem létezik.

Egyetlen olyan döntés sincsen,ami mindenkinek tetszene vagy sem.

Szóval akkor viselje is el az esetleges megszólásokat,negatív kritikákat is.

Én már elfogadtam például,hogy a genetikám miatt nem lehet senkim egész életemben,mert rájöttem erre,és már beletörődtem igazából.

De ez egy nagyon nehéz és hosszú folyamat,amit sokan nem bírnak el,nem bírnak ki,és nem tudják elfogadni.

Ehhez sok dolog kell,ami az emberekben nem mindenkiben van meg.

24/F

2015. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24-es én írtam a 21-est. Én nagyon csúnya lánnyal is próbálkoztam. Tényleg nem volt az esetem de hát már nagyon kívántam. 165cm vagy 110kiló volt és semmi vonzót nem találtam benne mert még lehajolni sem nagyon tudott annyira túlsúlyos volt. Még ez a lány is azzal foglalkozott hogy mim van miért nincs kocsim mert hát ő nem gyalogol meg azzal foglalkozott hogy én hogy nézek ki de magát valami istennőnek tartotta. Nem egy ilyen lánynál is próbálkoztam. Ez a lány ma is egyedül van és keresi a magas jóképűt akinek van autója. De velem nem akart lenni. És én már nem egy ilyen lánynál bepróbálkoztam. Ledöbbentem hogy mekkora nőnek képzelik magukat. Én soha nem gondoltam azt mekkora férfi vagyok. Csak azt hogy szeretnék nővel lenni. Tehát amit írtál nem helytálló. Én minden nőnél bepróbálkozom nem csak a legszebb cicababáknál. Sajnos közel 30 évesen nem tudok másra gondolni hogy ez a túlzott elvárások a férfiak felé már érthetetlen.
2015. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
bírom ezt a "női" dumát hogy vannak kivételek na de hol? nem nagyon találkoztam még kivétellel ritkán de azok már foglaltak
2015. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is látom mindennap, hogy kikkel állnak szóba a nők és kikkel a férfiak, főiskolába járok, ahol több ezren vagyunk, tehát bőven jelen van mindkét nem. De te megint csak azt írtad le, amivel a nőket lehet sározni, azt meg végképp nem fogom elhinni, hogy a nők nagy része ezekkel a pasikkal áll szóba, akiket te is leírtál. Aki csalja őket jobbra-balra és rongyként kezeli. Az hogy hány nőt fektettek meg a tegnap esti buliban, a férfiakról is szép képet alkot ám, nemcsak a nőkről. A csaj megiszik 2-3 piát aztán mehet a buli, a pasik meg ezt ki is használják és azon vannak, hogy minél több ilyen csajt megfektessenek. Mindkettő egyaránt büszke lehet az ilyen viselkedésre szerintem.


Na de arról volt szó, hogy kikkel állnak szóba a csajok. Én egy szóval nem mondom, hogy nincsenek olyan lányok, akik a kőb*unkókk@l foglalatoskodnak és szeretnek velük villogni, ilyen mindig is volt, mindig is lesz, DE bőven akadnak olyan lányok is, akiket az ilyen "férfi" taszít. Aki arra veri magát, hogy tegnap ennyi csajt d*ugott meg részegen és a barátnője mellett 2-3 szexkapcsolata is van. Az ilyet szívem szerint szembeköpném, de annyit nem ér.

Szétnézve a suliban, vannak a tipikusan "menő" srácok, akik harsányabbak és legyeskednek körülöttük a csajok, de ez nem feltétlen azért van, mert "hú de jó pasi", hanem ezek a srácok a humorukkal, talpraesettségükkel hívják fel magukra a figyelmet, és igen, ezek a tulajdonságok imponálóak sok nőnek. Szeretik, ha meg tudja őket a pasi nevettetni, ha tud "laza" lenni, ha határozott és a többi. Ismerek én is ilyen srácokat, na nem mondom akad köztük h_ülye gyerek, de meglepően sok olyan van, akik halál normálisak, holott első ránézésre sokszor taszító a megnyilvánulásuk. Csalódtam már kellemeset ilyen srácokkal kapcsolatosan.

Most leszek másodéves a fősulin, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor hallottam ilyesmiket, hogy a fiúk azzal menőznek hány csajt fektettek meg stb. Tehát maradjunk annyiban, hogy vannak ilyenek is és vannak olyanok is. Nem egyoldalú a dolog, és nem mindig csak azt az oldalt kell nézni, ami nekünk kedvez!

Azt valahogy egyikőtök sem hangoztatja, hogy sok srác meg a tipikus pláza cicákért van oda, akiken ilyen műszempilla van meg olyan 15 centis köröm, 5 kg vakolat stb. Mert fősulin ilyenből is akad bőven. Sok beképzelt miss kisasszony van ám, akiket úgy körberajonganak a srácok, hogy húúha. Vannak ezek a 2 kedves szóval megkapható, öööö nevezzük "r*ibiknek" típusú csajok, akiket eddig az összes ilyen fősulis bulin totál bek_úrva, mindig más pasi szájában lehet megtalálni. Na igen, bezzeg sok szolidabb, nem a sárga földig lerészegedő, kevésbé nagypofájú lány az esetek nagy részében egyedül van. Vagyis negyed annyi srác nem érdeklődik iránti, mint a r*ibis lányok után, már ha érdeklődik irántuk valaki.


Szóval azt mondom, ha már kritizálni akarjuk a másikat, nézzünk szét a saját nemünkben is, ugyanis épp úgy, mint lányok között, fiúknál is sok a felszínes srác, akinek az a lényeg, hogy nagy melled és lapos hasad legyen, hadd villoghasson a barátok előtt. Köztük is akad szép számmal olyan, aki csak kihasználja, átveri vagy épp megalázza a lányt, ezzel lerombolva a maradék önbizalmát is, ami volt. De nyilván ez is a nők hibája, hisz nézz csak itt szét az oldalon, ha egy lány feltesz egy kérdést, hogy miért nem talál egy normális srácot a legelső reakció, hogy "add lejjebb az igényeket" és "ne csak a bunkó, izmos macsókat vedd figyelembe". Teszik mindezt úgy, hogy halvány lila gőzük nincs arról, hogy ki a kérdező, kiknél próbálkozott és mik az elvárásai. Vagy ha amiatt ír ki kérdést, mert a barátja átverte, rögtön kapja a sablont, hogy "te választottad, így jártál, kellett neked alfahím, ahelyett hogy normális srácot választottál volna". Mintha normális srácok között nem lenne tahó....

Tehát nektek sem jó ám semmi sem, és mindenben a hibát keresitek, mindenért a nőt okoljátok. Bocsánat a többes számért, tisztelet a kivételnek!!!


"DE azt ne várja el senki,az a személy sem aki válogat,hogy ezért mindenki simogatni fogja a fejét,amiért úgy döntött ahogyan... Szóval akkor viselje is el az esetleges megszólásokat,negatív kritikákat is."


Nem mondtam egy szóval sem, hogy mindenki bólogasson és asszisztáljon ehhez a dologhoz, de ha jól tudom ez CSAK rá tartozik, ez az ő magánügye és magánélete, hogy kit választ párjaként maga mellé, tehát nem igazán értem, hogy ezért miért kell negatív kritikát megfogalmazni az illetővel kapcsolatosan. Nyilván azért, mert nem téged választott, hanem egy tőled "jobb" pasit/csajt. Ezt is el kell viselni, és nem lehet állandóan sárral dobálózni illetve ócsárolni a másikat, csak mert nem rád esett a választása.


mocsári manó téged meg inkább nem kommentállak, mert már iszonyatosan unalmas vagy az állandó idézőjeleiddel együtt... Ugyebár, akinek folyton itt sír a szája meg mocskolódik, de még arra sem képes, hogy leírja NORMÁLISAN azt, hogy nők. Idézőjel nélkül, ezzel megkérdőjelezve a nők női mivoltát. De azért várd csak, hátha lesz valaki olyan h*ülye, hogy leáll egy magadfajtával, aki szintén azt a tábort erősíti, akiknek a legnagyobb probléma a belsőjükkel van !!!!

Ugye-ugye one man, kis manus és társai.. Kicsit sem levágós, hogy mindegyik te vagy, a gáz már csak az, hogy nem veszed észre saját magad.

2015. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ez az egész téma olyan mint a roma kérdés hogy vannak rendes becsületes cigók igen vannak de nagyon kevesen! ha a gonosz van többségben és a jók kevesen nem lehet azt mondani hogy vannak kivételek vannak kivételek de mennyi? ez itt a lényeg! nagyon de nagyon kevés és 100x leírtam hogy igen vannak normális nők de nagyon ritka és azok mind foglaltak...
2015. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Akkor ne értsd meg,amit akartam mondani,nem baj,beszélj csak félre.

Nyilván a nőkről írok,mert tőlük szeretnék valamit(bár most már nem).Azonban engem az cseppet sem érdekel,hogy hány felszínes hülye gyerek van a saját nemembe,mert arról én nem tehetek.Azonban az,hogy egyetlen esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem,azért mert nem születtem olyannak,az azért durva bárhogy is nézzük.

Amit leírtam,én azokat hallottam,láttam,tapasztaltam.

És én soha nem futottam semmi ilyen cicababák után,meg ilyen nyávogósok után,ez biztos.Azonban a szolidnak kinéző,és viselkedő nők aláztak meg a legjobban...

Pedig én főként hozzájuk próbáltam odamenni,de rájöttem hogy teljesen mindegy milyen a kinézete a nőnek,ha nem vagyok jóképű és izmos,onnantól a legelőnytelenebb külsejűtől sem kapok esélyt sem,nemhogy bármi mást...

Beszélgetni sem akarnak,csak flegmáznak,kinevetnek,megaláznak...

Mindegy csak annyit mondok,hogy csak egyszer tapasztald meg azt az érzést,amit itt leírtam.És ezzel nem rosszindulatú akartam lenni,csak hogy végre megéreznétek milyen érzés ez valójában,akkor mindjárt nem ilyeneket írnátok,sőt...

24/F

2015. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!