Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a nők "vétke",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők "vétke", hogy a nők manapság már alig mernek smink nélkül mutatkozni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 20:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

A férfiaké, a nőké, a médiáé és a társadalomért.

Bár én sosem sminkelek.

Elég ránézni pár lányra, aki pár éve már vakolja magát. Olyan az arcuk, mint a narancsbőrös segg -már elnézést.

2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

7: Ha megtalálod, linkeld be azt a fotót!


Amúgy igen, vannak ilyen férfiak, ezért is mondom, hogy a férfiak hibája is. (1-es vagyok.)


Nekem viszont a smink nélküli lányok jönnek be, ha elhiszitek, ha nem.

2015. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
A média vétka.
2015. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
A fogyasztói társadalmat nem is említettük... pedig ez színtiszta biznisz...
2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Elhiszem, miért ne hinném? Nyilván van ilyen is:)

Csak mint mondtam, azt vettem észre, hogy általában a férfiak jobban észrevesznek, megnéznek, ha van rajtam valamennyi (minimális) smink.

Biztos van olyan, aki pont akkor néz meg, mikor nincs rajtam, vagy így is úgy is megnéz, meg olyan is, aki sminkkel se:D De nagy összességében azt látom, hogy a többség akkor figyel fel rám, ha kifestem magam.

2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

15:


Erre csak azt tudom írni, amit a 7-es válaszoló:

"Szeretem ha vállalja önmagát és nem a társadalomnak akar megfelelni"

2015. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Az én tapasztalatomat ez egész jól leírja azzal kapcsolatban, hogy a férfiak többsége mennyire veszi észre a sminket:


[link]

2015. szept. 1. 20:43
 18/33 anonim ***** válasza:

A média, egyértelműen.

Én ritkán, csak alkalmanként festem magam, 40 éves vagyok, mindenki 30-nak néz.

A velem egyidős barátnőm 16 éves kora óta smink nélkül ki nem megy az utcára kb. 20 évvel néz ki nálam öregebbnek.

2015. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#17: Általánosítás. Hidd el, észre veszem. Tudom, mikor van egy szem kihúzva, mikor látok alapozót, stb. Nővérem fiatal korától kezdve sminkelt, akkor is észre veszem ,ha nem figyelem. Általánosítás, általánosítás...

És továbbra is mondom, hogy NEM SZERETEM. Elviselem, igen... a minimálisat legalább is. De gyűlölöm.

Az alapozótól, vakolattól pedig HÁNYNOM KELL. Akkor is így van, ha mindenféle nyomi cikkek fejtegeti, hogy szerintük észre sem veszem.

Amúgy pont a festetlen nőkre figyelek fel jobban, épp azért, mert nem festenek és kitűnnek a festett, "feljavított" tömegből.


24/F

2015. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
0%

"Amire a férfiak azt hiszik, hogy teljesen természetes, nulla smink, azon biztos van egy kis korrektor/alapozó, szempillafesték, pirosító."


És? A nők meg azt nem veszik észre ha rendszeresen edzeni szokott a fiú, de nem egy Bereczki Krisztián.

2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!