Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a nők "vétke",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők "vétke", hogy a nők manapság már alig mernek smink nélkül mutatkozni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 20:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én ritkán sminkelek, de nem mindig azért, hogy felhívjam a figyelmet magamra. Van pl. egy probléma a bőrömmel, amin pl. a púder alapú alapozók nagyon jól tudnak gyógyítani (szó szerint). Egyes rúzsok a kicserepesedett, kisebesedett ajkak gyógyítására ugyancsak alkalmasak (nem csak az ajakír). Vannak alkalmak, amikor szeretném elfedni a bőrhibáimat, pl. rovarcsípés vagy mogyoró miatti gyulladt sebet.
2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Az írtam, hogy a férfiak TÖBBSÉGE, nem azt, hogy az összes férfi.
2015. szept. 1. 20:51
 23/33 anonim ***** válasza:

"Szeretem ha vállalja önmagát és nem a társadalomnak akar megfelelni"


Vállalom magam, ezért nem is szoktam magam sminkelni, csak iszonyatosan ritkán, akkor is inkább a saját kedvtelésemre.

De ettől még a megfigyeléseim tényleg azt mutatják, amit leírtam:D

2015. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"De ettől még a megfigyeléseim tényleg azt mutatják, amit leírtam:D"


Elhiszem.

De ott van az a kisebb rész a férfiakból, aki smink nélkül (is) megnéz téged az utcán.

2015. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
A média vétke, nyilván, a médiát pedig elsősorban fehér férfiak irányítják. rakd össze :)
2015. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A nőké, tekintve, hogy mi férfiak legtöbbször nem is látjuk a különbséget a smink nélküli és a (normálisan) sminkelt arc között.
2015. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"De ott van az a kisebb rész a férfiakból, aki smink nélkül (is) megnéz téged az utcán"


Igen, örülök is neki, hogy vannak ilyenek is:)

2015. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát az enyém biztosan nem. Nem én kenem rájuk és nem is én buzdítom rá a nőket.
2015. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Igen, örülök is neki, hogy vannak ilyenek is:)"


Én is örülök, hogy vannak olyan nők, akik nem, vagy csak ritkán sminkelnek. :)

2015. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Sminkkel sokkal élettel telibe az arcom. Világos a borom és sokszor sápadt vagyok. Néha muszály egy kis smink. Nem mindenkinek van tökéletes árnyalatú baba arca.
2015. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!